صفحه 58 از 65 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 650

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Aileen123 نمایش پست ها
    سلام، فوق لیسانس مدیریت مالی،معدل 18.38.واسه پذیرش توی این دانشگاه چه شرایطی باید داشته باشی؟میشه امیدوار بود؟کسی هست که توی این رشته پذیرش با فاند گرفته باشه که راهنماییم کنه؟

راجع به شرایط پذیرشش من در سایت بیزینس اسکولش دیده بودم که تافل حداقل 100 و جی آر ای (کوانت و وربال) حداقل 160 به همراه معدل B+ میخوان که شما شرط معدل رو دارین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    یه سوال
    برای کسی که میخواد بدون وقفه از ارشد به دکترا اپلای کنه و معدل کارشناسی و ارشد (تا انتهای ترم ۲، مراحل اپلای طبیعتاً در ترم ۳ هست) بترتیب ۱۷.۵ و حدود ۱۸.۵ و هر دو مقطع مکانیک شریف، نمره تافل بالای ۹۰، منتها بدون مقاله، شانس پذیرش دکترا با فاند خوب در این دانشگاه چقدره؟
    ممنون میشم اگر کسی تجربه مشابه داشته یا دیده بگه
    شانستون بد نیس هرچند چون مقالە ندارین و دانشجوی اینترناشنال هم هستید نباید زیاد امیدوار باشین راستش. تافل حتما" ٩٣ باید بگیرین. معدل ارشدتون اهمیت کمتری دارە نسبت بە معدل کارشناسی. فاند هم اینجا بە بچەهای مهندسی سالی ١٧٥٠٠ می دن اگر تی ای هم بگیرین ک سالی یە بار معمولا" گیر میاد، ٤-٥ هزارتام بیشتر می شە.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1370 نمایش پست ها
    راجع به شرایط پذیرشش من در سایت بیزینس اسکولش دیده بودم که تافل حداقل 100 و جی آر ای (کوانت و وربال) حداقل 160 به همراه معدل B+ میخوان که شما شرط معدل رو دارین.
    من دانشکدە بیزینس دکترا می خونم. برای پزیرش تو فاینانس اینجا لازمە معدلتون خیلی خوب باشە و از دانشگاه های مطرح دنیا فارغ التحصیل شدە باشین. تا جایی کە من خبر دارم کسی رو مستقیم از ایران نگرفتن تا حالا تو گروه فایننس. من خودم تو گروه مدیریت عملیات هستم و سابقە داشتە کە یکی دو نفر رو از شریف بگیرن اما بقیە رشتە ها تا جایی کە من می دونم اصلا" سابقە نداشتە.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Vigor نمایش پست ها
    با سلام
    کسی میدونه دانشگاه تورنتو حدودا چقد فاند میده و چقد میشه سیو کرد در ماه؟
    بستگی دارە کدوم دانشکدە باشین. دانشکدە بیزینس سالی ٣٠ هزارتا فاند می دە. بقیە دانشکدە ها، اعم از مهندسی، و علوم پایە، سالی ١٧٥٠٠ تا می دن بعلاوە اگە بتونین تی ای هم بگیرین کە سالی یە بار ممکنە بتونین، ٤-٥ هزارتا اضافە می شە. تورونتو شهر گرونیە و تقریبا" چیز خاصی نمی شە سیو کرد.

یه سوال دیگه

دپارتمان بیوفیزیک پزشکی این دانشگاه خیلی حداقل های بالایی میخواد (برای مثال تافل بالای 105) به علاوه جی ار ای، همچنین این دانشکده PhD از دانشجوی های خارج تورنتو ای نمی گیره. حالا من یه استادیو پیدا کردم که زمینه کاریش فوق العاده شبیه کار منه و اونم مثل من مهندسی مکانیک خونده و کاراش تو این دانشکده جنبه مهندسی داره. از طرفی حداقل های دانشکده مهندسی مکانیک یه چیز معقولی هستش و جی ار ای هم نمیخواد و امکان PhD خوندن بعد مدرکِ مسترِ دانشگاهِ غیرِ تورنتو رو داره. به نظر شما حالتی هستش بشه با ایشون هماهنگ کرد تا با سیستم دانشکده مهندسی پذیرش بدن؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    یه سوال دیگه

دپارتمان بیوفیزیک پزشکی این دانشگاه خیلی حداقل های بالایی میخواد (برای مثال تافل بالای 105) به علاوه جی ار ای، همچنین این دانشکده PhD از دانشجوی های خارج تورنتو ای نمی گیره. حالا من یه استادیو پیدا کردم که زمینه کاریش فوق العاده شبیه کار منه و اونم مثل من مهندسی مکانیک خونده و کاراش تو این دانشکده جنبه مهندسی داره. از طرفی حداقل های دانشکده مهندسی مکانیک یه چیز معقولی هستش و جی ار ای هم نمیخواد و امکان PhD خوندن بعد مدرکِ مسترِ دانشگاهِ غیرِ تورنتو رو داره. به نظر شما حالتی هستش بشه با ایشون هماهنگ کرد تا با سیستم دانشکده مهندسی پذیرش بدن؟
    اگر cross-appointed باشه با هر دو دپارتمان میشه. اگر نباشه، تنها از حالت non-standard admission میشه- یعنی متقضای انقدر خوبه که استاد از دپارتمان می خواد که شرایط رو براش waive کنه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    اگر cross-appointed باشه با هر دو دپارتمان میشه. اگر نباشه، تنها از حالت non-standard admission میشه- یعنی متقضای انقدر خوبه که استاد از دپارتمان می خواد که شرایط رو براش waive کنه.
    ممنونم
    منظورتون از cross-appointed یعنی اسمش تو دوتا دپارتمان اومده باشه؟
    پس امکان تحمیل نظر استاد به پروسه پذیرش هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir university of technology

سلام دوستان
    میخواستم راهنماییم کنین که آیا شانس پذیرش با فاند مناسب دکترا دانشگاه تورنتو رو دارم یا نه؟
    لیسانس مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک با معدل 13.5 از دانشگاه صنعتی امیرکبیر
    فوق لیسانس مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک با معدل 17.5 از دانشگاه صنعتی امیرکبیر
    یه مقاله ISI هم سابمیت کردم
    چند روز دیگه آزمون تافل دارم و با دیدی که از خودم دارم نهایتا حدود 90-95 میشم به احتمال زیاد
    هنوز تز ارشدم تموم نشده- یه ترم مونده
    ریکام قابل قبولی هم از اساتید دارم
    با توجه به معدل پایین کارشناسیم نمیدونم اصلا امیدی هست یا نه؛
    اگه راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم..

Junior Member

با عرض سلام خدمت همه عزیزانی که محبت میکنند و پاسخگوی سوالات هسنند،
    یک سوال داشتم، من تازه وارد کانادا شدم و تصمیم داشتم بصورت مسنقیم برم داخل دانشگاه و با اساتید رشته خودم صحبت کنم و در صورت موافقت ان ها پذیرش بگیرم، میخواستم ببینم اصلا همچین چیزی در این دانشگاه مرسوم هست و اساتید مشکلی با این مساله ندارند که بصورت حضوری پیششون بریم و در رابطه با پذیرش گرفتن صحبت کنیم؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SNP نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت همه عزیزانی که محبت میکنند و پاسخگوی سوالات هسنند،
    یک سوال داشتم، من تازه وارد کانادا شدم و تصمیم داشتم بصورت مسنقیم برم داخل دانشگاه و با اساتید رشته خودم صحبت کنم و در صورت موافقت ان ها پذیرش بگیرم، میخواستم ببینم اصلا همچین چیزی در این دانشگاه مرسوم هست و اساتید مشکلی با این مساله ندارند که بصورت حضوری پیششون بریم و در رابطه با پذیرش گرفتن صحبت کنیم؟

با تشکر
    بستگی به شخصش داره اما من باشم هیچ وقت بدون ایمیل زدن و وقت قبلی نمیرم پیش کسی.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)