نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای ادامه تحصیل کدوم راه رو انتخاب کنم؟؟

رأی دهندگان
507. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بشینم بکوب واسه ارشد امسال که کنکورش بهمن ماه هست بخونم و بعدش مدرک زبان بگیرم و واسه ساله آینده اپلی‌ کنم

97 19.13%
  • بیخیال کنکور بشم و برم دنبال گرفتن مدرک زبان و اپلی‌ کردن تا دی ماه

236 46.55%
  • هر ۲ تا کارو با هم انجام بدم(یعنی‌ در حین خوندن واس کنکور مدرک زبان هم بگیرم) که ۱ سال عقب نیفتم

138 27.22%
  • هیچ کدام

36 7.10%
صفحه 14 از 70 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 698

موضوع: کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifqc نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه میشه منم یکم راهنمایی کنید. من لیسانس الکترونیک از دانشگاه دولتی شهرستان دارم.معدلم خیلی کمه(13.5) و از الان تا یک سال دیگه وقت دارم یه جایی رو برای ادامه تحصیل پیدا کنم چون نمی خام ایران وقتمو تلف کنم . میخام شروع کنم زبان خوندن و اگه لازم باشه gre . برای کجا اقدام کنم که یا فوند داشته باشه یا بتونم کار کنم تا حد اقل نصف هزینمو در بیارم.تا سالی 6 7 تومنم میتونن ساپورتم کنن؟
    والا کجا ممکن باشه رو نمیدونم ولی امریکا و کانادا رو که بطور کلی از ذهنتون بیرون کنید. یک راه بهتر ممکنه این باشه که در ایران فوق لیسانس بخونید و معدل خوبی بگیرید و اون وقت برای خارج اقدام کنید.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    سلام.من 5 روز پیش ارشد عمران دادم.امروز درصدما دیدم.به احتمال 40% از صنعتی اصفهان 70%شیراز و 100% از تبریز رشته مورد علاقم در می یام.نظرتون چیه؟بشینم واسه سال بعد بخونم واسه تهران یا یکی از اینارو برم؟یا کلا بی خیال شم GREو ibt بخونم؟می خوام واسه phd یکی از دانشگاه های خوب امریکا باشم.ممنون.
    بستگی به رزومه شما از نظر معدل و مقاله و اینها داره. و اینکه از نظر مالی در چه شرایطی باشید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    بستگی به رزومه شما از نظر معدل و مقاله و اینها داره. و اینکه از نظر مالی در چه شرایطی باشید.
    بدون مقاله و پول معدل 16 ازاد.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

بدون مقاله و پول معدل 16 ازاد.
    با این شرایط خب شانس شما در حال حاضر برای فاند گرفتن کم هست و من اگر بودم ارشد رو ایران می خوندم و با تقویت رزومه از طریق دادن مقالات، بالا بردن معدل و نمرات بالا در تافل/آیلتس و GRE به فکر پذیرش با فاند برای دکترا می بودم. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    یه بنده خدایی هست با این رزومه :
    دانشگاه امیرکبیر معدل 17.48
    2مقاله داخلی 1 مقاله ISI
    نمره تافل7.5
    به دنبال یه دانشگاه خوب برای مهندسی پزشکی هستم
    به نظر شما بین المان و امریکا و استرالیا و کانادا که بهم تقریبا فاند کامل بده کدوم بهتره ؟
    اگر GRE ندادید که برای آمریکا شانس تون کمه. اکثر جاها GRE اجباری هست... ولی با این شرایط به نظرم برای کانادا شانس خوبی دارید. در مورد استرالیا هم فکر می کنم فاند گرفتن برای مستر کمی سخت تر باشه. آلمان هم در کل برای مستر فاند کمتر هست ولی به هر حال رزومه خوبی دارید و می تونید شانس تون رو برای این جاها هم امتحان کنید. من در کل اولویت اول رو به کانادا می دم و توصیه می کنم حتماً با استادا قبلش مکاتبه کنید. موفق باشید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس فیزیک از دانشگاه آزاد هستم با معدل 15 و 2 ساله که فارغالحصیل شدم.اینشالله همراه همسرم عازم امریکا هستیم .میخواستم ببینم میتونم با تافل و جی آر ایی خوب فاند بگیرم با توجه به شرایطم.

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

آقا 3 ماه دیگه نتایج ارشد می یاد!!!یکی بگه دانشگاه فقط تهران یا هر جا شد بریم؟البته هدف اپلای واسه کانادا و امریکاست...

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

If I were u, I'd have gone this year. Isfahan, Shiraz and Tabriz are great Unis. Also in my opinion, only Sharif and U Tehran, have preference, if not, no difference between Isfahan with IUST, Tarboiarmodarres, Khajenasir or ... I've got my Master from Babol, know so many students have gone to the best unis from Babol. It is only depended on ur work and u can do everything in any uni, if u really want. On the other hand, if you miss this year, who can say u will be accepted by sharif or UT next year? Just picture u are in a bad mood on the konkour's day. No way to back.
    آقا 3 ماه دیگه نتایج ارشد می یاد!!!یکی بگه دانشگاه فقط تهران یا هر جا شد بریم؟البته هدف اپلای واسه کانادا و امریکاست...
    Mostafa

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

با سلام
    دوستان به طور کلی رشته های مدیریت و اقتصاد راحت تر پذیرش میشن یا رشته های مهندسی؟
    و کدوم پیشرفت و بازار کار بهتری دارند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ; MSc International Business; BSc. Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط at_the_end نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان به طور کلی رشته های مدیریت و اقتصاد راحت تر پذیرش میشن یا رشته های مهندسی؟
    دوست من مسلما بستگي داره كدوم دانشگاه ها بخواي اپلاي كني. ممكنه يه دانشگاه به يكيش راحت پذيرش بده و به يكيش نده! بازار كار هم بستگي داره كجاي دنيا مي خواي زندگي كني. اول معيارت رو مشخص كن و تكليف خودت رو هم با خودت روشن كن كه دوست داري چي كار كني بعدش اقدام كن. سوالت خيلي كليه و جواب دادن بهش خيلي سخته. واقعا حاضري صرفا به خاطر بازار كار يكي دو سال رشته اي كه دوست نداري بخوني؟يا چون تو يك رشته اي مي شه راحت پذيرش گرفت؟ ؛)

سلام

با توجه به اطلاعات من جدیدا دانشکده ها ی مدیریت بچه های فنی رو که اپلای می کنن خیلی ازشون استقبال می کنن. به خاطر اون پایه ی تئوری قوی تری که نسبت به بچه های مدیریت دارن. البته خیلی عوامل دیگه ای در کاره. این فقط یه نکته بود !

نقل قول نوشته اصلی توسط at_the_end نمایش پست ها
    با سلام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)