صفحه 62 از 65 نخستنخست ... 125253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 650

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط arsam2568 نمایش پست ها
    واسه زبان نمیشه بگین چون باید ببینین دپارتمانتون قبول میکنه یا نه. چون زبان اصلی کشور آلمان انگلیسی نیست. بعضی دپارتمانا نوشته حتما تو کشورهای انگلیسی زبان باید مدرک گرفته باشین تا ویو بشه نمره زبان. دانشگاه های کانادا استاد محورن. تا از استاد اینجا اکی نگرفتین شانس پذیرشتون خیلی کم میشه. اول از یه استاد اکی بگیرین بعد اپلای کنین.

سلام
    خیلی ممنونم برای جواب. تو سایت ذپارتمان که نوشته لازم نیست با استادی قبل اپلیکیشن صحبت کنید. ای میل هم زدم به کوردنیتور ذپارتمان باز هم همین رو گفتن. فقط خواستن تو استیتمنت مسیر پژوهش ام رو توضیح بدم.
    برای زبان هم دو روز پیش ای میل دادن که هر چه سریع تر نمره تافل بفرستم و وقتی گفتم تا 20 روز زود تر نمی رسه باز هم قبول کردن. این یعنی اینکه پذیرش قراره بگیرم؟؟؟! حالا فردا هم می رم تافل.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Limo نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنونم برای جواب. تو سایت ذپارتمان که نوشته لازم نیست با استادی قبل اپلیکیشن صحبت کنید. ای میل هم زدم به کوردنیتور ذپارتمان باز هم همین رو گفتن. فقط خواستن تو استیتمنت مسیر پژوهش ام رو توضیح بدم.
    برای زبان هم دو روز پیش ای میل دادن که هر چه سریع تر نمره تافل بفرستم و وقتی گفتم تا 20 روز زود تر نمی رسه باز هم قبول کردن. این یعنی اینکه پذیرش قراره بگیرم؟؟؟! حالا فردا هم می رم تافل.
    شا وقتی اپلای میکنید اول دپارتمان همه نمرات رو چک میکنه (زبان. معدل..) اگه مینیمم داشته باشین میرین تو لیست انتظار تا یه استاد از رزومه شما خوشش بیاد انتخابتون کنه. اگه میگم قبلش بهتره استاد اکی کنین واسه اینه که دیگه منتظر نباشید.

سلام دوستان
    کسی هست واسه مقطع دکترا توی دپارتمان های مهندسی نتیجه پذیرشش اومده باشه؟؟؟

سلام دوستان چندتا سوال داشتم

من کاردانی معماری از دانشگاه علمی کاربردی
    و لیسانس و
    فوق لیسانس معماری از دانشگاه آزاد با معدل 18 دارم
    و سه تا مقاله داخلی دارم
    تا آخر تابستون مدرک B2 فرانسه را میگیرم و بعد شروع میکنم برای ایلتس چند ماهه اونم میگرم چون زبانم خوبه

بنظرتون میتونم برای دکترا یا فوق مجدد از یه دانشگاه در شهر تورنتو اوکی بگیرم؟
    و بنظرتون چیکارکنم که زودتر پدیرش تحصیلی بگیرم از کانادا
    تورنتو را انتخاب کزدم چون اونجا اقوامم هستن و میتونم برم خونه اونها
    و هزینم کمتر بشه
    احتمال کمک هزینه هست؟

سلام دوستان

ظاهرا هیچ کسی هنوز از دانشگاه پذیرش نگرفته چون فقط این پیج هست که خبری از نامه های پذیرش نیست. اگر کسی خبری گرفته ما رو هم در جریان بگذاره ممنون میشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط victor2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ظاهرا هیچ کسی هنوز از دانشگاه پذیرش نگرفته چون فقط این پیج هست که خبری از نامه های پذیرش نیست. اگر کسی خبری گرفته ما رو هم در جریان بگذاره ممنون میشیم.
    سلام

خیلی از رشته ها (مخصوصا برای دکترا) نتایجون اومده که میتونید توی thegradcafe ببینید. الان اگر برای دکترا اپلای کردید و هنوز جوابی نگرفتید احتمالا یا ریجکت شدین و یا در لیست انتظار هستین.

Junior Member

سلام
    به دو دلیل یکم کار شما سخت میشه:
    1-دانشگاه تورنتو دانشگاه اول و برتر کانادا هست و باید به فکر گزینه های بیشتری باشید.(رنک QS) و این دانشگاه فقط مقطع مستر داره. و شهریه سالانه هم 32 هزار دلار هست که نسبتا زیاده.
    2-متاسفانه توی معماری گرفتن فاند بسیار سخته و اغلب برای این رشته فاندی وجود نداره و شهریه دانشگاه هم هست که باید در نظر بگیرین
    مقالات داخلی هم اگر فارسی باشن توی رزومه نمیشه وارد کرد. سعی کنید روی پورتفولیو کار کنید. چون در معماری این مورد گزینه بسیار مهمی هست
    دانشگاه هایی همچون منیتوبا با 8 هزار دلار شهریه سالانه، کارلتون راحتتر میشه پذیرش گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط narges_mnym نمایش پست ها
    سلام دوستان چندتا سوال داشتم

من کاردانی معماری از دانشگاه علمی کاربردی
    و لیسانس و
    فوق لیسانس معماری از دانشگاه آزاد با معدل 18 دارم
    و سه تا مقاله داخلی دارم
    تا آخر تابستون مدرک B2 فرانسه را میگیرم و بعد شروع میکنم برای ایلتس چند ماهه اونم میگرم چون زبانم خوبه

بنظرتون میتونم برای دکترا یا فوق مجدد از یه دانشگاه در شهر تورنتو اوکی بگیرم؟
    و بنظرتون چیکارکنم که زودتر پدیرش تحصیلی بگیرم از کانادا
    تورنتو را انتخاب کزدم چون اونجا اقوامم هستن و میتونم برم خونه اونها
    و هزینم کمتر بشه
    احتمال کمک هزینه هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط mdmpouria نمایش پست ها
    سلام میخواستم ببینم شانسم برای پذیرش در مستر اقتصاد چقدر هست و همینطور شانس گرفتن فاند
    کارشناسی اقتصاد نظری دانشگاه تهران 18/56
    معدل سال اخر 18.78
    تافل 108 (R 26, L 28, S 28, W 26)
    1 سال سابقه ی TA دارم
    نمره جی ار ای 326 awa 4.5 verbal 156 quant170
    برای دانشگاه تورونتو متاسفانە شانستون خیلی کمە. دانشکدە اقتصاد دانشگاه تورونتو از ایران معمولا" دانشجو نمی گیرە. می تونین برای گروه اقتصاد دانشکدە بیزینس اپلای کنین کە بچەهای اون گروه هم معمولا" رزومەشون از شما بهترە. بە نظرم برای واترلو اقدام کنین اونجا شانس خوبی دارین.

سلام دوستان من کارشناسی ارشد مکانیک تبدیل انرژی هستم با معدل 16.83 ولیسانس 13.62 ایلس 7 اکادمیک قبل از عید فارق التحصیل شدم مقاله ندارم فعلا میخام برای مستر مجدد اقدام کنم ایا شانس گرفتن پذیرش و فاند دارم چون وضعیت مالی خوبی ندارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza9631 نمایش پست ها
    سلام دوستان من کارشناسی ارشد مکانیک تبدیل انرژی هستم با معدل 16.83 ولیسانس 13.62 ایلس 7 اکادمیک قبل از عید فارق التحصیل شدم مقاله ندارم فعلا میخام برای مستر مجدد اقدام کنم ایا شانس گرفتن پذیرش و فاند دارم چون وضعیت مالی خوبی ندارم
    البته دانشگاههای قبلی و موضوع تز هم مهم هستند که اشاره ای نشده است ولی در حالت کلی بدون مقاله برای پذیرش در مکانیک تورنتو کار مشکلی دارید و اگر ارسال اپلیکیشنهای متعدد برایتان مقدور نیست توصیه نمیکنم. (توضیح اینکه استفاده از مستر به عنوان ساپورتی برای اپلیکیشن مستر مجدد در حالتی مفید است که این موضوع به لحاظ مقاله و تشابه موضوع و... تایید کننده باشد در غیر این صورت نه برای مستر مجدد و نه در دکتری در دانشگاههای نظیر تورنتو چندان موثر نیست)
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)