نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای ادامه تحصیل کدوم راه رو انتخاب کنم؟؟

رأی دهندگان
507. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بشینم بکوب واسه ارشد امسال که کنکورش بهمن ماه هست بخونم و بعدش مدرک زبان بگیرم و واسه ساله آینده اپلی‌ کنم

97 19.13%
  • بیخیال کنکور بشم و برم دنبال گرفتن مدرک زبان و اپلی‌ کردن تا دی ماه

236 46.55%
  • هر ۲ تا کارو با هم انجام بدم(یعنی‌ در حین خوندن واس کنکور مدرک زبان هم بگیرم) که ۱ سال عقب نیفتم

138 27.22%
  • هیچ کدام

36 7.10%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 698

موضوع: کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دوراهی: دکتری داخل ثبت نام کنم یا...؟؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر انتظارات شما در حد هیئت علمی شدن آزاد شهرستان و امسالهم باشه...چرا که نه؟؟ من بعضی از دوستام از ترم 3 دکترا بورس شدن و از وابستگی به خانواده خلاص شدن...در مورد رابطه با اعضای کمیته پذیرش کاملا موافقم...
    شما شک نکن تو همون آزاد شهرستان درس بخونی شانس استاد شدنت همونجا بیشتره. همینطور هم در مورد تهران و امیرکبیر و شریفو ... من با مدرک شریف آزاد شهرستان رفتم! وقتی رئیس دانشگاه هم از آزاد فلانجا مدرک گرفته و با فوق لیسانس + () ریس شده مگه عقلش رو از دست داده اجازه بده شما تو اون سیستم وارد شی و کلی موقعیت اون رو به خطر بندازید. دانشگاه آزاد به شدت رلوکتانس داره سر جذب فارغ التحصیلای غیر آزادی.... به خاطر همین مساله گه گفتم.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دوراهی: دکتری داخل ثبت نام کنم یا...؟؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    شما شک نکن تو همون آزاد شهرستان درس بخونی شانس استاد شدنت همونجا بیشتره. همینطور هم در مورد تهران و امیرکبیر و شریفو ... من با مدرک شریف آزاد شهرستان رفتم! وقتی رئیس دانشگاه هم از آزاد فلانجا مدرک گرفته و با فوق لیسانس + () ریس شده مگه عقلش رو از دست داده اجازه بده شما تو اون سیستم وارد شی و کلی موقعیت اون رو به خطر بندازید. دانشگاه آزاد به شدت رلوکتانس داره سر جذب فارغ التحصیلای غیر آزادی.... به خاطر همین مساله گه گفتم.
    دوست عزیز شما اگه از MIT هم تموم کرده باشی برای ریاست و مدیرت تو دانشگاه آزاد براشون رقیب نیستی...زیرا برای ریاست, رفاقت و رابطه و ...چیزای دیگه لازمه..اونا شما رو میخان تا دانشجو جذب کنن و جیبشونو خالی کنن و صفا کنن...اتفاقا به شما نیاز دارن و به قول معروف کلاس میزارن...در ضمن موافقم که دانشگاه آزاد به فارق التحصیلش تعصب داره و اگر قرار باشه یکیشو انتخاب کنه..دانشگاه آزادیو انتخاب میکنه...در ضمن آزاد ماشالا مثل قارچ زیاد شده.....بازم معتقد آزاد شهرستان میشه هیئت علمی شد...بستگی به سطح توقع فرد داره ....در ضمن ...به نظر من reg2 حرفای بسیار مهمی در این مورد مطرح کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)