صفحه 61 از 65 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 650

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Asalhoss نمایش پست ها
    سلام به همگي. من چند تا سوال دارم لطفااااااااااً كمك كنين يه كمي بلا تكليفم! دانشگاه خيلي وقته جواب ايميل نداده!

من دانشگاه آزاد تهران جنوب ليسانس مهندسي معماري گرفتم. معدلم ١٤.٧٢(ميدونم اصلاً خوب نيست)! اقامت كانادا دارم ميخوام براي فوق اپلاي كنم uoft.
    ليسانسم رو ٩ ترم تموم كردم ولي به خاطر پايان نامه ١٠ ترم شد. يعني ترم ١٠ فقط تز داشتم. مقاله و اينا هم ندارم هيچي. حالا ميشه بگين :
    ١. براي رشته building engineering و با گرايش construction management توي سايت دانشگاه مدارك لازم رو فقط گفته كه معدل دو سال آخر بايد min B باشه. من چه جوري بايد اينو حساب كنم؟ با توجه به اينكه ترم آخرم فقط پايان نامه داشتم.
    ٢. من با ليسانس مهندسي معماري اصلاً ميتونم براي اين رشته كه تو civil eng department هست اپلاي كنم؟ و براشون ريز نمره اينا مهمه؟
    ٣. Recommendation letter ٢ تا بايد بدم يا ٣ تا ؟ بعد هم اينكه استادام ايميل رسمي ندارن و yahoo هست! بايد چه كنم ؟ آيا ميتونم خودم ازشون يه نامه بگيرم و مهرموم كنم بدم به دانشگاه؟
    ٤. كارنامه و مدرك ليسانس آيا بايد توي خود كانادا certify بشه يا همين دارالترجمه تو ايران با مهر دادگستري و امور خارجه كافيه؟
    ٥. براي اپلاي كردن هم فقط گفته كه كارنامه و مدرك زبان و recommendation letter! يعني statement of purpose و مقاله اينا لازم نيست؟
    ببخشيد طولاني شد ولي واقعاً مستاصل هستم . يك دنيا ممنون ميشم جواب بدين سوالاتم رو
    هرچند کە رزومەتون ضعیفە اما اگر فاند لازم ندارین اپلای کنین بە احتمال ٩٩ درصد پذیرش می گیرین. اگە فاند لازم دارین اپلای نکنین.

Junior Member

سلام دوستان شديدا ازتون راهنمايي مي خوام.
    من و خانوادم پي آر داريم. بچه ها توي ايران دانشگاه مي رن . براي سال 2018 كه مي خواهم توي دانشگاه تورنتو ثبت نام كنم كه از ليسانس در رشته شروع كنند دانشگاه تورنتو ريز نمرات دانشگاه هاي ايران كه در حال تحصيل هستند را هم مي خوان . دانشگاه هاي ايران هم حتما مي دونيد كه ريز نمرات نمي دن ( در حال تحصيل هستند).مي ترسم باعث بشه نتونن توي دانشگاه تورنتو يا كلا توي دانشگاه هاي اونتاريو ثبت نام كنن. از طرفي در مقاطع بالاتر هم در دانشگاه تورنتو نمي تونن ثبت نام كنن چون هيچ مقطعي را در ايران تموم نكردن و در حال تحصيل هستند مدركي در دست ندارن. بنابر اين نمي دونم چكار كنم. پارسال هم نتونستم ثبت نام كنم.از طرفي تاريخ اعتبار پي آر هم داره تموم مي شه . لطفا راهنمايي كنيد . اگر وكيل هم مي شناسيد كه مي تونه كاراي ثبت نام شون را بكنه ممنون مي شم معرفي كنيد.
    سپاس

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس دانشگاه کانادا هستم و میخام واسه یو او تی دکترا اقدام کنم
    دپارتمان مهندسی پزشکی، مدارک دانشگاه ایران رو هم میخاد که توسط دانشگاه ایران مستقیما فرستاده بشن . میخاستم بدونم آیا این واسه بعد پذیرش هست یا نه؟

آیا میتونم مدارک دانشگاه ایران رو خودم اینجا پست کنم به تورونتو یا نه ؟

واسه پذیرش اولیه چه مدارکی لازمه پست بشه؟

ممنون از وقتی که میزارین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali8652013 نمایش پست ها
    سلام
    من فوق لیسانس دانشگاه کانادا هستم و میخام واسه یو او تی دکترا اقدام کنم
    دپارتمان مهندسی پزشکی، مدارک دانشگاه ایران رو هم میخاد که توسط دانشگاه ایران مستقیما فرستاده بشن . میخاستم بدونم آیا این واسه بعد پذیرش هست یا نه؟

آیا میتونم مدارک دانشگاه ایران رو خودم اینجا پست کنم به تورونتو یا نه ؟

واسه پذیرش اولیه چه مدارکی لازمه پست بشه؟

ممنون از وقتی که میزارین.

بله می تونین خودتون پست کنین جتی من دستی بردم دادم گرجویت آفیس پست هم نکردم مشکلی هم نبود

سلام.
    من لیسانس حسابداری از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 14/5 و کاردانی حسابداری از دانشگاه دولتی با معدل 14 دارم.
    مدرک زبان ندارم.
    شانس پذیرشم چقدره؟ا
    اگه مدرک زبان بگیرم چطور؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد-دانشگاه تهران

سلام میخواستم ببینم شانسم برای پذیرش در مستر اقتصاد چقدر هست و همینطور شانس گرفتن فاند
    کارشناسی اقتصاد نظری دانشگاه تهران 18/56
    معدل سال اخر 18.78
    تافل 108 (R 26, L 28, S 28, W 26)
    1 سال سابقه ی TA دارم
    نمره جی ار ای 326 awa 4.5 verbal 156 quant170

Junior Member omidrey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering (M.Sc.) - QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط mdmpouria نمایش پست ها
    سلام میخواستم ببینم شانسم برای پذیرش در مستر اقتصاد چقدر هست و همینطور شانس گرفتن فاند
    کارشناسی اقتصاد نظری دانشگاه تهران 18/56
    معدل سال اخر 18.78
    تافل 108 (R 26, L 28, S 28, W 26)
    1 سال سابقه ی TA دارم
    نمره جی ار ای 326 awa 4.5 verbal 156 quant170
    رزومتون خیلی قویه ، احتمالا بالای 75 درصد فول فاند می تونید بگیرید با این بک گراند آموزشی . فقط نقطه ضعفی که هست عدم وجود سابقه پژوهشی در رزومه شماست ، که اگر یک مقاله ژورنال و یک مقاله کنفرانس بین المللی معتبر هم بنویسید و به رزومتون اضافه کنید ، اون وقت با این gre و معدل حتی می تونید برای دانشگاه های رنک زیر 10 تو آمریکا اقدام کنید . انگلیس هم در نظر داشته باشید برای رشته اقتصاد عالیه و اگه مثلا از انگلیس دکتری بگیرید و برگردید ایران میتونيد پست های عالی دولتی بگیرید حتی وزیر بشید .
    من به شدت پيشنهاد میکنم که وقت رو تلف نکنید و سریع کارهای اپلاي رو شروع کنید برای این دانشگاه.
    موفق و موید باشید

Junior Member omidrey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering (M.Sc.) - QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1381370 نمایش پست ها
    سلام.
    من لیسانس حسابداری از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 14/5 و کاردانی حسابداری از دانشگاه دولتی با معدل 14 دارم.
    مدرک زبان ندارم.
    شانس پذیرشم چقدره؟ا
    اگه مدرک زبان بگیرم چطور؟
    متاسفانه این دانشگاه مینیمم معدل روی 16 هست فکر میکنم. که چون رقابت سنگینی هست بین داوطلبان ، شانس پذیرش با معدل 14 زیاد نیست . منتها هیچ وقت امیدتون رو از دست ندید ، با استادهای اونجا ارتباط بگیرید و شانستون رو امتحان کنید هرچند ناچیز باشه.
    همچنین ، ایالت اونتاریو تعداد بسیار زیادی دانشگاه داره که می تونید پذیرش بگیرید ، حالا لزوما نباید دانشگاه تورنتو باشه ، چون این دانشگاه در کانادا خیلی شاخص هست . مثلا از دانشگاه یورک فکر میکنم بتونيد پذیرش بگیرید یا اوتاوا . ولی زبانتون رو قوی کنید و سعی کنید نمره ايلتس عالی بیارید.
    موفق و موید باشید

Junior Member

سلام دوستان،
    من برای دکترا اقدام کردم
    ایران لیسانس گرفتم معدلم 16.90
    و در المان به انگلیسی دارم تز ارشد رو می نویسم و در نهایت معدلم رو می تونم پیش بینی کنم که 2 می شه یعنی A در المان. ارایه در کنفرانس بین الملی تو المان و تجربه اسیستنس استاد دارم. سه تا نامه خوب از استاد ها گرفتم
    تافل ندادم چون فکر کردم وقتی تو المان به انگلیسی درس خوندم معاف می شم. کوردینیتور دانشگاه المانی ای میل زد و تایید که زبان ارشد به انگلیسی بوده
    به نظر شما شانسی دارم برای پذیرش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Limo نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای دکترا اقدام کردم
    ایران لیسانس گرفتم معدلم 16.90
    و در المان به انگلیسی دارم تز ارشد رو می نویسم و در نهایت معدلم رو می تونم پیش بینی کنم که 2 می شه یعنی A در المان. ارایه در کنفرانس بین الملی تو المان و تجربه اسیستنس استاد دارم. سه تا نامه خوب از استاد ها گرفتم
    تافل ندادم چون فکر کردم وقتی تو المان به انگلیسی درس خوندم معاف می شم. کوردینیتور دانشگاه المانی ای میل زد و تایید که زبان ارشد به انگلیسی بوده
    به نظر شما شانسی دارم برای پذیرش؟
    واسه زبان نمیشه بگین چون باید ببینین دپارتمانتون قبول میکنه یا نه. چون زبان اصلی کشور آلمان انگلیسی نیست. بعضی دپارتمانا نوشته حتما تو کشورهای انگلیسی زبان باید مدرک گرفته باشین تا ویو بشه نمره زبان. دانشگاه های کانادا استاد محورن. تا از استاد اینجا اکی نگرفتین شانس پذیرشتون خیلی کم میشه. اول از یه استاد اکی بگیرین بعد اپلای کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)