نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای ادامه تحصیل کدوم راه رو انتخاب کنم؟؟

رأی دهندگان
507. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بشینم بکوب واسه ارشد امسال که کنکورش بهمن ماه هست بخونم و بعدش مدرک زبان بگیرم و واسه ساله آینده اپلی‌ کنم

97 19.13%
  • بیخیال کنکور بشم و برم دنبال گرفتن مدرک زبان و اپلی‌ کردن تا دی ماه

236 46.55%
  • هر ۲ تا کارو با هم انجام بدم(یعنی‌ در حین خوندن واس کنکور مدرک زبان هم بگیرم) که ۱ سال عقب نیفتم

138 27.22%
  • هیچ کدام

36 7.10%
صفحه 6 از 70 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 698

موضوع: کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    پیشنهاد خوبیه.. ممنون.. دوستان دیگه نظری ندارن؟ خیلی مهمه برام نظرای برادرا و خواهرای با تجربه ام..
    خب ارشد شرکت کن شاید قبول شدی تو ایران. بهتر از سربازی رفتن هست

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    خب ارشد شرکت کن شاید قبول شدی تو ایران. بهتر از سربازی رفتن هست
    من ارشد مستقیم هستم !!! ولی از طرفی بعد از 3سال ارشد باز هم همین اشه و همین کاسس.. شدم 26 ساله که سربازیم دازه تازه!! از طرفی 3 سالی که اینجا برای ارد بمونم واقعا وقت حروم کردنه!
    I am Back

Junior Member

Talking پاسخ : کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل

سلام

چند تا راه داری!
    1. اول تحقیق کن ببین شرایط گرفتن معافی پزشکی رو داری یا دیگر انواع معافی که همیشه جوینده یابنده است
    ....
    2.برو ارشد تا بتونی مدارکتو آزاد کنی و سریع یک مقاله ی خوب جور کن. منظورم تو همون سال اول و سریع همزمان برای ارشد اپلای کن خارج و مقالتو سابمیت کن تو یک همایش خارجی و 5 میلیون بذار برای وثیقه و ده برو
    که رفتی و دیگر هیچ!

موفق باشی.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.

1. یعنی برم خدمت ؟؟؟
    2. نه !!
    3. ایلتس 7 دارم ..
    4. اگر خوام تا مهر میگیرم.
    5. رشته من نمیخواد
    1. نمی دانم اگر وثیقه داری که هیچی اگر نداری که باید بری سربازی
    2. ....
    3. خوبه . سعی کن بهترش کنی
    4. بگیر خوبه ولی نمره خوب
    5. ....

موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid jj نمایش پست ها
    سلام

چند تا راه داری!
    1. اول تحقیق کن ببین شرایط گرفتن معافی پزشکی رو داری یا دیگر انواع معافی که همیشه جوینده یابنده است
    ....
    2.برو ارشد تا بتونی مدارکتو آزاد کنی و سریع یک مقاله ی خوب جور کن. منظورم تو همون سال اول و سریع همزمان برای ارشد اپلای کن خارج و مقالتو سابمیت کن تو یک همایش خارجی و 5 میلیون بذار برای وثیقه و ده برو
    که رفتی و دیگر هیچ!

موفق باشی.

اولی که نمیشه.
    اما دومی .... !!! بسیار جالب بود. اما
    1. منظورت از آزاد کردن مدرک لیسانسه ؟
    2. برای سفر علمی وثیقه 5 تومنه ؟
    3. اینجوری برم مشکلی پیش نمیاد ؟ نمیودنم یهنی هیچ مشکلی نیست که یکی به بهانه سغ=فر علمی بره و مثلا از اونور بره المان برای تحصیل ؟
    4. مرسی.. پیشنهاد عالیی بود.
    I am Back

Junior Member

من یه سوال خیلی ابتدایی دارم و بیشتر میخوام مشورت بگیرم. اطلاع خاصی هم در این موارد ندارم و تازه به فکر رفتن افتادم.

من الان 20 سالمه و کاردانیم رو گرفتم و ترم اول کارشناسیم هم دارم میخونم (رشته نرم افزار). به شدت هم دوست دارم برم اونور و اونجا درس بخونم و کلا زندگی کنم. اما الان سر یه دوراهی گیر کردم. به نظرتون بشینم کارشناسیم رو تموم کنم و برای ادامه اش اقدام به پذیرش کنم، یا کلا از اول شروع کنم و برم همونور کارشناسیم هم بگیرم و ادامه بدم؟ چون شنیدم برای ارشد پذیرش گرفتن سخت تره. در مورد fund و یا خرج دوره کارشناسی هم یه توضیحی بدید ممنون میشم. سربازی هم 1 سال دارم و زبانم هم خوبه (البته هنوز Ielts امتحان ندادم).

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    من یه سوال خیلی ابتدایی دارم و بیشتر میخوام مشورت بگیرم. اطلاع خاصی هم در این موارد ندارم و تازه به فکر رفتن افتادم.

من الان 20 سالمه و کاردانیم رو گرفتم و ترم اول کارشناسیم هم دارم میخونم (رشته نرم افزار). به شدت هم دوست دارم برم اونور و اونجا درس بخونم و کلا زندگی کنم. اما الان سر یه دوراهی گیر کردم. به نظرتون بشینم کارشناسیم رو تموم کنم و برای ادامه اش اقدام به پذیرش کنم، یا کلا از اول شروع کنم و برم همونور کارشناسیم هم بگیرم و ادامه بدم؟ چون شنیدم برای ارشد پذیرش گرفتن سخت تره. در مورد fund و یا خرج دوره کارشناسی هم یه توضیحی بدید ممنون میشم. سربازی هم 1 سال دارم و زبانم هم خوبه (البته هنوز Ielts امتحان ندادم).
    بستگی به شرایط مالی شما دارد.

ولی اگر بتوانی در همین ایران کارشناسی بگیری بهتره چون کاردانی در خارج هیچ ارزشی ندارد . هیچی

سلام...من دانشجوی سال سوم رشته ی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی (مدیریت بیمارستانی) در مقطع کارشناسی در دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم....و قصد دارم که برای مقطع کارشناسی ارشد از ایران برم...ترجیحا کشور کانادا...
    با توجه به این که این رشته ی تحصیلی در ایران بر عکس کشور های خارجی خیلی جا نیفتاده....معدلم تا الان که ترم 6 هستم 18 است...مقاله های خیلی خیلی عالی هم ندارم...زبانم هم متوسطه ولی می خوام از تابستون برای خوندن Ielts اقدام کنم...خونواده هم مشوقم هستن و مشکلی نیست...نکته ی مهم تر این که حتما باید Fund بگیرم....چون هزینه های دانشگاه های کانادا بالاست...و بحث هزینه ها برام مهمه...
    حالا توی تصمیم گیری یه کم مشکل دارم...چون بعضی از اساتید دانشگاه تهران بهم توصیه کردن که کارشناسی ارشد رو هم همین جا بخونم و برای دکترا اقدام کنم....چون پذیرش گرفتنم راحت تر می شه...از یه طرف اگه بخوام برای ارشد همین جا بخونم باید از تابستون یا پاییز امسال شروع به خوندن کنم...ولی خودم واقعا نمی خوام دوباره این جا ارشد بخونم...
    نمی دونم این کار درسته که رو هر دو فکر کنم یا همه ی تمرکزمو بذارم روی خارج....چون یه کم نگرانم از این که نکنه به قول دوستان از اینجا رونده و از اونجا مونده بشم...
    حالا ازتون می خوام که راهنماییم کنید...آیا شانس من برای گرفتتن پذیرش بالا هست یا نه...؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal2011 نمایش پست ها
    سلام...من دانشجوی سال سوم رشته ی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی (مدیریت بیمارستانی) در مقطع کارشناسی در دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم....و قصد دارم که برای مقطع کارشناسی ارشد از ایران برم...ترجیحا کشور کانادا...
    با توجه به این که این رشته ی تحصیلی در ایران بر عکس کشور های خارجی خیلی جا نیفتاده....معدلم تا الان که ترم 6 هستم 18 است...مقاله های خیلی خیلی عالی هم ندارم...زبانم هم متوسطه ولی می خوام از تابستون برای خوندن Ielts اقدام کنم...خونواده هم مشوقم هستن و مشکلی نیست...نکته ی مهم تر این که حتما باید Fund بگیرم....چون هزینه های دانشگاه های کانادا بالاست...و بحث هزینه ها برام مهمه...
    حالا توی تصمیم گیری یه کم مشکل دارم...چون بعضی از اساتید دانشگاه تهران بهم توصیه کردن که کارشناسی ارشد رو هم همین جا بخونم و برای دکترا اقدام کنم....چون پذیرش گرفتنم راحت تر می شه...از یه طرف اگه بخوام برای ارشد همین جا بخونم باید از تابستون یا پاییز امسال شروع به خوندن کنم...ولی خودم واقعا نمی خوام دوباره این جا ارشد بخونم...
    نمی دونم این کار درسته که رو هر دو فکر کنم یا همه ی تمرکزمو بذارم روی خارج....چون یه کم نگرانم از این که نکنه به قول دوستان از اینجا رونده و از اونجا مونده بشم...
    حالا ازتون می خوام که راهنماییم کنید...آیا شانس من برای گرفتتن پذیرش بالا هست یا نه...؟
    به نظر من امتحان تافل بده اگه میخوای بری کانادا و در ضمن برای ارشد اپلای کن. همزمان نیم نگاهی به ارشد ایران داشته باش. من فکر کنم بتونی فاند بگیری از کانادا. معدل و دانشگاه خوبی داری.

ApplyAbroad Guru

یک کپی از ایمیل دومی رو برای فرستنده اولی بفرستید و بپرسید پس منظور از این نامه پذیرش چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)