صفحه 129 از 181 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط trust نمایش پست ها
    آیا درست است که فروش سربازی برای مشمولین غیر غایب هم فعال شده است؟
    کاهش قیمت نفت ادامه دار است!!!!!!!
    فعلا که چیزی اعلام نشده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

سلام دوستان
    سردار کمالی تو مصاحبشون گفتن که برای مناطق عملیاتی سه ماه کسر خدمت تعلق میگیره. کسی که اطلاع داره میتونه بهم بگه آیا ارومیه هم جزو مناطق عملیاتی هست یا نه؟
    ممنون از لطفتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Literature.MA , Azad

تا جايي كه من يادمه اروميه هم منطقه عملياتي بود و هست !
    اما با توجه به اينكه اينجا هيچ چيزي ثبات نداره بهتره خودت بري و از نيروي انتظامي ناحيه بپرسي. جاده فرودگاه،بعد از سيلو، سمت راست برو نظام وظيفه و بپرس.

سلام بر عزیزان
    1- بنده پدرم 11 ماه جبهه داره که برادرم میخواست بره سربازی استفاده کرد. آیا الان من می تونم استفاده کنم؟
    2- من حدود 9 سال سابقه ی بسیج فعال دارم. ضمنا در بسیج دانشگاه هم حکم کانون علمی بسیج دانشگاه رو داشتم. آیا 6 ماه کامل کسری بسیج بهم تعلق می گیره؟
    3- آیا کسری های فوق به امریه هم تعلق می گیره؟
    4- اگر دوره ی تکمیلی بسیج شرکت کنیم و امریه بشیم آیا بازم باید آموزشی بریم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی هایتان

سلام
    1- متاسفانه خیر، چون برادرتون استفاده کرده دیگه به شما تعلق نمیگیره. در ضمن این نوع کسری فقط واسه کسایی است که تا آخر امسال سربازشن.
    2-بله به شما تعلق میگیره.
    3- خیر.
    4- بستگی داره کدام ارگان باسید. اگه سپاه باشید خیر دیگه دوره آموزشی ندارید . البته درباره این قانون من دقیقا اطلاع ندارم
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    سلام
    1- متاسفانه خیر، چون برادرتون استفاده کرده دیگه به شما تعلق نمیگیره. در ضمن این نوع کسری فقط واسه کسایی است که تا آخر امسال سربازشن.
    2-بله به شما تعلق میگیره.
    3- خیر.
    4- بستگی داره کدام ارگان باسید. اگه سپاه باشید خیر دیگه دوره آموزشی ندارید . البته درباره این قانون من دقیقا اطلاع ندارم
    موفق باشی
    ضمن تشکر از پاسخ سریع شما، یه خبری از سردار کمالی در خبرگزاری ها خوندم که گفته کسری ها به امریه هم تعلق می گیره ولی چیزای دیگه هم شنیدم، مثلا نهاد رهبری دانشگاه به جای 24 ماه، 27 ماه امریه ها رو در نظر می گیرن و بعد کسری ها رو محاسبه می کنن یا اینکه کسری بسیج به امریه تعلق نمی گیره.
    من سال 88 ، 18 سالم بود که قانون مورد یک وجود داشت ولی به خاطر اینکه مشغول تحصیلم فعلا معاف تحصیلیم تا مهر 94 . ایا با این شرایط بازهم مورد یک تعلق نمی گیره بهم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mghafoorifard نمایش پست ها
    ضمن تشکر از پاسخ سریع شما، یه خبری از سردار کمالی در خبرگزاری ها خوندم که گفته کسری ها به امریه هم تعلق می گیره ولی چیزای دیگه هم شنیدم، مثلا نهاد رهبری دانشگاه به جای 24 ماه، 27 ماه امریه ها رو در نظر می گیرن و بعد کسری ها رو محاسبه می کنن یا اینکه کسری بسیج به امریه تعلق نمی گیره.
    من سال 88 ، 18 سالم بود که قانون مورد یک وجود داشت ولی به خاطر اینکه مشغول تحصیلم فعلا معاف تحصیلیم تا مهر 94 . ایا با این شرایط بازهم مورد یک تعلق نمی گیره بهم؟
    نه تعلق نمیگیره، کسایی که سال 94 سرباز میشن دیگه این قانون به اونها تعلق نمیگیره.
    قوانینی که شما شنیدید هم واسه سال 94 که قرار خدمت سربازی 24 ماه بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hrfusa نمایش پست ها
    تا جايي كه من يادمه اروميه هم منطقه عملياتي بود و هست !
    اما با توجه به اينكه اينجا هيچ چيزي ثبات نداره بهتره خودت بري و از نيروي انتظامي ناحيه بپرسي. جاده فرودگاه،بعد از سيلو، سمت راست برو نظام وظيفه و بپرس.

سلام مرسی دوست خوبم

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mghafoorifard نمایش پست ها
    سلام بر عزیزان
    1- بنده پدرم 11 ماه جبهه داره که برادرم میخواست بره سربازی استفاده کرد. آیا الان من می تونم استفاده کنم؟
    2- من حدود 9 سال سابقه ی بسیج فعال دارم. ضمنا در بسیج دانشگاه هم حکم کانون علمی بسیج دانشگاه رو داشتم. آیا 6 ماه کامل کسری بسیج بهم تعلق می گیره؟
    3- آیا کسری های فوق به امریه هم تعلق می گیره؟
    4- اگر دوره ی تکمیلی بسیج شرکت کنیم و امریه بشیم آیا بازم باید آموزشی بریم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی هایتان
    1-خیر
    2-نمیدونم
    3- بله میتونید استفاده کنید! هیچجای قانون نیومده که امریه دار ها نمیتونن کسری بگیرن! فقط اینو اینجوری گفتن که استفاده نکنید!
    4- اگه سپاه بیفتید مستقیم میرید سر یگان، اگه ارتش بیفتید (اونجور که من دیدم) هیچ تاثیری نداره تکمیلی بسیج
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

سلام و صبح بخیر . بنده تصمیم دارم برم خدمت اما میدونم که اگه الان اقدام کنم میوفتم برج 2 سال بعد که میشه 24 ماه . یه خبر شنیدم در مورد اینکه متقاضیانی که امسال درخواست میدن ، همه سال 94 رو 21 ماه میرن خدمت اما اگه سال بعد درخواست بدن ، میشه 24 ماه . خبر موثقه ؟
    ممنون اگه راهنماییم کنید