صفحه 321 از 321 نخستنخست ... 221271311312313314315316317318319320321
نمایش نتایج: از شماره 3,201 تا 3,208 , از مجموع 3208

موضوع: نمونه های writing کاربران و بررسی آنها

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نمونه های writing کاربران و بررسی آنها

نقل قول نوشته اصلی توسط vidreneh نمایش پست ها
    ممنونم
    سوال نخست:
    I want to put a chair there(my balcony) so i can sit in the sun on summer evenings.
    حالا سوالم اینه برای evening , morning,afternoon و.....از in استفاده نمی کنیم مگه؟پس چرا الان پیش از summer evenings از on استفاده کرده؟مگه از مجموع عصرهای فصل تابستون صحبت نمیکنه پس با یک مجوعه ای از روزها طرفیم و نباید از in استفاده بشه؟مانند in february
    الان برای نمونه های زیر چی باید بیاریم؟in or on?
    1.morning of monday
    2.mondays
    3.monday's morning(درسته اصلا ؟با اولی که فرقی نمیکنه؟)

سوال اخر:
    .first built in 1800,the white house is where the president of inited states governs a country of 50 states and 304 million people

first buil اینجا چه معنی میده؟
    سلام مجدد دوست عزیز

من خیلی گرامری نیستم ولی در مورد این متن به نظرم درست باشد به این دلیل که منظور گوینده طول زمان است یعنی در طی ساعات(طولانی) عصر های تابستان میخواهد روی بالکن بنشیند.

در مورد دوم منظور این است که بنای اولیه در آن سال ساخته شده ولی بعدها به ان اضافه یا کم شده و دچار تغییرات شده است.

امید که مساله را برایتان پیچیده تر نکرده باشم
    ویرایش توسط susighton : December 30th, 2019 در ساعت 01:22 AM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

اجازه بدهید دقیق تر بگویم

کاخ سفید که در مرحله اول در سال ۱۸۰۰ ساخته شده جایی است که....

منظور اینکه ساختمان از آن زمان تا به حال دچار تحول شده است.

ممنونم
    سوال نخست:
    I want to put a chair there(my balcony) so i can sit in the sun on summer evenings.
    حالا سوالم اینه برای evening , morning,afternoon و.....از in استفاده نمی کنیم مگه؟پس چرا الان پیش از summer evenings از on استفاده کرده؟مگه از مجموع عصرهای فصل تابستون صحبت نمیکنه پس با یک مجوعه ای از روزها طرفیم و نباید از in استفاده بشه؟مانند in february
    1.morning of monday
    2.mondays

سوال اخر:
    .first built in 1800,the white house is where the president of inited states governs a country of 50 states and 304 million people

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

ممنونم
    سوال نخست:
    1.morning of monday
    2.mondays

سوال اخر:

دوست عزیز
    in the evening, in the evenings, during the evenings کالوکیشن هستند. از اون‌طرف،
    on Monday/Friday.... evenings و on Summer/Winter... evenings هم کالوکیشن هستن. دیکشنری لانگمن خوب توضیح داده نحوه استفاده از evening رو.

Junior Member vidreneh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaeeee نمایش پست ها
    دوست عزیز
    in the evening, in the evenings, during the evenings کالوکیشن هستند. از اون‌طرف،
    on Monday/Friday.... evenings و on Summer/Winter... evenings هم کالوکیشن هستن. دیکشنری لانگمن خوب توضیح داده نحوه استفاده از evening رو.
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    اجازه بدهید دقیق تر بگویم

کاخ سفید که در مرحله اول در سال ۱۸۰۰ ساخته شده جایی است که....

منظور اینکه ساختمان از آن زمان تا به حال دچار تحول شده است.
    بسیار ممنون از دوستان
    کاملا متوجه کردید بنده رو
    دوست گرامی این دیکشنری لانگمن توضیحات رو به انگلیسی و با مثال ارائه داده؟فارسیش رو میشه پیدا کرد؟
    کلا کاملترین منبع برای گرامر انگلیسی کدوم کتابه؟که مثال هاش هم واضح باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

بسیار ممنون از دوستان
    کاملا متوجه کردید بنده رو
    دوست گرامی این دیکشنری لانگمن توضیحات رو به انگلیسی و با مثال ارائه داده؟فارسیش رو میشه پیدا کرد؟
    کلا کاملترین منبع برای گرامر انگلیسی کدوم کتابه؟که مثال هاش هم واضح باشه
    من به شخصه دیکشنری لانگمن رو پیشنهاد میکنم، انقد توضیحاتش قابل فهم هست که دیگه نیازی به ترجمه فارسیش نیست. بازم نمیدونم که ترجمه فارسی برای این دیکشنری وجود داره یا نه.
    در مورد کتاب برای گرامر، به نظر من Grammar in use intermediate گزینه مناسبی هست و موضوعات زیادی رو پوشش داده.

سلام دوستان
    چند تا پرسش داشتم
    1-I'm a singer with a band
    چرا with اورده و از in استفاده نکرده؟به طور خودمانی داره میگه؟
    2- !thank you very much for your time
    منظورش اینه ممنون که وقت گذاشتی؟
    3- we like cards too but we only play when we're in holiday in summer. it's a "holiday thing" in our family.
    منظورش از holiday thing چیه؟یه چیز تعطیلاتی؟
    4-!don't live to work work to live...life is more than work
    چرا پس از more مثلا از important استفاده نکرده؟منظورش کلا اینه زندگی مهمتر از کاره؟
    5-!I know from my work as a doctor that it's sometime difficult not to take your problems home but if you take your problems home it's bad for your health
    معنی from در اینجا به معنی به دلیل یا به واسطه میده؟

Junior Member

درود بر شما. در مورد سوال یک باید بگم که من تا به حال ندیدم with استفاده بشه معمولا in استفاده میشه اما لزوما این جمله اشتباه نیست. میگه من یه خواننده هستم که گروه دارم. شایدم این که توی گروه هستم.
    سوال دوم: صحیح می فرمایید.
    سوال سوم: منظورش از Holiday thing اینه که سنت حسنه ی ورق بازی کردن متعلق به اوقات فراغت و تعطیلاته! و یه فعالیتی هست که در زمان تعطیلات_ اینجا خصوصا تابستان_ انجام میشه.
    سوال چهارم: منظورش از more اینه که زندگی "چیزی بیشتر و فراتر از" فقط کار کردن هست. نیازی به اوردن important نیست و کلمه ی more این مفهوم رو در دل خودش داره.
    سوال پنجم : بله درست میفرمایید. from در موقعیت های متفاوت معانی متفاوتی داره و گاهی نمیشه مستقیما معناش کرد. اینجا یعنی من به عنوان یک دکتر/ به دلیل اینکه پزشک هستم/ به واسطه ی پزشک بودنم میدانم که.

امیدوارم که مفید واقع شده باشه.

سپاس از شما
    راستش به چندتا سوال دیگر هم برخوردم
    1-اینکه my pleasure تنها به معنای خواهش میکنم هست یا باعث افتخار من هست و...هم معنی میده؟
    2-Do you travel far to work?
    منظورش از far در اینجا بسیار یا راه بسیار تا سر کاره؟
    3-!I like reading about people from the past
    منظورش اینه دوست دارم درباره ی مردمان گذشته یا گذشته ی مردمان بدونم؟"from the past" خودش یک عبارت هست؟
    4-!After that i like playing card-poker- with friends,sometimes until early sunday morning.we sleep late on sundays,but then i like cooking sunday dinner,usually roast chicken
    !!i really enjoy cooking
    میگه پس از اینکه دوست دارم با دوستانم ورق بازی کنم گاهی تا اوایل صبح یکشنبه!خب بعدش چی؟؟؟این after that چه معنی میده اینجا؟
    5-but then معنی" باز هم "میده در اینجا؟چون تو متن قبلش یه جا اشاره میکنه که صبحانه شنبه رو درست میکنم و به اشپزی و ..علاق دارم و لذت میبرم از اشپزی!
    6-?a:do you go to the gum in the morning
    !!b:well..no i don't.i like my bed in morning
    پاسخ فرد b یک اصطلاحه یا نه؟