صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 61

موضوع: موضوعات Writing امتحانات اخیر PBT

پیش فرض پاسخ : نمره TWE و امکان ارسال مجزای آن

من وقتی اردیبهشت ماه امتحان تافل میدادم کسی بغل دستم نشسته بود که میگفت از آلبرتا پذیرش گرفته و چون نمره تافلش 577 و writing 4.5 نمره بوده و حداقل باید 580 میشده مجبور شده برای 3 نمره (یک تست) دوباره امتحان بده.

نکته اصلی این بود که این آقا صفحه writing رو سفید گذاشت!!!

من قبلا هم تو اینجا این سوال رو مطرح کردم ولی کسی اطلاع درستی نداشت. فکر کنم بهترین راه تماس با خود ets هست.
    آنکه میخواهد روزی پريدن آموزد، نخست میبايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد.  پرواز را با پرواز آغاز نمیکنند. "نیچه"

سلام

به من گفتن TWE 4 داری اگر 4.5 بگیری پذیرشت رو می فرسیتم. آیا میشه فقط و فقط TWE امتحان داد یا آیا میشه رفت سر جلسه و فقط TWE رو نوشت و از سر جلسه بلند شد.

کمی بالاتر، یکی از دوستان به این موضوع اشاره کرده بودن ولی شخص دیگری با کمی شک این مسئله را تکذیب کردن که میشه این کار و کرد.

ممنون

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط arman_1984
    سلام
    به من گفتن TWE 4 داری اگر 4.5 بگیری پذیرشت رو می فرسیتم. آیا میشه فقط و فقط TWE امتحان داد یا آیا میشه رفت سر جلسه و فقط TWE رو نوشت و از سر جلسه بلند شد.
    کمی بالاتر، یکی از دوستان به این موضوع اشاره کرده بودن ولی شخص دیگری با کمی شک این مسئله را تکذیب کردن که میشه این کار و کرد.
    ممنون
    من فکر می کنم بشه چون نمره TWEدر کارنامه در قسمت مجزا ثبت میشه اما چون تا حالا کسی این کار رو نکرده بهترین کار اینه که به ETS ایمیل بزنی و جوابش رو اینجا به اطلاع بچه ها برسونی
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض موضوعات Writing امتحانات اخیر PBT

امتحانات تافل PBT در دنیا شش بار در سال و در ماههای Jan, March, May, Aug, Oct, Nov برگزار می گردد.

اولین بخش امتحان PBT قسمت Writing می باشد که معمولا یکی از 185 موضوعی که در سایت ETS معرفی شده در آن مطرح می گردد و در زمان 30 دقیقه باید به آن پاسخ داده شود.

یکی از معروفترین کتابهایی که در زمینه Writing در ایران موجود است و برای هریک از 185 موضوع یک نمونه نوشته شده دارد کتاب How to Prepare for the TOEFL Essay انتشارات Barron's است.

این کتاب و کتاب های مشابه را می توانید از اینجا داونلود کنید: http://applyabroad.org/forum/showthread.php?t=378

در این تاپیک موضوعات Writing امتحانات اخیر تافل PBT به همراه شماره موضوع آن که در کتابهای فوق آمده مطرح می گردد.

لطفا موضوعات Writing امتحانات آینده را نیز در اینجا اضافه فرمایید تا این تاپیک به عنوان یک دیتابیس مفید مورد استفاده بچه ها قرار گیرد.
    PBT Writing Topics

موضوع: 109
    Dec 7, 2007
    When people move to another country, some of them decide to follow the customs of the new country. Others prefer to keep their own customs. Compare these two choices. Which one do you prefer? Support your answer with specific details

موضوع: 133
    Aug 16, 2008
    Do you agree or disagree with the following statement? A person’s childhood years (the time from birth to twelve years of age) are the most important years of a person’s life. Use specific reasons and examples to support your answer

موضوع: 95
    Jan 17, 2009
    Some people think governments should spend as much money as possible exploring outer space (for example, traveling to the Moon and to other planets). Other people disagree and think governments should spend this money for our basic needs on Earth. Which of these two opinions do you agree with? Use specific reasons and details to support your answer

موضوع: 170
    March 6, 2009
    Groups or organizations are an important part of some people’s lives. Why are groups or organizations important to people? Use specific reasons and examples to explain your answer

موضوع: 177
    May 9, 2009
    A friend of yours has received some money and plans to use all of it either to go on vacation or to buy a car Your friend has asked you for advice. Compare your friend’s two choices and explain which one you think your friend should choose. Use specific reasons and details to support your choice

موضوع: 97
    Aug 15, 2009
    Do you agree or disagree with the following statement? Teachers should be paid according to how much their students learn. Give specific reasons and examples to support your opinion

فایل 185 موضوع Writing که در سایت ETS اومده اینجا ضمیمه شده است.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط Sadra : August 25th, 2009 در ساعت 05:03 PM
    سفرنامه عشق آباد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Iran, Tehran

پیش فرض پاسخ : موضوعات Writing امتحانات اخیر PBT

سلام

من دیروز امتحان تافل PBT دادم (17Oct2009) و موضوع Writing این بود:

People recognize a difference between children and adults. What
    events (experiences or ceremonies) make a person an adult? Use
    specific reasons and examples to explain your answer.

Nov 14, 2009

موضوع 102

Schools should ask students to evaluate their teachers. Do you agree
    or disagree? Use specific reasons and examples to support your
    answer.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

پیش فرض پاسخ : ارزش TWE در PBT

هر دانشگاهی با توجه به رنکش از 550 تا 620 رو دیدم که می خواد ولی برای Apply بدون فاند حداقل همون 520 رو بیاری با یک حساب بانکی قلمبه تمومه حتی من با معدل لیسانس 12.5 هم دیدم پذیرش گرفته ولی اگر فاند یا نیم فاند بخوای کارت با اوستا کریمه دیگه .
    ولی بعضی دانشگاه ها رو هم دیدم که TWE بالای 6 می خواستن .
    کلا دست کم نگیرش چون تو فرم ریکامند (توصیه نامه اساتید) که حداقل از سه تا استاد کلفت (مدیر گروه -کسی که با اون پروژه پایانی داشتی - ...) لازمه باید تو یه جدولی میزان تسلط تو رو از 1 تا 10 (بسته به فرم هر دانشگاه ) امتیاز بدهند و اگر نمرت پایین بشه کالت پس معرکس

کالا دست کم نگیرش چون هم زیاد سخت نیست و هم با یک خوندن از کتاب بارونز اوستا میشی.

موفق باشید

Junior Member MovieCT آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارزش TWE در PBT

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza DWG نمایش پست ها
    هر دانشگاهی با توجه به رنکش از 550 تا 620 رو دیدم که می خواد ولی برای Apply بدون فاند حداقل همون 520 رو بیاری با یک حساب بانکی قلمبه تمومه حتی من با معدل لیسانس 12.5 هم دیدم پذیرش گرفته ولی اگر فاند یا نیم فاند بخوای کارت با اوستا کریمه دیگه .
    ولی بعضی دانشگاه ها رو هم دیدم که TWE بالای 6 می خواستن .
    کلا دست کم نگیرش چون تو فرم ریکامند (توصیه نامه اساتید) که حداقل از سه تا استاد کلفت (مدیر گروه -کسی که با اون پروژه پایانی داشتی - ...) لازمه باید تو یه جدولی میزان تسلط تو رو از 1 تا 10 (بسته به فرم هر دانشگاه ) امتیاز بدهند و اگر نمرت پایین بشه کالت پس معرکس

کالا دست کم نگیرش چون هم زیاد سخت نیست و هم با یک خوندن از کتاب بارونز اوستا میشی.

موفق باشید
    مگه نمره ی TWE از 0 تا 6 نیست ...!؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

Wink پاسخ : ارزش TWE در PBT

نقل قول نوشته اصلی توسط MovieCT نمایش پست ها
    مگه نمره ی TWE از 0 تا 6 نیست ...!؟
    ماکزیمم 6 میشه!!! چطور بالای 6 میخوان !؟!! فکر کنم با Writing آیلتس اشتباه گرفتید.

من بیشترین چیزی که تا حالا دیدم گفتن مینیمم 4.5 (مثلاً ملبورن)، البته یادمه انگار یکجایی هم مینیمم 5 رو دیدم.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

Jan 16, 2010
    موضوع 164:
    People do many different things to stay healthy. What do you do for good health? Use specific reasons and examples to support your answer
    سفرنامه عشق آباد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)