صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: مدیریت صنعتی(industrial management)

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدیریت صنعتی(industrial management)

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهان نمایش پست ها
    تو سوئد (kth) یه دوره مستر industrial managementهست که دقیقا عنوان science برا اون بکار بردن در ضمن پذیرش از بین مهندسی و Imanagement هستش ما هم می تونیم اپلای کنیم ؟
    http://www.kth.se/en/studies/program...gement-1.48816
    منظور شما چیه از این که ما هم می تونیم اپلای کنیم ؟ اگه چیزهایی رو که می خوان داشته باشی معلومه که می شه !

Junior Member mechboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech & MBA

آقا من دارم لیسانس مهندسی مکانیک در ایران میخونم و علاقه مندم برای ارشد ,مدیریت صنعتی در اروپا بخونم . آیا میشه ؟
    یعنی کشوری مثل آلمان مدرک لیسانس منو قبول میکنه ؟ همچین کاری ممکن و عاقلانه هست ؟
    The golden opportunity you are seeking is in yourself. It is not in your environment; it is not in luck or chance, or the help of other; it is in yourself

سلام من مدیریت صنعتی هستم دانشگاه ازاد میخام برای امریکا اقدام کنم لدفن یکی توضیح بده که باید چ کرد ممنون میشم
    مثلا اینکه بچه ها گفتن رشته مدیریت صنعتی جزو علوم هست یا bussines یعنی چه؟

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط homeira0068 نمایش پست ها
    سلام من مدیریت صنعتی هستم دانشگاه ازاد میخام برای امریکا اقدام کنم لدفن یکی توضیح بده که باید چ کرد ممنون میشم
    مثلا اینکه بچه ها گفتن رشته مدیریت صنعتی جزو علوم هست یا bussines یعنی چه؟
    سلام ... آمریکا رشته ای به اسم مدیریت صنعتی نداره و نزدیکترین رشته به مدیریت صنعتی در امریکا operations management هست که در بیزینس اسکولها ارئه میشه ... در ضمن شما مدرکتون چیه؟ برای آمریکا باید حتما نمره خوب در GRE/GMAT و تافل داشته باشی ... بدون این نمرات هیچ شانسی برای پذیرش نداری و مدارکت اصلا بررسی نمیشه ... در ضمن معدل هم خیلی مهمه در مورد این هم توضیح بده تا بهتر بشه راهنماییت کرد ... و در مورد مقاله و سابقه کار
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

پیش فرض پاسخ : مشاوره برای انتخاب بین گرایشهای مختلف مدیریت

سلام من ارشد مدیریت صنعتی دارم از دانشگاه ازاد معدلم چندان خوب نیست و میخام در یکی از دانشگاه های امریکا در همین رشته دکترا بخونم اما نمیدونم کدوم دانشگاه ها اساسا مدیریت ارائه میدن و شرایط چی هست اگر ممکنه راهنمایییییییییییی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام
    من تازه عضو سایت شدم. قصدم از مطالعه این سایت پیدا کردن جواب برای سوالات ذهنم در مورد زندگی آینده ام بود. اگه جای این بحث در اینجا نیست من را ببخشید و بذارید به پای جدید بودنم. من لیسانس مدیریت صنعتی با معدل 17.50 از دانشگاهی نه چندان معروف و فوق لیسانس مدیریت صنعتی - گرایش تحقیق در عملیات از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل 18.50 هستم. در حال حاضر مقاله ای ندارم ولی دارم روی دو مقاله خیلی خوب و ISI کار میکنم. همچنین دو سال سابقه کار مرتبط دارم. در حال حاضر نمی دونم دکترا در ایران بخونم یا اقدام کنم برای پذیرش. البته یه گزینه دیگه هم دارم اونم اینکه بیخیال درس بشم و برم سرکار. پروسه پذیرش واقعا پروسه ای پر پیچ و خمی هست که شاید آخرش هم نتیجه ای نداشته باشه مخصوصا اینکه رشته ام مدیریت و گرایشم OR هست ( آخه شنیدم پذیرش در مدیریت سخته و آیا واقعا توی گرایش من میشه ادامه داد اونطرف؟ ) از یه طرف هم در اینجا هرچقدر بیشتر درس بخونی بیشتر افسرده میشی چون توی شغل میبینی که ارزشی برای تحصییلاتت قائل نیستند. واقعا نمیدونم باید چیکار کنم .با توجه به اینکه به ادامه تحصیل بسیار علاقمند هستم ولی ... .ممنون میشم نظرات و پیشنهادات شما را بخونم.
    ویرایش توسط optimis : June 5th, 2014 در ساعت 09:10 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    سلام ... آمریکا رشته ای به اسم مدیریت صنعتی نداره و نزدیکترین رشته به مدیریت صنعتی در امریکا operations management هست که در بیزینس اسکولها ارئه میشه ... در ضمن شما مدرکتون چیه؟ برای آمریکا باید حتما نمره خوب در GRE/GMAT و تافل داشته باشی ... بدون این نمرات هیچ شانسی برای پذیرش نداری و مدارکت اصلا بررسی نمیشه ... در ضمن معدل هم خیلی مهمه در مورد این هم توضیح بده تا بهتر بشه راهنماییت کرد ... و در مورد مقاله و سابقه کار
    سلام... خب بیزینس اسکول چیه؟ من ارشد مدیریت صنعتی هستم ترم اخر دارم پایان نامه مینویسم.... لیسانسم مهندسی ای تی بوده... مدرک خبرنگاری هم دارم.... سابقه کارم هم فقط در روزنامه بوده به عنوان خبرنگار الانم روزنامه ایرانم... اما سابقه علمی و مقاله هیچ ندارم.... دارم ایلتس میخونم... خودم میدونم وضعیتم خیلی نامطلوبه اما دوستم تقریبا با همین شرایط البته سنش از من بیشتره از امریکا پذیرش گرفت اونم با فاوند مناسب که کفاف زندگیشم میده
    حالا اگر ممکنه راهنمایی کنید ممنون

Junior Member

سلام. من تازه با این سایت آشنا شدم. ممنونم از توضیحات خوبتون. من ارشد مدیریت صنعتی از دانشگاه فردوسی دارم با معدل 17. پایان نامم یک موضوع روش تحقیقی بود و مقاله های مدیریت با تمرکز بر مقاله های صنعتی داخلی و خارجی رو آسیب شناسی کردم و خیلی موضوع جدیدی بود. الان یک مقاله علمی پژوهشی و دوتا کنفرانس بین المللی دارم و دارم رو یک مقاله خارجی خیلی خوب کار میکنم. واسه آزمون qre باید بدم یا gmat و اینکه کدوم و باید واسه پذیرش آمریکا فول فاند گرفت؟ و اینکه بین تافل و آیتلس کدوم و بدم /البته من دوره های ایتلس و رفتم و تسلطم خوبه فکر میکنم بتونم نمره خوبی کسب کنم. من دوست دارم آمریکا واسه دکتری پذیرش بگیرم. سابقه کار تو فروش داشتم نمیدونم بدرد مدیریت صنعتی میخوره یا نه. اما بخاطر پایان نامه خوبی که داشتم میتونم از اساتیدم توصیه نامه بگیرم.لطفا راهنمایی کنید که من واسه دکتری چه رشته ای می تونم بخونم و کدوم دانشگاه ها می تونم تو آمرکا پذیزش بگیرم با درنظر گرفتن اینکه نمره های زبانم و خوب بدم؟

سلام. اگر کسی در زمینه حسابداری و مالی مشغول نوشتن مقاله هست خوشحال میشم همکاری کنم ترجیحا انگلیسی و isi

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانسم مدیریت صنعتی از دانشکاه دولتی یزد با معدل ۱۷.۹۲ و ارشدم از دانشگاه دولتی شیراز با معدل ۱۵.۹۲ هست الان ۴ سال از فارق التحصیلیم میگذره
    یک مقاله ای اس ای دارم
    یک مقاله ایندکس شده اسکوپوس
    یک مقاله ای اس سی
    ۲۰ ماه سابقه کار کارشناس فروش قطعات یدکی خودرو
    ۱ سال هم به صورت آزاد با همسرم کار میکنم
    من چقدر شانس دارم از کانادا برای دکترا فاند بگیرم؟ و اینکه این فاصله ۴ ساله چقدر تاثیر منفی برای پذیرشم داره؟
    زبان هم دارم میخونم برای امتحان آیلس

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)