صفحه 5 از 65 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 645

موضوع: دانشگاه Sapienza – Università di Roma

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آشنایی با دانشجویان universita' della sapienza

نقل قول نوشته اصلی توسط xetod نمایش پست ها
    یکی میشه محبت کنه deadline های این دانشگاه رو بزاره ماهم استفاده کنیم.ممنون.
    از این لینک Master program مورد نظرتون رو انتخاب کنید, بعد قسمت Admission و بعد non-EU Residents. من چند تایی رو که نگاه کردم نوشته بود:

The deadline for the application to the Master degree in Artificial Intelligence and Robotics is May 10th 2010
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

Junior Member

اقا کسی میدوونه این دانشگاه ها و دانشگاه های دگیه ظرفیت دانشجویان خارجی برای رشته ها رو کجا اعلام میکنند الان من گیر اینم
    به دانشگاه میل زدم segreteria جواب نداد

Junior Member

سلام
    کسی در دانشگاه Sapienza از این رشته ها در کارشناسی ارشد اطلاعی دارد؟

- تاریخ هنر storia dell'Arte
    - فلسفه Filosofia
    - میراث فرهنگی و حفظ آثار باستانی Beni culturali (Beni storico artistici)a

مثلا در چه سطحیه؟ بازار کارش چطوره و در کل ارزش داره وقت و هزینه برای خواندنش در خارج از کشور صرف بشه؟
    اگر اطلاعی دارید لطفا کمکم کنید یکیش رو انتخاب کنم.
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه Tor Vergata شهر رم پذیرش گرفتم کسی این دانشگاه رو میشناسه یا پزیرش داره ازش؟

سلام.
    من از دانشگاه Sapienza - Università di Roma پذیرش گرفتم. خواستم بپرسم آیا کسی هست که قبلا به این دانشگاه وارد شده باشه یا این که امسال بخواد وارد بشه؟ در ضمن نمره تافلم 72 شده که دانشگاه باهاش مشکلی نداشته، با این حال امکان داره سفارت ازم تافل بیشتری بخواد؟ واسه این می گم که تو خود کنسول گری نوشته بود نمره تافل واسه دانشگاه "میلان" 80 هستش. ممنون

سلام بچه ها
    چند روز پيش از ساپينزا برام ايميل زير اومد:
    Dear students,
    as I told you in my last email, we have already started to evaluate some of the applications and yours have been preselected.
    In order to complete the selection procedure professor Nardi has decided to do interviews via Skype or telephone in the last week of April, starting from Wednesday 27 to Friday 30 April (in the morning).
    We think the interview will be a good chance to know each other and check your language competencies.
    On the occasion we will also have the opportunity to answer all your questions and doubts.

Please let me know if you have a Skype ID or ( a phone number can also be ok) and which day is more suitable for you.

Looking forward to your reply

Best regards

Alessandra Criscuolo

من الان نميدونم توي مصاحبه چي ميخان بپرسن و من الان بايد چطوري خودمو آماده كنم.
    كسي هست كه آشنا باشه با اين قضيه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a.shahnejat نمایش پست ها
    سلام.
    من از دانشگاه Sapienza - Università di Roma پذیرش گرفتم. خواستم بپرسم آیا کسی هست که قبلا به این دانشگاه وارد شده باشه یا این که امسال بخواد وارد بشه؟ در ضمن نمره تافلم 72 شده که دانشگاه باهاش مشکلی نداشته، با این حال امکان داره سفارت ازم تافل بیشتری بخواد؟ واسه این می گم که تو خود کنسول گری نوشته بود نمره تافل واسه دانشگاه "میلان" 80 هستش. ممنون
    من از دوستهام چند نفر تو این دانشگاه درس می خونن و خیلی راضی اند. در واقع جزو بهترین دانشگاههای ایتالیا و اروپاست. بهتون تبریک می گم.
    فقط می شه بگید چه رشته ای پذیرش گرفتین؟ انگلیسی درسته؟ منم انتخابم همین دانشگاهه اما هرچی تو سایتش می رم هنوز ددلاین اعلام نکرده! یعنی مشخصا نوشته ددلاین ها را آخر ماه می اعلام می کنن. البته من رشته هنر می خوام به ایتالیایی. شما ددلاین رو دقیقا از کجای سایت دیدین؟ هنوز هم وقت هست یا گذشته؟ و اینکه فرم آنلاین داشت که پر کنین یا فقط مدارکتونو فرستادین؟
    ممنون می شم جواب بدید.
    ویرایش توسط sanyha : May 1st, 2011 در ساعت 06:11 PM

رشته م Computer Engineering هستش، همون طور که گفتی به زبون انگلیسی هست. فرم آن لاینش هست رو پیجه یونی. بعد از این که اونو پر کردی، باید اصل مدارکتو بفرستی واسشون حتما. در ضمن من این جا نمی یام زیاد. اگه اطلاعات بیشتری لازم داشتی (به صورت پیغام خصوصی)
    از بابته تبریکتم تشکر می کنم. مرسی.
    ویرایش توسط hatefrad : May 2nd, 2011 در ساعت 09:00 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a.shahnejat نمایش پست ها
    رشته م Computer Engineering هستش، همون طور که گفتی به زبون انگلیسی هست. فرم آن لاینش هست رو پیجه یونی. بعد از این که اونو پر کردی، باید اصل مدارکتو بفرستی واسشون حتما. در ضمن من این جا نمی یام زیاد. اگه اطلاعات بیشتری لازم داشتی (به صورت پیغام خصوصی)
    از بابته تبریکتم تشکر می کنم. مرسی.

من دوباره سایت رو چک کردم، ددلاین رشته های مختلف متفاوته، اینکه درس به ایتالیایی ارائه بشه یا انگلیسی هم فرق داره، چون من مدارکم رو سفارت میفرسته، گرچه باید فرم آن لاین رو خودم پر کنم. اما همین که رشته اتونو فهمیدم مطمئن شدم که اشتباه نکردم و ددلاین ما هنوز اعلام نشده.
    ممنون از راهنمایی. امیدوارم هم دانشگاهی بشیم !!!
    ویرایش توسط hatefrad : May 2nd, 2011 در ساعت 09:01 PM دلیل: حذف ایمیل !

Junior Member

سلام دوستان ساپینتزایی من برای رشته ای تی تو این دانشگاه اقدام کردم ولی هنوز جوابمو نگرفتم البته فکر نکنم دیر شده باشه حدود 1ماه پیش!
    برگه پذیرش کجا میاد؟سفارت؟
    ممنون از کسی که کمک کنه×××××

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)