صفحه 2 از 65 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 650

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

علت reject شدن من هم اين بود كه براي رشته اي كه apply كردم ترجيح مي دن كه دانشجوي homestudent بگيرن ( كه البته در مورد رشته من اين مسئله همه جاي دنيا اينطوريه و موضوع عجيبي نيست).
    رشته شما هم هوا فضا بوده؟؟؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

samaneh_f
    Guest

نه من ﺭﮊﻳﻡﺩﺭﻣﺍﻧﻲ apply كرده بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    آره هوافضاست ولی هیچ کدوم از نمره های تافلش زیر زیر مین نیست..اونی که می گی یکی دیگه اس که تازه هم امتحانgre داده!
    پژوهشگاه کار می کنی!
    کدوم پژوهشگاه منظورتونه؟
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

اینو اضافه کنم که دلیل Reject شدن همش علمی و Gmat و ISI و ... نیست.

ممکنه محدودیت‌های دانشگاه باعث بشه، مثلا محدودیت‌های مالی... یا سیاست‌های Admission اون سال و ...

اگه اشتباه نکنم پارسال ( یا پارپارسال ) ORC در دانشگاه MIT، پنج-شش نفر بیشتر از هر سال گرفت، دلیلش هم قراردادشون با Air-Force آمریکا و Fundای بوده که از Air-Force آمریکا در اختیارشون قرار داده شده.

پس خیلی به Reject شدن از زاویه‌ی علمی و ... نگاه نکنید.
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

بحثي كه در مورد reject شدن به خاطر نمره تافل مطرح شد مربوط reject شدن هاي خيلي سريع (حتي در بعضي موارد در كمتر از چند ساعت بعد از submit كردن) بود نه reject شدن هاي معمولي بعد از بررسي كل شرايط.

علت اصلي reject شدن هاي سريع كم بودن نمره تافل يا GPA در مقايسه با مينيمم هاي دانشگاه ست. در موردي كه من اشاره كردم دوستم با دانشگاه تماس گرفت و اونا گفتن كه علت رد كردن كم بودن نمره تافل بوده و اون هم گفت من دوباره تافل مي دم و اونا هم قبول كردن تا اون موقع صبر كنن.

همون طور كه شما گفتين reject شدن هاي معمولي ممكنه دليل مشخصي نداشته باشه و همه شرايط دست به دست هم و البته در مقايسه با ساير متقاضيان علت رد شدن درخواست بوده.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    دوست من با توجه به اینکه شرایطش نسبتا خوب بود از این دانشکده reject شد! جالبه بدونید که دیروز یه میل مبنی بر اینکه مدارش کامله داشته.دقیقا 20 دقیقه بعد براش میل زدن که شما رد شدید!!!یعنی در عرض 20 دقیقه مدارک رو بررسی کردند!!! ???
    تافل:95
    لازمه اضافه کنم که دوستم S کمتر از 22 بوده( کمتر از مینیمم) و دلیل رد شدنش هم همین بوده احتمالا". شورش رو در اوردن واقعا". یعنی چی واسه هر SKILL کف تعیین می کنن.

من فکر مي‌کنم ايني که براي هر Skill کف تعيين مي‌کنن کاملا کار درستيه! هدف از امتحان تافل اينه که ببينن شما توانايي ارتباط برقرار کردن (Reading، Speaking، Listening و Writing) رو داري يا نه!

نميشه که بتوني خيلي خوب بخوني ( Reading) ولي وقتي باهات حرف مي‌زنن چيزي متوجه نشي (Listening)!

حالا بماند که آيا واقعا نمرات تافل توانايي‌هاي شما رو توو هر Skill درست نشون مي‌ده يا نه...
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

اى بابا اينطورى كه نميشه.من يكيو ميشناسم از كالتك در آمريكا پزيرش داشت.معدل 19 و خرده داشت.بعد از UBC رد شد.يعنى بشينيم دعا كنيم؟

یکی از دوستای من از تورنتو پذیرش گرفت
    دو تا لیسانس داشت:1-ریاضی محض:معدل :18
    2-علوم کامپیوتر: معدل :18:50
    از امیرکبیر
    ارشد علوم کامپیوتر از شریف: معدل:19.60
    تافل:106
    1مقاله هم داشت+1 کنفرانس+5تا حل تمرین و...
    واسه دکترا پذیرش گرفت

کسی از تورنتو جواب گرفته؟ accept یا reject ؟

فکر می کنم اوایل march شروع کردن به بررسی کردن applicaion ها، بنابراین باید تا حالا کار بررسی شون تموم شده باشه و احتمالا لا اقل به اونایی که accept شدن خبر دادن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)