نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: تحصیل در دانشگاه Radboud University هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض تحصیل در دانشگاه Radboud University هلند و مسائل مرتبط

در این تاپیک مسائل مربوط به دانشگاه Radboud بررسی میشه.
    این دانشگاه در شهر نایمخن در شرق هلند قرار دارد.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه Radboud University هلند و مسائل مرتبط

سلام...روند اپلای دکترا واسه این دانشگاه چه جوریه؟من از یکی از اساتید تایید اولیه رو گرفتم و ایشون گفته پروپوزالو توی سایت سابمیت کن، ولی من هر چی توی سایتو گشتم جایی پیدا نکردم...ممنون میشم راهنماییم کنین.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه Radboud University هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme1899 نمایش پست ها
    سلام...روند اپلای دکترا واسه این دانشگاه چه جوریه؟من از یکی از اساتید تایید اولیه رو گرفتم و ایشون گفته پروپوزالو توی سایت سابمیت کن، ولی من هر چی توی سایتو گشتم جایی پیدا نکردم...ممنون میشم راهنماییم کنین.

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

روند وکنسی ها شبیه باقی دانشگاه هاست و خب شما برای اون وکنسی ها اپلای کنید. روند کلیش توی این لینک هست LINK

این لینک مربوط به وکنسی های PhD خود دانشگاه Radboud University
    و این لینک هم مربوط به RadboudUMC که همون دپارتمان مدیکال دانشگاه میشه ولی چون خودش خیلی مهم و بزرگه به صورت مستقل هم وب سایت داره و یه جورایی خودش یه دانشگاه حساب میشه (حرفم خیلی خیلی کلیه. منظورم اینه که این دپارتمان خودش افراد و دپارتمان های دیگه ای رو شامل میشه)

از طریق غیر وکنسی هم به قول همون استادتون شما باید پروپوزالتون رو سابمیت کنید ولی این پروپوزال رو بهتره با خود استاد اول چک کنید
    من نمیدونم روند اون چجوریه ولی میتونید از خود استاد بپرسید یا منشی مربوطه گروه
    ولی در کل روند ایده ال همون وکنسی ها هستن که شما رو به زحمت و چالش پروپوزال نوشتن نندازه
    چون وکنسی ها پروپوزالشون از قبل اماده ست به صورت تقریبی و بحث فاندشون هم اکی شده

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)