صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: انتقال وجه به کارت اعتباری یک شخص در آمریکا

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه به کارت اعتباری یک شخص در آمریکا

سلام
    این سایتی که دوستمون معرفی کردن کاملا امن هستش. http://www.liqpay.com
    پایین صفحه در قسمت security میتونین چک کنید. جالب اینجاست که تنها با داشتن یک شماره موبایل از کسی میتونید پول بهش بدید و با موبایل ایران هم کار میکنه. شما با داشتن یک ویزا یا مستر کارت و شماره تلفن شخص مورد نظر به حساب مجازی وی پول میریزید. بلافاصله شخص مورد نظر یک sms حاوی یوزر و پسورد دریافت میکنه و با مراجعه به سایت میتونه پولو از حساب ایجاد شده به کارت خودش منتقل کنه. فقط در مرحله آخر 1.95 دلار به علاوه 1 درصد مبلغ شارج اضافی داره و بقیه مراحل رایگانه. از 0.01 دلار تا سقف 10000 دلار در ماه قابل انتقال هست. من هفته پیش برای آزمایش 5 دلار با ویزا کارت از همین تهران به ویزا کارت دوستم تو یک کوچه بالاتر ریختم و تقریبا 4 روزه حسابش شارج شد. تجربه مفیدی بود.خیلی از صرافی بهتره....

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام
    این سایتی که دوستمون معرفی کردن کاملا امن هستش. http://www.liqpay.com
    پایین صفحه در قسمت security میتونین چک کنید. جالب اینجاست که تنها با داشتن یک شماره موبایل از کسی میتونید پول بهش بدید و با موبایل ایران هم کار میکنه. شما با داشتن یک ویزا یا مستر کارت و شماره تلفن شخص مورد نظر به حساب مجازی وی پول میریزید. بلافاصله شخص مورد نظر یک sms حاوی یوزر و پسورد دریافت میکنه و با مراجعه به سایت میتونه پولو از حساب ایجاد شده به کارت خودش منتقل کنه. فقط در مرحله آخر 1.95 دلار به علاوه 1 درصد مبلغ شارج اضافی داره و بقیه مراحل رایگانه. از 0.01 دلار تا سقف 10000 دلار در ماه قابل انتقال هست. من هفته پیش برای آزمایش 5 دلار با ویزا کارت از همین تهران به ویزا کارت دوستم تو یک کوچه بالاتر ریختم و تقریبا 4 روزه حسابش شارج شد. تجربه مفیدی بود.خیلی از صرافی بهتره....
    thank you Mr/Ms Rashidy for your comment. it seems to be OK but why did it take so long time (4 days) to transfer the money between your friend card and yours?
    this system is very good for transferring money between the cards which have a little remained money and you want their credits in a new credit or debit card.
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نمیدونم چرا اینقدر طول کشید ولی تو سایت تو قسمت fees گفته بین 3 تا 6 روز کاری طول میکشه. اما اگه کارت همون بانک سایت باشه بلافاصله واریز میشه. تو قسمت FAQ نوشته از ویزا کارت مجازی هم میشه استفاده کرد. اگه واقعا بشه که خیلی عالیه.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    نمیدونم چرا اینقدر طول کشید ولی تو سایت تو قسمت fees گفته بین 3 تا 6 روز کاری طول میکشه. اما اگه کارت همون بانک سایت باشه بلافاصله واریز میشه. تو قسمت FAQ نوشته از ویزا کارت مجازی هم میشه استفاده کرد. اگه واقعا بشه که خیلی عالیه.
    it's great! especially for transferring money between US and other countries. I mean if it works as its owner are claiming, this is the fastest and cheapest way of transferring money between USA and other countries, not only Iran!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

با استفاده از سرویس فوق امکان واریز به کارتهای آمریکایی، اروپایی و آسیایی وجود ندارد
    در اصل تنها به کارتهای کشورهای شوروی سابق وجود دارد
    البته روشهای زیادی برای انتقال وجه به کارت وجود داره که از گفتنشون معذوریم
    ولی گفتم یک وقت با توجه به این موضوع سرمایه گذاری نکنید

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط PaymentIran.co نمایش پست ها
    با استفاده از سرویس فوق امکان واریز به کارتهای آمریکایی، اروپایی و آسیایی وجود ندارد
    در اصل تنها به کارتهای کشورهای شوروی سابق وجود دارد
    البته روشهای زیادی برای انتقال وجه به کارت وجود داره که از گفتنشون معذوریم
    ولی گفتم یک وقت با توجه به این موضوع سرمایه گذاری نکنید
    Thanks for your shared information. We will be more than happy if you could share your additional info too but it seems your business profit doesn't allow you to do so!

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بنده امتحان کردم و شد. مدارکش هم موجوده....!!! دوستان مثله اینکه قضیه مافیایی شده. بجای اینکه کمک کنند دنبال چپاول و انحصار خدمات هستند. من مبلغ 5 دلار را با کارت اماراتی جابجا کردم. کاربر PaymentIran.co که ظاهرا قصد تبلیغ دارن در پست شماره 20 نوشته بودند بیش از 1000 بار از این روش پول جابجا کردند و در پست 25 حرف خودشو تکذیب کرده.
    به هر حال من جابجا کردم و مراحلشم نوشتم تا دوستان استفاده کنند.
    ویرایش توسط rashdy_chem : May 30th, 2010 در ساعت 01:27 PM

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اینارو از قسمت FAQ سایت http://www.liqpay.com برداشتم. امیدوارم کارو کاسبی کسیو کساد نکرده باشم.

What cards does LiqPAY support?

In order to work in LiqPAY you need to have VISA or MASTERCARD card issued in any bank that does not have limits for Internet transactions. It is possible to withdraw money only to VISA cards or any PrivatBank cards (VISA / MASTERCARD).

What mobile operators does LiqPAY work with?

LiqPAY works with all mobile operators all over the world.

What currencies are applicable for LiqPAY?

For the time being Liqpay works with Euro, US dollar, Russian rouble and Ukrainian hryvna. It is planned in terms of the system development to work with all basic world currencies. In case of contradiction between card currency and account in Liqpay, system will carry on currency conversion automatically.

Is it possible to transfer money from virtual card for internet payments?

Yes, it is possible.

How much time does it take to withdraw money from LiqPAY to a card?

Money will be credited to the card during 3 to 6 days. If withdrawal is made to the card issued in PrivatBank, money will be placed to the card almost immediately.

Can I send money to the person who is not registered in LiqPAY system?

Yes, you can. Simply enter the number of his mobile phone as an receiver LiqPAY Account. Person receive an SMS message on the parish funds. Then person can visit liqpay.com and use the system.

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام
    لطفا در راستای موضوع تاپیک ارسال کنید. ارسال های نامربوط حذف شد!
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

سلام دوستان

این چند صفحه رو خوندم ولی بازم خیلی معلوم نشد باید چی کار کنم!
    سوالم اینه که با visa debit پارسیان می تونم به visa credit تو دبی پول بریزم. تقریبا 3000تا می خوام بریزم.
    به نظر شما بهترین راه چیه؟
    به این سایت http://www.liqpay.com هم سر زدم و خواستم یه تست کنم، ولی تو بخش "SEND MONEY TO CARD" اس ام اسی به موبایلم هر چی صبر کردم نیومد.

سپاس

What you don't see with your eyes, don't witness with your mouth

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)