صفحه 15 از 65 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 650

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

به هر حال تبریک می گم.من خودم میخام برا مستر اقدام کنم.آخه برا مستر نمیشه فاند گرفت یا قبلش با استادا در تماس بود......کلن کسی هست برا مستر ادمیشن از این دانشگاه کرفته باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezar نمایش پست ها
    به هر حال تبریک می گم.من خودم میخام برا مستر اقدام کنم.آخه برا مستر نمیشه فاند گرفت یا قبلش با استادا در تماس بود......کلن کسی هست برا مستر ادمیشن از این دانشگاه کرفته باشه؟
    چرا نمیشه؟ قانع کردن یک استاد برای مستر یک کمی سخت تره ولی اینهمه پذیرش با فاند میگیرن. اگر رزومه تون قوی باشه کاملا شدنی یه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezar نمایش پست ها
    مگه این همه کسانی که برای ارشد پذیرش با فاند میگیرن (حالا نه فقط تورنتو) و میرن از کجا اومدن؟ همین اطرافیا و هم دوره ای های خودمون هستن دیگه. بجای این حرفا بیشتر به فکر درست کردن رزومه باشین. سعی کنین حتی الامکان مقاله بدین، نمرات زبان خوبی بیارین و معدلتون رو ببرین بالا (البته اگه واحدی براتون مونده باشه). به خدا توکل کنین، پذیرش گرفتن "دودوتا چهارتا" نیست که همه چیش رو بشه پیش بینی کرد و با اطمینان نظر قطعی داد. برای ارشد کارتون سختتر هست اما اگه تلاش کنین کاملا شدنیه.

موفق باشید،
    ویرایش توسط ali987 : June 17th, 2011 در ساعت 12:08 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط ali987 نمایش پست ها
    سلام به شما دوستان عزیز،

مهماش ایناست:
    رشته: برق
    -------------------
    لیسانس:
    آزاد مشهد
    معدل: 17.93
    -------------------
    ارشد:
    امیرکبیر
    معدل: 17.81 (البته بدون پروژه 17.36)
    -------------------
    یک ژورنال IEEE
    زبان: PBT 570
    GRE: 800+290+2.5
    چند نوبت TA بودم

کانادا 3 جا اقدام کردم (گفتم یا نرم یا جایی برم که ارزش داشته باشه. البته منظورم این نیست که دانشگاه های دیگه خوب نیستن) که در هیچ مورد با استادا ارتباط نداشتم:
    Waterloo و Toronto که همین یک هفته اخیر جفشون ریجکتم کردن.
    McGill که همون اول کار (March 8) ایمیل پذیرشش اومد با فاند MEDA

البته فکر کنم این مساله هم تاثیرش کم نبوده باشه که در زمینه کاری من خیلی کم کار میشه کلا (جوگیر شدم گفتم برم روی موضوعی کار کنم که کسی کار نمیکنه البته از موضوعش خوشم میومد). اون استادی که McGill منو گرفته زمینه کاریش به من میخوره.

موفق باشید،
    سلام
    یه سوالی داشتم؟
    مگ گیل نمره زبان 570 را قبول می کنه؟
    مگه 600 نمی خواهد؟
    امیدوارم موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-electronic نمایش پست ها
    سلام
    یه سوالی داشتم؟
    مگ گیل نمره زبان 570 را قبول می کنه؟
    مگه 600 نمی خواهد؟
    امیدوارم موفق باشید
    سلام،

بله درسته مینیمم 600 میخواد. راستش رو بخواین با اینکه مک گیل گزینه اول من بود اما بخاطر همین مساله نمیخواستم اپلای کنم. مخصوصا اینکه توی فروم خونده بودم که دانشگاه های کانادا روی نمره زبان حساسیت زیادی دارن. چه برسه به نمره من که خیلی کمتر از مینیمم بود. اما با اصرار بعضی از دوستام اقدام کردم و نتیجشم خوب شد.
    من نمیخوام نظر دوستانی که این مساله حساسیت روی نمره زبان رو مطرح کردن زیر سوال ببرم. اما تجربه من با این 2 تا دانشگاهی که نمره زبان من کمتر از مینیممشون بود نشون میده که خیلی هم حساس نیستن (لااقل این دوتا)، یا بهتره بگم کلی به قضیه نگاه می کنن. فقط منم نیستم، خود من چندین نفر رو میشناسم که با نمرات زبان پایینتر از مینیمم همین امسال پذیرش گرفتن.

موفق باشید،
    ویرایش توسط ali987 : June 18th, 2011 در ساعت 10:32 AM

سلام...بچه ها من می خواهم واسه فوق لیسانس مهندسی صنایع در University of Toronto اپلای کنم...معدلم بالای 16 هست(دو ترم اخر بالای 17) و از دانشگاه های وزارت علوم....10 تا مقاله تو کنفرانس های بین المللی و 1 آی اس آی دارم....نمره ایلتس 7.0 هم دارم....شانس گرفتن پذیرش با کمک هزینه تحصیلی رو دارم؟؟؟؟؟؟

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها
    سلام...بچه ها من می خواهم واسه فوق لیسانس مهندسی صنایع در University of Toronto اپلای کنم...معدلم بالای 16 هست(دو ترم اخر بالای 17) و از دانشگاه های وزارت علوم....10 تا مقاله تو کنفرانس های بین المللی و 1 آی اس آی دارم....نمره ایلتس 7.0 هم دارم....شانس گرفتن پذیرش با کمک هزینه تحصیلی رو دارم؟؟؟؟؟؟
    شرایطت خوبه ولی یه کم کلا تورنتو سخت گیره گاهی وقتا الکی اذیت می کنه تا جایی که من می دونم. دانشگاه سیمون که رنکش هم خیلی بالاست، خیلی راحت تره می گن. کلا مک گیل و یوبی سی و تورنتو معروفند. ولی اول استاد پیدا کن و شزایطت رو بهش بگو، اگه قبولت کنه شانس بیش تری داره. با توجه به توصیه های استادای من خیلی نگاه رنک دانشگاه ها نکن. چون یه موقع می بینی دپارتمان مورد نظر تو توش ضعیفه. از دانشجوهاش خصوصا ایرانی هاش بازم سووال کن. حتی دربازه ی بقیه ی دانشگاه های کانادا.

در ضمن معدل چهار ترم آخر مهمه نه دو ترم آخر! ضمنا در مورد معدلت تو صنایع نظری ندارم. باید با بچه های صنایعی مقایسه کنی.
    ویرایش توسط amirho3ein : March 25th, 2015 در ساعت 11:07 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها
    ببین شرایط شما خوبه . منتها شرایط شما در رقابت با بهترین های دنیا ستجیده میشه و این مطلب کار رو خیلی خیلی سخت میکنه. مخصوصا برای دانشگاه تورنتو که در کنار دانشگاه مکگیل و بریتیش کلمبیا واقعا برای گرفتن دانشجو فوق العاده سخت گیر هستند.

سلام..... من معدل لیسانسم زیر 15 هست ولی معدل فوقم 17 ، می خوام تو رشته مدیریت پروژه دانشگاه تورنتو پذیرش بگیرم . آیا شرط معدل مربوط به دوره لیسانس هست با توجه به اینکه من در دوره فوق لیسانس می خوام پذیرش بگیرم. ممنون

دوستان عزیز سلام ، من می خواهم برای دکتری مکانیک در کانادا اقدام کنم.
    شرایط: لیسانس با معدل 16.08 و فوق لیسانس 17.99 هر دو ازاد مشهد مهندسی مکانیک و رتبه سوم دانشگاه
    نمره پروژه ا 19.25 ، نزدیک به 8 مقاله داخلی و 1 مقاله کنفرانس اروپا اما هنوز مقاله ISI چاپ نکردم ولی اماده دارم ، نزدیک به 4 سال سابقه تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و آزاد و TA و 3 سال تجربه کاری مرتبط در زمینه مکانیک ، نمره جنرال ایلتس 6 اما خواندن زبان و ادامه می دهم.
    می خواستم راهنمایییم کنین که شانسم برای کدوم دانشگاه بیشتره ؟؟و کدوم نمره ایلتس 6.5 می خواد و gre نداره ؟ من مک گیل، رو چک کردم یک جا می گه 7 یا بهتر و یک جا می گه 6.5 ... گیج شدم نمی دونم کدوم درسته ؟؟
    لینک هاشو می گذارم ، لطفا شما هم یک نگاهی بندازین و به من بگین ... ممنونم
    http://webcache.googleusercontent.co...www.google.com
    http://webcache.googleusercontent.co...www.google.com
    راستی دانشگاه تورنتو می گه معدل 3.6 می خواهد از 4 ، این یعنی معادل چنده ما ؟؟؟؟اگر یعنی 18 پس من چون 17.99 شدم اقدام نکنم ؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)