صفحه 65 از 65 نخستنخست ... 155556575859606162636465
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 650

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

سلام دوستان. ایا دانشگاه تورنتو روی پذیرش کاندیشن WES میذاره؟ممنونم از پاسختون

دوستان سلام

من برای چندتا از اساتید این دانشگاه رزومه ارسال کردم برای مقطع دکترا، البته هنوز پاسخی نگرفتم، میخواستم بپرسم با رزومه ای که خلاصش رو اینجا میذارم چقدر شانس دارم برای پذیرش:

ارشد مهندسی شیمی دانشگاه تهران معدل 18.56
    کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی همدان معدل 16.84 (سال آخر مهمان دانشگاه شریف)
    4 مقاله isi (دوتا Q1 و دوتا Q2)
    2 تا مقاله کنفرانسی داخلی (یکی oral و دوتا poster)
    گواهینامه یک دوره تخصصی عملی در زمینه تخصصی مربوطه
    آشنایی با انواع آنالیزها، پروتکلها و نرم افزارهای مربوط به زمینه تخصصی
    نمره تافل 107

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering-University of Tehran

سلام دوستان. میخوام اگر کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاه تورنتو داره راهنماییم کنه.
    من مهندسی معدن مکانیک سنگ خودم. لیسانس و فوق لیسانس رو دانشگاه تهران بودم و تازه فارغ التحصیل شدم.
    معدل لیسانسم حدود 17 و معدل فوقم 15.75 هست.
    2 تا مقاله Q1 دارم اسم دوم. 2 تا مقاله هم نوشتم که اسم اول هستم . حتما تو ژورنالای خوب خارجی چاپ میشن.
    3 سال سابقه کار مرتبط با رشتم رو دارم.
    یه برنامه کامپیوتری مرتبط با رشتم نوشتم که حتی میتونه قابلیت فروش داشته باشه.
    ریکامندیشن های خوبی میتونم بگیرم.
    الان دارم زبان میخونم و نمره تافل و جی آر ای ندارم.
    یکی از مقاله هایی که نوشتم رو استادم فرستاده برای یکی از اساتید دانشگاه تورنتو که ایشون هم بخونن و اصلاحات نهایی رو انجام بدن تا سابمیتش کنیم. اون استاد هم ابراز تمایل کردند ولی یک ماه برای این کار فرصت خواستند.
    البته من نمیخوام با این استاد توی دانشگاه تورنتو کار کنم یا حداقل الان نمیخوام.
    به نظرتون میتونم توی این داشگاه برای Phd پذیرش بگیرم؟ نیاز به فاند هم دارم. هزینه های شروع زندگی و سفر به کانادا مساله ای نیست ولی بعد از اون نمیتونم از ایران ساپرت بشم.
    چه کار هایی باید انجام بدم؟
    البته یه دلم هم استرالیاس بخاطر گرمی آب و هواش و شرایط زندگیش. ولی کانادا از نظر نزدیکی به بازار کار آمریکا مزیت داره و دانشگاهاش هم به نظر بهترن.
    البته اگر کاری میتونستم برم شاید اصلا برای Phd اپلای نیمکردم.
    ممنون

با سلام میخواستم راهنمایی بگیرم واسه پذیرش ارشد عمران تورنتو چقدر شانس دارم
    لیسانس عمران معدل 17
    لیسانس مکانیک معدل 16.5
    سابقه کاری در زمینه مهندسی عمران 10 سال در یک شرکت نیمه دولتی
    آیتلس 6.5
    مقاله و جی آر هم ندارم
    تمکن مالی برای تحصیل بدون فاند هم دارم .
    تصمیمم بیشتر روی دانشگاه تورنتو هست ... دانشگاه دیگه ایی با رنک بالا در تورنتو نمیشناسم

سلام دوستان ممکنه درباره این قسمت از روند اپلای دانشگاه تورنتو یه توضیحی بدین:
    Send the following materials in hard copy to the ECE Graduate Office:
    • A printout of the Application Summary from the SGS Web System
    • If applicable, a photocopy or webpage printout of the applicant’s English proficiency score report
    • All official hard copy transcripts (U of T transcripts are not required in hard copy)
    • Important notes:
      • Hard copy documents should be mailed (but do not need to be received) by the application deadline.
      • If possible, all documents should be accompanied by the Application Mailing Sheet (printable from the SGS Web System).
      • Please do not send any additional documents; additional documents will not be reviewed.
      • All documents should be sent to:
        Attn: Graduate Admissions
        ECE Graduate Office
        Room 1107, 10 King’s College Road
        University of Toronto
        Toronto, ON M5S 3G4
        Canada

ApplyAbroad Superstar

دوستان من از دو استاد توصیه داشتن که اسمشون رو در SOP بیارم و قراره اپلای کنم اما متاسفانه نمرات زبان و GRE به ددلاین که دسامبر هست نمیرسه.

دو سوال دارم؟ بنظر شما ایمیل بزنم و برای سال دیگه اقدام کنم؟
    دانشگاه ممکنه بهم 1 ماه فرصت بده که اماده کنم و ارسال کنم؟ (سالی یکبار دانشجو دکتری میگیرند؟)

سلام دوستان
    رشته ارشد من ژنتیک هست با معدل ۱۷.۶۸ از
    آیتلس ۸ هم دارم : لیسنینگ ۸.۵- ریدینگ ۸.۵- رایتینگ ۷- اسپیکینیگ ۷
    ولی مقاله ندارم واسه همین میخواستم برای ارشد مجدد نوروساینس اقدام کنم چون موضوع دو تا مقاله ای که در حال نوشتن هستم در حوزه نوروساینس هست
    وقت زیادی هم ندارم که به امید چاپ مقاله هام و پذیرش دکتری بمونم چون ۳۴ سالمه.
    به چندتا استاد دانشگاه تورنتو ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم هنوز
    با یک وکیل مهاجرت صحبت کردم گفته که برای گرفتن پذیرش ارشد نیازی به پیدا کردن استاد نیست مگراینکه بخوام فول فاند بگیرم و گفته که به همراه اپلای میتونی درخواست اسکالرشیپ بدی. درحالیکه توی ریکوایرمنت دانشگاه نوشته که باید اسم سوپروایزر رو با مدارک اپلای بفرستیم.
    حالا من نمیدونم واقعا چیکار کنم. با توجه به اینکه رشته من نیاز به کار در آزمایشگاه داره آيا من بدون استاد اپلای کنم؟ اگر اپلای کنم با توجه به معدل ونمره آیلتس م احتمال پذیرش چقدره؟ و این قضیه اسکالرشیپ چیه؟ اگر پذیرش بدون فاند بگیرم میتونم اسکالرشیپ بگیرم؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezvaneh64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته ارشد من ژنتیک هست با معدل ۱۷.۶۸ از
    آیتلس ۸ هم دارم : لیسنینگ ۸.۵- ریدینگ ۸.۵- رایتینگ ۷- اسپیکینیگ ۷
    ولی مقاله ندارم واسه همین میخواستم برای ارشد مجدد نوروساینس اقدام کنم چون موضوع دو تا مقاله ای که در حال نوشتن هستم در حوزه نوروساینس هست
    وقت زیادی هم ندارم که به امید چاپ مقاله هام و پذیرش دکتری بمونم چون ۳۴ سالمه.
    به چندتا استاد دانشگاه تورنتو ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم هنوز
    با یک وکیل مهاجرت صحبت کردم گفته که برای گرفتن پذیرش ارشد نیازی به پیدا کردن استاد نیست مگراینکه بخوام فول فاند بگیرم و گفته که به همراه اپلای میتونی درخواست اسکالرشیپ بدی. درحالیکه توی ریکوایرمنت دانشگاه نوشته که باید اسم سوپروایزر رو با مدارک اپلای بفرستیم.
    حالا من نمیدونم واقعا چیکار کنم. با توجه به اینکه رشته من نیاز به کار در آزمایشگاه داره آيا من بدون استاد اپلای کنم؟ اگر اپلای کنم با توجه به معدل ونمره آیلتس م احتمال پذیرش چقدره؟ و این قضیه اسکالرشیپ چیه؟ اگر پذیرش بدون فاند بگیرم میتونم اسکالرشیپ بگیرم؟
    دوست عزیز من نظر خودمو میگم دوستان باتجربه هم نظرشونو میگن.
    بنظر من شما با این معدل و نمره زبان میتوانید مستقیم پذیرش دکترا با فاند بگیرید و نیازی برا ارشد مجدد نیست! منتها باید رنج وسیعی از دانشگاهها و کشورها رو در نظر بگیرید. اگر فقط همین چند تا ایمیل که میگید زده باشید خب خیلی کمه. دوستان اینجا بودند هزار تا ایمیل زدند فاند گرفتند!
    اسکولارشیپ بسیار رقابتیه. در ضمن هیچ وکیلی بهتر و دلسوز تر از خود شما وجود نداره و اینهمه ادم اینجا پذیرش و فاند گرفتند وکیلی نداشتند که!
    موفق باشید

پاییز مخلوط برگزاری بیشتر انلاین و محدود امکانات در صورت نیاز اعلام گردید:

https://www.utoronto.ca/uoft-roadmap...oSeptember2020

سلام دوستان به نظرتون من با این رزومه شانسی واسم هست؟
    رشته :معماری
    معدل کارشناسی :16
    آیلتس 7

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)