صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35

موضوع: انتقال وجه به کارت اعتباری یک شخص در آمریکا

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه به کارت اعتباری یک شخص در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط she نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز:

از آنجایی که کلا نمیشود به کارت اعتباری کسی (چه گیفت کارت باشد و چه کردیت کارت) چه از ایران چه از داخل امریکا، پولی واریز کرد، کلا قضیه منتفی است. در نتیجه برای انتقال وجه به حساب افراد در امریکا، تنها راه های ممکن، بهشرح زیر میباشد:
    ۱ - انتقال دستی پل توسط مسافر به امریکا؛
    ۲ - نوشتن چک و ارسال پستی/از طریق مسافر به امریکا؛
    ۳ - استفاده از صرافی برای انتقال وجه به بعضی بانک ها یا موسسه های ملی در امریکا؛
    ۴ - انتقال وجه مستقیم از برخی بانک های خصوصی در ایران به حساب آشنایی در بانک های کانادایی و سپس انتقال وجه از کانادا به امریکا

در نتیجه بندهای فوق، تنها شما میتوانید پول را به حساب عادی فرد (و نه کارت اعتباری او) منتقل کنید. در مورد گیفت کارت هم اگر هیچ راهی ندارد، میتوانید ان را برای فرد مورد نظر بفرستید اما پستش نکنید چون فکر کنم کارت های اعتباری مثل گیفت کارت جزو موارد ممنوعه برای پست امریکا هستند و برگشت خورده یا گم میشوند.

برای مدیریتور عزیز این انجمن:
    لطفا پس از این کامنت بنده، این تاپیک را ببندید تا بیش از این، دوستان با دیدن عنوان تاپیک به اشتباه نیفتند. چون کلا عنوان این تاپیک اشتباه است و امکان انتقال وجه به کردیت کارت وجود ندارد. در نتیجه تا زمانی که این تاپیک باز باشد، مداما کاربران ممکن است فکر کنند چنین امکانی وجود داشته و اینجا ان را سوالمیکنند.
    سلام
    جسارته که روی پست شما پست میزنم، ولی شما اشتباه میکنید، در مورد دبیت کارت تا مبلغ 48000 دلار بر اساس قانون ویزا میشه به کارت مستقیما پرداخت نمود (بدون داشتن مشخصات حساب بانکی و فقط با داشتن 16 رقم روی کارت)
    در مورد مستر کارت هم به حدود 70 درصد مستر کارتهای دنیا میشه وجه واریز نمود تنها با داشتن شماره 16 رقمی روی کارت، که چون با مستر کار نکردم از محدودیت رقمش اطلاع ندارم.
    و اما در مورد کارت اعتباری: بله به کارت اعتباری هم میشه مستقیم پول واریز کرد ولی به شرطی که اون کارت ظرفیت پذیرش وجه رو داشته باشه، به این معنی که اگر شما یک کارت اعتباری 1000 دلاری دارید و 200 دلار از کارت رو خرج کردید و 800 دلار در اون باقی مونده تنها میتونین از طریق کارت به کارت مبلغ 200 دلار به کارت واریز کنید.
    البته به تازگی شنیدم که آمریکا برای کارتها صادره در کشور خودش محدودیت هایی قائل شده که تنها از چند جای بخصوص میشه به کارت وجه واریز نمود.

با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    آیا میشه با استفاده از این Gift Card هایی که در ایران توسط این شرکت هایی که اینجا هم تبلیغ میکنند به حساب یک فرد در کانادا یا آمریکا واریز کرد ؟ اگر بله، چگونه ؟ به چه اطلاعاتی از شخص مورد نظر لازم داریم.
    با سپاس !
    خیر چنین امری ممکن نیست، برای چنین امری نیاز به داشتن دستری به یک سری حسابهای تجاری و یا سایتهای خاص دارید که در کارتهای هدیه چنین امکاناتی وجود نداره! ضمن اینکه شما معمولا باید موجودی کارتتون رو به حساب خاصی که به حساب رابط معروفه واریز کنید و سپس وجه رو از حساب رابط به شماره 16 رقمی کارت واریز کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط PaymentIran.co نمایش پست ها
    سلام
    جسارته که روی پست شما پست میزنم، ولی شما اشتباه میکنید، در مورد دبیت کارت تا مبلغ 48000 دلار بر اساس قانون ویزا میشه به کارت مستقیما پرداخت نمود (بدون داشتن مشخصات حساب بانکی و فقط با داشتن 16 رقم روی کارت)
    در مورد مستر کارت هم به حدود 70 درصد مستر کارتهای دنیا میشه وجه واریز نمود تنها با داشتن شماره 16 رقمی روی کارت، که چون با مستر کار نکردم از محدودیت رقمش اطلاع ندارم.
    و اما در مورد کارت اعتباری: بله به کارت اعتباری هم میشه مستقیم پول واریز کرد ولی به شرطی که اون کارت ظرفیت پذیرش وجه رو داشته باشه، به این معنی که اگر شما یک کارت اعتباری 1000 دلاری دارید و 200 دلار از کارت رو خرج کردید و 800 دلار در اون باقی مونده تنها میتونین از طریق کارت به کارت مبلغ 200 دلار به کارت واریز کنید.
    البته به تازگی شنیدم که آمریکا برای کارتها صادره در کشور خودش محدودیت هایی قائل شده که تنها از چند جای بخصوص میشه به کارت وجه واریز نمود.

با سپاس
    بنده درمورد دبیت کارت حرفی نزدم چون (دبیت کارت، کارت اعتباری نیست و) خیلی ها حساب بانکیشان به دبیت کارتشان وصل است. در نتیجه اگر به حسابشان پل واریز کنی، انگاری که به دبیت شان پل واریز کرده ای! اما درمورد کردیت کارت (کارت اعتباری) فکر نمیکنم چیزی که گفتید امکانپذیر باشد چون شماره کارت اعتباری چیزی محرمانه است و شما امکان انتقال وجه به ان، مشابه چیزی که در ایران به اسم شبکه شتاب داریم، ندارد. اگر دقت کنید، در ایران هم چون کارت های عضو شتاب همگی دبیت هستند، امکان انتقال وجه دارند وگرنه اگر کردیت باشند، فکر نکنم چنین امکانی داشته باشند. امیدوارم منظور را رسانده باشم.

همچنان منتظر قفل شدن این تاپیک به خاطر به اشتباه انداختن کاربران هستم!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

بنده درمورد دبیت کارت حرفی نزدم چون (دبیت کارت، کارت اعتباری نیست و) خیلی ها حساب بانکیشان به دبیت کارتشان وصل است. در نتیجه اگر به حسابشان پل واریز کنی، انگاری که به دبیت شان پل واریز کرده ای! اما درمورد کردیت کارت (کارت اعتباری) فکر نمیکنم چیزی که گفتید امکانپذیر باشد چون شماره کارت اعتباری چیزی محرمانه است و شما امکان انتقال وجه به ان، مشابه چیزی که در ایران به اسم شبکه شتاب داریم، ندارد. اگر دقت کنید، در ایران هم چون کارت های عضو شتاب همگی دبیت هستند، امکان انتقال وجه دارند وگرنه اگر کردیت باشند، فکر نکنم چنین امکانی داشته باشند. امیدوارم منظور را رسانده باشم.

همچنان منتظر قفل شدن این تاپیک به خاطر به اشتباه انداختن کاربران هستم!
    هم در مورد دبیت کارت و هم در مورد کردیت کارت (به احتساب محدودیت کردیتی) امکان واریز وجه به کارت به صورت مستقیم و تنها با داشتن شماره کارت نه حساب بانکی امکان پذیر است.
    این کار ساده در حال حاظر توسط بسیاری سایتها انجام میشود که نمونه سادهء آن سایت های شرط بندی میباشد.

با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

هم در مورد دبیت کارت و هم در مورد کردیت کارت (به احتساب محدودیت کردیتی) امکان واریز وجه به کارت به صورت مستقیم و تنها با داشتن شماره کارت نه حساب بانکی امکان پذیر است.
    این کار ساده در حال حاظر توسط بسیاری سایتها انجام میشود که نمونه سادهء آن سایت های شرط بندی میباشد.

با سپاس
    I don't know anything about the mechanism which the lotteries companies use for transferring money to the winner credit cards so if you are sure about transferring money to credit cards with only knowing the 16 digits of the credit card, please give us any webpage or telephone number for further information. If you do it, you have helped a lot!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

I don't know anything about the mechanism which the lotteries companies use for transferring money to the winner credit cards so if you are sure about transferring money to credit cards with only knowing the 16 digits of the credit card, please give us any webpage or telephone number for further information. If you do it, you have helped a lot!
    Sure, why not
    http://www.liqpay.com
    This is a website which provide such these services to some limited countries

Enjoy!

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

دوستان ممنون از پاسخهایتان،
    راستش من یه خورده گیج شدم، ممنون میشم یک خورده صریح تر توضیح دهید؛ من Visa Debit کارتی دارم که چند دلار ته آن باقی مونده، و می خواهم آن را برای یکی از دوستانم در کانادا بفرستم این شخصی یک حساب بانکی داده و همچنین یک کارت اعتباری به حسابش متصل است، آیا می تونم این وجه رو به طریقی به این دوستم برسانم ؟ و چگونه ؟

باز هم ممنون !

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    دوستان ممنون از پاسخهایتان،
    راستش من یه خورده گیج شدم، ممنون میشم یک خورده صریح تر توضیح دهید؛ من Visa Debit کارتی دارم که چند دلار ته آن باقی مونده، و می خواهم آن را برای یکی از دوستانم در کانادا بفرستم این شخصی یک حساب بانکی داده و همچنین یک کارت اعتباری به حسابش متصل است، آیا می تونم این وجه رو به طریقی به این دوستم برسانم ؟ و چگونه ؟

باز هم ممنون !
    کارت شما از چه نوعی هستش؟
    مسلما امکان انتقال مثلا 7-8 دلار ممکن نیست از یک کارت به کارت
    ولی راه هایی برای خارج کردن اون پول هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

Sure, why not
    http://www.liqpay.com
    This is a website which provide such these services to some limited countries

Enjoy!
    Have you tried this service yet? It doesn't seem to be safe because these kind of money-using services are usually certified by Verisign, VISA or other internet secure transactions companies, which in this case, I didn't see any sign of those companies in any pages of this transferring money website. Could you verify it by any means of legal tools or web-sources?

Have you tried this service yet? It doesn't seem to be safe because these kind of money-using services are usually certified by Verisign, VISA or other internet secure transactions companies, which in this case, I didn't see any sign of those companies in any pages of this transferring money website. Could you verify it by any means of legal tools or web-sources?
    Yes, we have used those services for more than 1000 times!
    They are an Ukrainian Bank.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)