نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: تأثیر زمینه کاری پروژه در پذیرش؟؟

Junior Member

پیش فرض تأثیر زمینه کاری پروژه در پذیرش؟؟

سلام

من دانشجوی فوق لیسانس مکانیک(طراحی کاربردی) هستم.مشکلی که من الان با اون مواجه هستم انتخاب موضوع و فیلد پروژه است.فیلدی دارم(پوسته ها) که اگه توی این زمینه کار کنم راحت نه، اما میتونم تا 7 یا 8 ماه دیگه 2 یا 3 تا مقاله ISI ازش در بیارم.
    زمینه دیگری هم دارم که خیلی خوبه(PIEZOELECTRIC )اما دیر می تونم از اون مقاله در بیارم.موضوع جالبیه و مقاله ای که ازش در بیاد خیلی خیلی با ارزشه.اما ممکنه دیر آماده بشه.

سوال من:
    زمینه کاری چقدر در پذیرش تأثیر داره(مسلم کسی که ارتعاشات کار کرده بهش کنترل پذیرش نمیدن)؟ منظورم اینه که برای یه استادی که مکانیک کاربردی کار کرده، برای اون چقدر تأثیر داره؟اینکه من تعداد مقالاتم در زمینه ای که به اون تا حدودی نزدیک نباشه، زیاد باشه چی؟

ممنون میشم اگه کسی به سوالم پاسخ روشنی بده.

پیش فرض پاسخ : تأثیر زمینه کاری پروژه در پذیرش؟؟

دوست عزیز، داشتن چندتا مقاله معتبر بسیار شانس پذیرش شما رو بالاتر میبره، بعد شما تمام فیلد کاریتون تو زمینه مکانیک هست و مطمئنا استاد شما توقع ریز و دقیق شدن شما رو تو یه فیلد نمیخاد، به گفته باتجربه ها در زمینه پذیرش، صاحب نظر بودن شما در یه زمینه بسیار بر جلب نظر استادتون موثره، شما میگید:

نقل قول نوشته اصلی توسط daniello

(مسلم کسی که ارتعاشات کار کرده بهش کنترل پذیرش نمیدن)
    تو همین فوروم کسی رو میشناسم که لیسانس و فوقشو ساخت و تولید کار کرده بود و به قول خودم صاحب نظر بود اما برا دکترا یه بورس خفن در زمینه کامپوزیت گرفت،
    مهم اینه که اکتیو باشی،
    every thing is possible, but you must pay for it

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تأثیر زمینه کاری پروژه در پذیرش؟؟

از راهنمایی و پاسختون بسیار ممنونم.

توصیه شما انتخاب فیلدم رو راحتتتر کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)