صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 61

موضوع: موضوعات Writing امتحانات اخیر PBT

Senior Member

پیش فرض Your Questions about TWE in PBT exam

سلام،
    برای دانشگاهی که در مورد تافل فقط گفته به چه نمره کلی نیاز داره و نگفته که TWE باید چند باشه، فکر می کنید که مشکلی به وجود می یاد اگر نمره TWE خیلی کم باشه؟ یعنی مثلاً نمره اصلی تو PBT 580 باشه اما نمره TWE 3 یا پایین تر باشه.
    در کل منظورم اینکه با این شرایط، وقت گذاشتن برای تمرین کردن TWE ارزش داره؟ یا بهتره به تمرین روی قسمتهای دیگه رسید؟

ممنون
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارزش TWE در PBT

من تا حالا ندیدم کسی از 4 کمتر بیاره چون خیلی آسون هست.بعضی استادا واسشون این نمره مهم هست چون میگن هر کی نمرش خوب باشه تو مقاله نوشتنم راحتتره و اشکالایه ساختاری و گرامری کمتری داره
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : ارزش TWE در PBT

من تو سایت بعضی از دانشگاهها دیدم که نمره کمتر از 4 قبول نمیکنند!!!ولی به هر حال گرفتن این نمره با نوشتن یک متن ساده کار سختی نیست...
    بهتره طوری برنامه ریزی کنید که در این قسمت حداقل نمره 4 بگیرید..
    موفق باشید
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Junior Member

پیش فرض نمره TWE و امکان ارسال مجزای آن

با سلام
    من دو تا امتحان تافل Pbt دادم و تو یکی نمره twe=3.5 گرفتم و یکی دیگه رو 4 شدم. تو امتحانی که twe =3.5 شدم، نمره کلم بهتر از اونیکه 4 شدم. حالا می خواستم بدونم این امکان هست که نمره TWE را مجزا ارسال کرد.
    با تشکر

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : نمره TWE و امکان ارسال مجزای آن

من هیچ وقت PBT نداده‌ام، اما در مورد CBT که نمی‌شه و بعید می‌دونم در مورد PBT هم امکان‌پذیر باشه.

منم فکر میکردم میشه. اما توی کارنامه ،نمره TWE بغل نمرت میخوره و همین کارنامه رو ETS میفرسته به دانشگاه ها. اینه که نمیشه.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

samin1226
    Guest

پیش فرض نمره TWE و امکان ارسال مجزای آن

سلام بچه ها
    یه سوال مشابه دارم. من تافل pbt دادم نمره کلی شده 603 ولی نمره twe شدم 3 !!!! برا خودمم عجیبه . فکر می کنید برای apply دانشگاهی که مینیمم نمره تافل 550 و twe 4 می خواد باید دوباره امتحان بدم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samin1226
    سلام بچه ها
    یه سوال مشابه دارم. من تافل pbt دادم نمره کلی شده 603 ولی نمره twe شدم 3 !!!! برا خودمم عجیبه . فکر می کنید برای apply دانشگاهی که مینیمم نمره تافل 550 و twe 4 می خواد باید دوباره امتحان بدم؟؟؟
    100% شما بايد يكبار ديگه امتحان بدي.اگه دانشگاه مقصد تو كشور كانادا باشه كه ديگه جاي هيچ شكي نداره كه با نمره 3 شمارو رد مي كنن.مگر اينكه استادي كه قراره باهاش كار كنيد بتونه با دپارتمان صحبت كنه و نمره writing رو براتون استثنا قائل بشن
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

من هم pbt شدم 590 ولی twe=3 !!!
    حتی اگر دانشگاهی تو کانادا شرط twe نداشته باشه به نظر شما اگر نمره twe منو ببینن ردم می کنن؟

hi
    you know the difference is 1 grade and it's not ignorable. Some majores such as LAW need the dominancy of writing skill over different issues to overcome the hurdles. Think about a good writing plus practical writing(esp. Clauses) or enrol in writing course in an institute.
    ta ta
    www.ilce.ir

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)