نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: مشاوره در زمینه ایجاد کسب و کار خصوصی در اتریش

Senior Member

پیش فرض مشاوره در زمینه ایجاد کسب و کار خصوصی در اتریش

سلام.اگر میخواهید در اتریش مغازه بزنید،کارگاه تولیدی یا کار واردات و صادرات انجام بدید سوالاتون رو اینجا بپرسین.امیدواریم بچه های قدیمی تر کمکمون کنن...

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه ایجاد کسب و کار خصوصی در اتریش

اولین سوال رو خودم بپرسم.من پدرم تو ایران تولیدی هود و گاز اشپزخانه داره.طبق چیزی که تو وین دیدم دقیقا همین کیفیت رو حتی بعضی وقتا با کیفیت خیلی خیلی پایین تر رو حداقل با قیمت یک میلیون تومن بیشتر از ایران میفروشن.خوب به سرم زد که این جنسارو صادر کنم به اتریش.حالا کسی هست که قبلا همچین تجربه ای داشته باشه؟درمورد گمرک و هزینه حمل و نقل و اینکه چطور اونجا بفروشمش(که انگار این مهمترین قسمتشه)ممنون میشم اطلاعاتتون رو در اختیارم بزارین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه ایجاد کسب و کار خصوصی در اتریش

شرکت ما صادرات به آلمان داره و حدس میزنم قوانین اتریش شبیه به اونجا باشه اما صادرات به اونجا یکسری الزامات داره و هزینه گمرک کم هست ( آلمان 4 درصد) اما خب مالیات رو باید درنظر بگیرید و اینکه آیا الزامات کالای مورد نظر رو میتونید تامین کنید یا نه ( استاندارد ها که برای اکثر کالاهاشون استاندارد یورو میخواند). فکر میکنم باید با مشخص کردن کد کالای مورد نظر به گمرک یا سایتش مراجعه و الزاماتش رو بخونید. چون الزامات هر کالا با دیگری فرق داره.

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه ایجاد کسب و کار خصوصی در اتریش

سلام
    دوستان یه سوال داشتم
    من با یه وکیل چند وقت پیش صحبت میکردم درمورد ثبت شرکت در اتریش
    ایشون گفتن دوحالت داره،حالت اول اینه اگه بیزنس پلن داشته باشین با ثبت شرکت و سرمایه اولیه ۳۵ هزارتا (۱۷۵۰۰ بعد ثبت و ۱۷۵۰۰ هم متعهد بشی تا ۵ سال بدی)و نشون دادن ۱۵۰ هزارتا سرمایه اصلی میشه اقامت گرفت
    گفت البته آ ام اس معمولا رد میکنه این بیزنس پلن هارو مگر اینکه خلاقیت و اشتغال ایجاد کنه

حالت دومم گفت یسری شرکت هست تو اتریش کارشون نوشتن بیزنس پلن و خلق ایده براساس نیازها و قوانین اتریش هست که باهاشون قرارداد میبندی بدون هیچ پیش پرداختی بیزنس پلن های آملده رو مثلا چندتا باهاتون هماهنگ میکنه و میبره خودش اداره کار تاییدیه آ ام اس رو میگیره(دراینصورت شما اقامت میگیری)
    بعد شرکت رو راه میندازه و وقتی به سوددهی رسوند تو سودش باهاتون شریک میشه اونوقت مثلا تو ۳۰ درصد سود

بعد یه حسن دیگه ای که داره گفت با ثبت شرکت و گرفتن اقامت میتونین مثلا پسرتون یا کسی رو که میخواین استخدام کنین (درصورت کسب ۷۰ درصد امتیاز ) که با استخدام طرف بهش کارت قرمز سفید قرمز صادر میشه

از بزرگوارانی که اتریش هستن خواهش میکنم اگه همچین چیزی رو شنیدن و میدونن هست یه راهنمایی بکنن

Junior Member Classic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام خدمت شما .
    در رابطه با اقامت از طریق خودحمایتی یا تمکن مالی کسی اطلاعاتی داره یا تونسته از این طریق اقامت اتریش - اسلواکی - یا ... کشورهای حوزه شینگن رو بگیره ؟

ممنون میشم کسی اگر اطلاعاتی داره راهنمایی کنه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Handicraft

سلام کسی در مورد ویزای سلف آمپلویه آرت اتریش اطلاعاتی داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه آزاد میبد-لیسانس عمران نقشه برداری

ظاهرا با این صورت هست که:
    شما باید کار هنری بلد باشی و از این طریق درامد داشته باشی و از یه گالری معتبر نامه بگیری که بنویسه شما ماهانه مثلا 1500 یورو از فروش محصولات هنریتون درامد دارید. در اینصورت به شما اقامت هنرمندان میدن.
    توجه داشته باشید که وقتی از این طریق وارد شدید اجازه کار بصورت خوداشتغالی دارید، نه اینکه برید جایی کار کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه آزاد میبد-لیسانس عمران نقشه برداری

نقل قول نوشته اصلی توسط Classic نمایش پست ها
    سلام خدمت شما .
    در رابطه با اقامت از طریق خودحمایتی یا تمکن مالی کسی اطلاعاتی داره یا تونسته از این طریق اقامت اتریش - اسلواکی - یا ... کشورهای حوزه شینگن رو بگیره ؟

ممنون میشم کسی اگر اطلاعاتی داره راهنمایی کنه .
    اقامت خودحمایتی اینجوریه که شما باید یه مبلغی در حدود 35000 یورو نشون بدی که تو حسابت داری و یکی دوتا سند به نامت باشه که ثابت کنی وضع مالیت خوبه و از پس هزینه هات تو اتریش برمیای
    در اینصورت بهت ویزای خودحمایتی میدن
    البته نه به هرکسی، و تا اونجایی که من میدونم سالی 500 نفر رو از کل دنیا میپذیرن
    اگه از این طریق بری اتریش اجازه کار برای کسی رو نداری ولی میتونی بیزینس خودتو راه اندازی کنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)