صفحه 4 از 65 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 650

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : پذیرش از Rotman

البته برای business school ها فرقی نداره شما خودتون اونجا باشید یا دوستتون بره یا از اینجا پست کنید ...
    این کارهای اداری که دانیال گفت رو هم فکر نکنم فرقی زیادی داشته باشه ، اونم توی راتمن که نظم و انضباط و مقررات سفته سفته !!! ...
    فکر کنم باید GMAT یا GRE هم داشته باشید ... در ضمن master پذیرش گرفتن اونم از rotman اونم توی فاینانس احتیاج به یه رزومه خیلی خیلی خوب داره که امیدوارم شما داشته باشید ...
    حداقل من که ندارم ;D ... حالا rotman نشد جاهای دیگه هم خوب هستند .. روی یه دانشگاه بهتره زیاد حساب خاص باز نکنید ! ..
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

کسانی که امسال apply کردن برای تورنتو، کسی e-mail گرفته که گفته باشه مدارک کامل رسیده؟

Junior Member vs آواتار ها

پیش فرض Letter of recommendation for UofT

UofT غیر از online recommendation گفته که باید استاد همون نامه رو پرینت بگیره و مستقیما برای دانشکده بفرسته. کسی میدونه این نامه تا چه حد جدیه؟ تا کی باید فرستاده بشه؟

دوست عزیز مطمینی که اشتباه نمیکنی ؟

اگه قرار بود که نامه رو پست کنه که دیگه Online Recommendation Letter معنیش چی میشه؟ منم UofT اقدام کردم ولی چیزی در این مورد ندیدم. فقط اگه اشتباه نکنم تا 1 می وقت داری که استادا برات RL رو پر کنن !

موفق باشی
    اینجا محل تبلیغات نیست!

last....

منم تنها دانشگاهی که بهم اینو خبر نداده هنوز UofT هست
    فکرم نکنم که اصلا این کارو بکنن !

موفق باشی
    اینجا محل تبلیغات نیست!

Junior Member vs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    دوست عزیز مطمینی که اشتباه نمیکنی ؟

اگه قرار بود که نامه رو پست کنه که دیگه Online Recommendation Letter معنیش چی میشه؟ منم UofT اقدام کردم ولی چیزی در این مورد ندیدم. فقط اگه اشتباه نکنم تا 1 می وقت داری که استادا برات RL رو پر کنن !

موفق باشی
    آره مطمئنم ولی شاید این فقط برای دپارتمان Mechanical & Industrial Engineering هستش :
    your referees will be prompted to submit a reference using the web-based system, and also asked to submit signed paper copies in sealed and signed envelopes.

Junior Member

سلام دوستان، کسی‌ هست که ایمیلی چیزی دریافت کرده باش؟ کی نتایجو علم می‌کنن؟ کسی‌ میدونه؟ من هیچ تغییری توی اپپلیکیشنم ایجاد نشده از اول تا حالا!

Junior Member

last جان
    به من گفته که فعلا Under Review هستی........راستی کسی می دونه معمولا تا کی طول مکشه که جواب بدن؟

Junior Member

سلام دوستان
    من هنوز جوابی از تورنتو دریافت نکردم. ایمیل هم زدم جوابی ندادند....به نظرتون دیر نشده؟ اگه تلفن بزنم بهشون بپرسم از وضعیتم اشکالی ایجاد نمی شه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_12sea
    سلام دوستان
    من هنوز جوابی از تورنتو دریافت نکردم. ایمیل هم زدم جوابی ندادند....به نظرتون دیر نشده؟ اگه تلفن بزنم بهشون بپرسم از وضعیتم اشکالی ایجاد نمی شه؟؟
    سلام
    پذیرشها(سری اول) رو نیمه مارس دادند، فکر میکنم توی یکی از صفحات FAQ هم نوشته بودند اگر تا آخر مارس از ما خبری نگرفتید، میتونید پیگیرشین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)