صفحه 99 از 181 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad92 نمایش پست ها
    دوستان سلام. یک سوال فوری داشتم.
    بنده سه اذر امسال کارت بسیجم را گرفتم. و می خوام اردیبهشت اعزام بشم. می خواستم بدونم خود کارت فعال بسیج هم کسری داره. جایی شنیدم کارت بسیج فعال دو ماه کسری داره. یا باید چند سال فعال بوده باشی تا کسری بدن.
    سلام
    به ازای هر سال سابقه بسیج فعال یکماه کسر خدمت تعلق میگیره
    کارت فعال به خودیه خود کسری نداره بلکه سابقه شماس ک کسری بهش تعلق میگیره اونم حتما بالای یک سال باید باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

سلام
    آیا واسه مدرک هم کسری میدن؟
    واسه گرفتن کسری بسیج فعال کی باید اقدام کرد؟
    اصلا ارتش کسری حاصل از فعالی بسیج رو قبول می کنه؟؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh3n25 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    کسری مدارک تحصیلی خیلی وقته برداشته شده ولی کسری بسیج هنوز پابرجاست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh3n25 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    سلام
    1-خیر
    2-باید سابقه بسیج فعالت حداقل 1 سال به بالا باشه و در حین خدمت باید اقدام کنی قبل خدمت نمیشه
    3-ارتش هم کسری بسیج رو قبول میکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electronic engineerring

سلام دوستان من آموزشیم تموم شده و 1 ماه هم هست که توی یگان خودم مشغول به خدمتم. ولی تازه تونستم کارت تردد بگیرم.
    از یگان خودمون برای گرفتن کسری خدمت (کارت ایثارگری پدرم) اقدام کردم. که گفتن شما یه نامه مینویسی که توش تقاضای گرفتن گواهی اشتغال به خدمت قید شده باشه بعد برگه اعزام به خدمت به تاریخ روز از پلیس + 10 میگیری ضمیمه ی نامه میکنی میبری نیروی انسانی میدی اونجا برات یه نامه میزنن که شما اون نامه رو میدی به پدرت که ببره برای گرفتن کسریت.
    من نامه رو نوشتم و برگه ی اعزام به خدمت به تاریخ روز رو هم گرفتم دادم نیروی انسانی ولی اونا یه سوال ازم پرسیدم که من موندم چی جواب بدم اگه کسی جواب این سوالو میدونه لطف کنه جواب بده :
    من پدرم لشکر 28 پیاده ی سنندج خدمت کرده ولی خوب تا جایی که متوجه شدم بیشتر پرونده های ایثارگران توی تهران هم هست.
    توی نیروی انسانی از من پرسیدن که نامه باید به کدوم یکی از پادگان ها زده بشه ؟
    الان من موندم اگه بگم تهران ممکنه برم تهران بگن تهران پرونده نیست برو سنندج.
    اگه بگم بزنین سنندج ممکنه بیخودی پدرم تا سنندج بره بعد بگن پرونده اینجا نیست برین تهران.
    هر کدوم از 2 حالت بالا هم اتفاق بیوفته باید برگردم کارای اداری مسخره ی مربوط به گرفتن گواهی اشتغال به خدمت رو دوباره از اول انجام بدم .
    کسی از دوستان هست که بدونه من باید نامه رو به کجا بگم که بزنن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cw686srg نمایش پست ها
    سلام دوستان من آموزشیم تموم شده و 1 ماه هم هست که توی یگان خودم مشغول به خدمتم. ولی تازه تونستم کارت تردد بگیرم.
    از یگان خودمون برای گرفتن کسری خدمت (کارت ایثارگری پدرم) اقدام کردم. که گفتن شما یه نامه مینویسی که توش تقاضای گرفتن گواهی اشتغال به خدمت قید شده باشه بعد برگه اعزام به خدمت به تاریخ روز از پلیس + 10 میگیری ضمیمه ی نامه میکنی میبری نیروی انسانی میدی اونجا برات یه نامه میزنن که شما اون نامه رو میدی به پدرت که ببره برای گرفتن کسریت.
    من نامه رو نوشتم و برگه ی اعزام به خدمت به تاریخ روز رو هم گرفتم دادم نیروی انسانی ولی اونا یه سوال ازم پرسیدم که من موندم چی جواب بدم اگه کسی جواب این سوالو میدونه لطف کنه جواب بده :
    من پدرم لشکر 28 پیاده ی سنندج خدمت کرده ولی خوب تا جایی که متوجه شدم بیشتر پرونده های ایثارگران توی تهران هم هست.
    توی نیروی انسانی از من پرسیدن که نامه باید به کدوم یکی از پادگان ها زده بشه ؟
    الان من موندم اگه بگم تهران ممکنه برم تهران بگن تهران پرونده نیست برو سنندج.
    اگه بگم بزنین سنندج ممکنه بیخودی پدرم تا سنندج بره بعد بگن پرونده اینجا نیست برین تهران.
    هر کدوم از 2 حالت بالا هم اتفاق بیوفته باید برگردم کارای اداری مسخره ی مربوط به گرفتن گواهی اشتغال به خدمت رو دوباره از اول انجام بدم .
    کسی از دوستان هست که بدونه من باید نامه رو به کجا بگم که بزنن ؟
    سلام
    اصلا مهم نیس گواهی اشتغال به خدمت رو برای کجا بزنن
    این گواهی فقط یک مدرکه که نشون بده تو در حال خدمتی
    پس واسه همون سنندج بگیر چون حتی اگه پرونده پدرت تهران هم باشه بازم محل خدمت پدرت سنندج بوده و سنندج باید برات کسری صادر کنه
    امیدوارم درست گفته باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط raika2014 نمایش پست ها
    ممنونم حمید جان
    فقط میترسم وقتی برای صدور کارت برم بهم بگن تا الان کجا بودی
    راستی تو سیستم ناجا تاریخ ثبت کسری هم میزنن یا فقط ثبت میشه
    چون مثلا من سه هفته پیش کسریمو تحویل یگانم دادم
    یوقت گیر ندن ک چرا تا تاریخ ثبت کسریت مثلا امروزه اما تو سه هفته پیش تصفیه حساب کردی
    بدجور نگرانم
    توکه مسول ثبت کسری بودی حتما باید بدونی ک مثلا منکه 3هفته قبل تصویه کردم با یگان الان بهم گیر میدن که چرا دیر پروندتو اوردی یا نه همینکه ببینن تو کسرین ثبته کارمو رامیندازن
    ممنون اگه منو از دلشوره نجات بدی
    الان 3 هفتس ک پروندم دستمه و منتظرم کسریم ثبت شه که برم واسه صدور کارت
    سلام نه براشون زیاد مهم نیست که کسری کی ثبت شده چون اون نامه کسری که بهت دادن تاریخ خورده و امضا هم شده
    بله تو سیستم کاملا مشخصه که کی کسری ثبت شده و حتی چه کسی ثبتش کرده
    مهم زمان ثبت نیست مهم زمان صدور کسری خدمته
    شمام نگران نباش همه چی رو میشه با حرف زدن و متقاعد کردن حل کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط marsello نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون ولی زنگ زدیم خودشون می گن چون هوانیروز کرمانشاه جزو مناطق جنگی محسوب نمیشه به پدرم کارت ایثار نمی دن...!!!!!!
    کسی هست که پدرش فقط برای سربازی تو دوران جنگ کسری گرفته باشه(یعنی مناطق جنگی نبوده باشه)؟
    آخه راهمون هم دوره نمی تونیم بریم کرمانشاه.
    معمولا مناطق جنگی دقیقا منطقه به منطقه ابلاغ میشه و زیاد جای چونه زدن نداره براش
    مگر اینکه خدمت فرد توی منطقه جنگی بوده باشه و در حین خدمت و یا آخر هاش به منطقه آرام انتقال داده شده باشه که در این صورت میتونین به اون یگان صادر کننده کارت مراجعه کنین و از طریق نیروی انسانی از طریق کمیسیون بررسی بشه این مورد که البته زیاد دوندگی داره و باید تعداد متقاضیان به حد نصاب برسه

نقل قول نوشته اصلی توسط vardasht نمایش پست ها
    يه بار قبلا رفتم گفتن تو سيستم ثبت شده يعني بايد بگم از غيرفعال به فعال تبديل كنن!
    نه دیگه اگه ثبت شده باشه که هم از طریق پلیس +10 دیده میشه هم اعمال میشه
    احتمالا سر مصوبه سال 91 از سیستم پاکش کرده باشن که دوباره باید بری یگان صادر کننده و اصل کسری رو ارائه بدی اگر مصوبه هنوز قابل اعمال باشه (شاید تو چن ماهی که من خدمت نبودم عوض شده باشه که البته بعید می دونم ) دوباره وارد سیستم می کنن

دوستان یه توصیه کلی دارم براتون
    از طریق 118 مرکز استان اتون شماره تلفن معاونت نیروی انسانی نیروی انتظامی استان و یا حتی فرماندهی انتظامی استان رو بگیرین و از طریق اونجا پیگیر شین سوالاتتون رو
    به احتمال خیلی زیاد با یه خورده سماجت و پیگیری و البته چن بار پاس کاری بین واحد های اونجا می تونین به جواب دقیق و درست در مورد سوالتون برسین
    حتی اگه مال ارتش یا سپاه باشه باز هم میتونین با واحد های اارتش و سپاه تماس بگیرین و سوالتون رو بپرسین
    چون خدا وکیلی نیروی انتظامی در این مورد خیلی حساس ه و خیلی به ارباب رجوع احترام قائل میشه
    در ضمن اگر جواب در خوری نتونستین بگیرین میتونین از طریق سامانه 197 پیگیر جواب سوالتون هم بشین