صفحه 101 از 181 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط raika2014 نمایش پست ها
    سلام ببین داداش اگه کسریا توی سال 93 برداشته نشه شانس اوردی
    چون قراره کسریارو وردارن کسری بسیجم کم کنن
    حالا در بهترین شرایط به ازای هرسال سابقه بسیج فعالت 45 روز کسری
    و برای جبهه پدرت 3 ماه و 9 روز بهت میدن
    تمامی اینا در شرایطیه که تا قبل 93 اعزام بشی که اونم باتوجه به حجم زیاد درخواست لیسانسا برای برج 12 یکم بعیده
    اما نگران نباش زود دفترچتو بفرس
    خدا بزرگه داداش
    سلام دوست عزیز با عرض شرمندگی چرا چرت و پرت به این دوستمون جواب میدی 1 بار اگر مصاحبه سردار کمالی رو بخونی که تو سایت نظام وظیفه هم هست میبینی که کسری که سردار گفتن ماله مناطق بد آب و هوا هست اونم تازه 100 بار خودشون گفته معلوم نیست، بازم اگر دقت بکنی میبینی که گفته که کسری ایثارگران کماکان اجرایی هست و موردی نداره تازشم اگر بخوان وردارن 1 مهلت براش اعلام میکنن لطفاً با اینجور حرفاتون ته دل بچه ها رو خالی نکنین، واقعاً اگر اطلاع دارین صحبت کنید. واقعاً خواهش میکنم

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

سلام ببین داداش اگه کسریا توی سال 93 برداشته نشه شانس اوردی
    چون قراره کسریارو وردارن کسری بسیجم کم کنن
    حالا در بهترین شرایط به ازای هرسال سابقه بسیج فعالت 45 روز کسری
    و برای جبهه پدرت 3 ماه و 9 روز بهت میدن
    تمامی اینا در شرایطیه که تا قبل 93 اعزام بشی که اونم باتوجه به حجم زیاد درخواست لیسانسا برای برج 12 یکم بعیده
    اما نگران نباش زود دفترچتو بفرس
    خدا بزرگه داداش
    خب کی واسه کسریام باید اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam13641 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز با عرض شرمندگی چرا چرت و پرت به این دوستمون جواب میدی 1 بار اگر مصاحبه سردار کمالی رو بخونی که تو سایت نظام وظیفه هم هست میبینی که کسری که سردار گفتن ماله مناطق بد آب و هوا هست اونم تازه 100 بار خودشون گفته معلوم نیست، بازم اگر دقت بکنی میبینی که گفته که کسری ایثارگران کماکان اجرایی هست و موردی نداره تازشم اگر بخوان وردارن 1 مهلت براش اعلام میکنن لطفاً با اینجور حرفاتون ته دل بچه ها رو خالی نکنین، واقعاً اگر اطلاع دارین صحبت کنید. واقعاً خواهش میکنم
    حب شما جوابه سوالمو بدین....ینی اگه بعده 93 اعزام بشم بازم از این کسریایی که گفتم میتونم استفاده کنم یا نه؟؟
    واسه کسریایی که تو چند پست قبلی گفتم چیکار کنم واسه گرفتنشون و کی اقدام کنم؟

Junior Member

عزیزم شما یا اطلاع نداری یا از اون دسته گل پسرایی هستی ک هنوز خدمت نکرده یا دلت میخاد الکی و بی مورد به مردم امید بدی
    بزار دوستمون حقایق رو بدونه که بتونه بهترین تصمیمو بگیره تو این شرایط
    شازده من از رو هوا حرف نمیزنم
    کسری ایثارگری رو حتی اگر اونور سال ورداره شاید استفاده نشه
    من سال 90 دفترچه فرستادم ب هوای اینکه خدمتم با لیسانس 16 ماهه و 8 ماه هم کسری ایثارگری دارم
    یهو تا سال عوض شد گفتن هم کسری تحصیلی پر هم کسریه ایثارگری
    حالا اینکه میگم اینور سال اقدام کن چرت و پرته از نظر شما؟
    کسری که قراره کم بشه مال بسیجه نه بدی اب و هوا
    من بهت اطمینان میدم ک ورودی های 93 نه بهشون کسری ایثارگری تعلق میگیره نه چیز دیگه ای
    من سرباز بودم تا 3 هفته پیش چرا بدون اطلاعات حرف میزنی
    اینم لینک کاهش کسری بسیج http://www.parsine.com/fa/news/174738
    واقعا ادب چیز خوبیه ک شما با اینکه کاملا بی اطلاعی اما بازم رعایتش نکردی
    بازم در مورد اطلاعاتی که دادم اگر مورد اشتباهی بود ه من عذر میخام
    بنظر من ادم باید با حقایق زندگی کنه و الکی خوش نباشه
    ویرایش توسط raika2014 : January 31st, 2014 در ساعت 06:45 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alimoory86 نمایش پست ها
    حب شما جوابه سوالمو بدین....ینی اگه بعده 93 اعزام بشم بازم از این کسریایی که گفتم میتونم استفاده کنم یا نه؟؟
    ببین داداش
    واسه کسریا باید در حین خدمت اقدام کنی یا اگه تجمیعش باعث معافیت میشه با در دست داشتن برگ اعزام به خدمت
    بازم برای اینکه خیالت راحت بشه با این شماره تماس بگیر 096480
    هیچکس اینجا متخصص نیست
    اما اطلاعات من حاصل 15 ماه خدمت و لمس واقعیته
    الانم اگه میگم واسه برج 12 نمیشه بری دلیلش اینه که خیلی از بچه ها بخاطر بهره مندی از شرایط کسری خواستن که برج 12 برن ک پایه خدمتشون 92 بشه و خیلی وقته ظرفیت برج 12 تکمیل شده

Junior Member

عزیزم شما یا اطلاع نداری یا از اون دسته گل پسرایی هستی ک هنوز خدمت نکرده
    شازده من از رو هوا حرف نمیزنم
    کسری ایثارگری رو حتی اگر اونور سال ورداره شاید استفاده نشه
    من سال 90 دفترچه فرستادم ب هوای اینکه خدمتم با لیسانس 16 ماهه و 8 ماه هم کسری ایثارگری دارم
    یهو تا سال عوض شد گفتن هم کسری تحصیلی پر هم کسریه ایثارگری
    حالا اینکه میگم اینور سال اقدام کن چرت و پرته از نظر شما؟
    کسری که قراره کم بشه مال بسیجه نه بدی اب و هوا
    من بهت اطمینان میدم ک ورودی های 93 نه بهشون کسری ایثارگری تعلق میگیره نه چیز دیگه ای
    من سرباز بودم تا 3 هفته پیش چرا بدون اطلاعات حرف میزنی
    با سلام خدمت شما دوست همه چیز دان اگر شما از اون دسته افرادی هستی که ضربه ایثارگری رو خوردی من برتر از شما این ضربه رو خوردم من 2 ماه خدمتم شده 21 ماه این گفتم فکر نکنی خیلی بدشانسی من صد پله بدتر از تو هستم ولی همین جوری حرف نمیزنم شما مصاحبه سردار بخون بهت میگه که چی به چیه در ضمن بنده صد بار به نظام وظیفه زنگ زدم و از کارشناساش پرسیدم که آیا برداشته میشه این کسر خدمت ایثارگران یا نه که عین صد بار گفتن نه دیگه برداشته نمیشه نمیدونم شاید شما اطلاعاتتون بیشتر از اوناست( اونا احتمالاً کارشناس نیستن) بعدشم اگر بخوان بردارن 1 مهلت میدن اینو همیشه داشتن. در ضمن بازم به مصاحبه سردار اگر رجوع کنی میبینی که که چی قراره براشته بشه و چی کم من اگر به شما میگم با دلیل حرف بزنید دلیلش اینه که همین حرفای من میدونم و ... باعث ایجاد جو روانی بدی تو بچه ها میشه، لطفاً هم اینقدر هم سربازیتون رو به رخ نکشید ما هم میریم خیلی هم ادعا نکنید. اتفاقاً یکی از منابع غلط سربازی همین سرباز ها هستن زیاد از این حرفای شایعه دار میزنن ( مثل عفو رهبری برای کاهش سربازی یا کسری رو تو اینور سال میدادن دیگه نمیدن و ...) اینم لینک خبر اگر 1 بار بخونی دیگه فکر کنم متوجه میشی من چی میگم:
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...&newsview=2440

Junior Member

با سلام خدمت شما دوست همه چیز دان اگر شما از اون دسته افرادی هستی که ضربه ایثارگری رو خوردی من برتر از شما این ضربه رو خوردم من 2 ماه خدمتم شده 21 ماه این گفتم فکر نکنی خیلی بدشانسی من صد پله بدتر از تو هستم ولی همین جوری حرف نمیزنم شما مصاحبه سردار بخون بهت میگه که چی به چیه در ضمن بنده صد بار به نظام وظیفه زنگ زدم و از کارشناساش پرسیدم که آیا برداشته میشه این کسر خدمت ایثارگران یا نه که عین صد بار گفتن نه دیگه برداشته نمیشه نمیدونم شاید شما اطلاعاتتون بیشتر از اوناست( اونا احتمالاً کارشناس نیستن) بعدشم اگر بخوان بردارن 1 مهلت میدن اینو همیشه داشتن. در ضمن بازم به مصاحبه سردار اگر رجوع کنی میبینی که که چی قراره براشته بشه و چی کم من اگر به شما میگم با دلیل حرف بزنید دلیلش اینه که همین حرفای من میدونم و ... باعث ایجاد جو روانی بدی تو بچه ها میشه، لطفاً هم اینقدر هم سربازیتون رو به رخ نکشید ما هم میریم خیلی هم ادعا نکنید. اتفاقاً یکی از منابع غلط سربازی همین سرباز ها هستن زیاد از این حرفای شایعه دار میزنن ( مثل عفو رهبری برای کاهش سربازی یا کسری رو تو اینور سال میدادن دیگه نمیدن و ...) اینم لینک خبر اگر 1 بار بخونی دیگه فکر کنم متوجه میشی من چی میگم:
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...&newsview=2440
    اخه پسر خوب توکه حرفای منو تایید میکنی پس کجای حرفام رو تکذیب میکنی بگو تا منم اطلاعاتمو تصحیح کنم
    عزیزم الکی خوش بودن خوب نی داداش گلم
    خدمت کردن با قصد رفتن به خدمت خیلی فرق داره اینو وقتی سرباز شدی میفهمی
    شما اگه از نظام وظیفه پرسیدی من ا100 بار پرسیدم اما اشاید من اشتبا بجای نظام وظیفه جای دیگه ای رو گرفت
    بنده هم در جواب لینک شما لینک احتمال کاهش کسری بسیج رو گذاشتم
    http://www.parsine.com/fa/news/174738
    شما دنبال ارامش روانی هستی باشه

همه چی ارومه من چقدر........
    ویرایش توسط raika2014 : January 31st, 2014 در ساعت 07:13 PM

Junior Member

با توجه به اینهمه صراحت در گفتن افزایش مدت خدمت و انجام اینهمه مصاحبه از شخصیتهای نظامی درباره حذف کسری ها و ....
    نمیدونم چرا شما قانع نمیشی که قراره یک اتفاقایی بیوفته
    یکم روشن بین باش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alimoory86 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    اولاً کسری ایثارگری شما 3 ماه است نه 3 ماه و 9 روزی که دوست همچی دان ما گفت
    ثانیاً برای کسر خدمت بسیج پروندت نباید راکد شده باشه تا بهت بدن
    ثالثاً تا اعزام نشی بهت نمیدن البته این قانون من درآوردی سازمان ها است چون برای ایثارگری طبق نظر نظام وظیفه با برگه سبز بهت باید بدن زنگ بزنی کارشناس همینو بهت میگه
    رابعاً اگر خیلی ترس آفزایش خدمتو داری برج 12 برو ( درخواست تعجیل بده ) اتفاقاً موافقت هم میشه با رفتنت من دوستم ساله پیش درخواست تعجیل داد سریع رفت اینکه میگن پادگانا پرشده همش چرته ساله پیشم گفتن ممکن هست 92 بشه 24 ماه ( لینک خبرش رو تو خبر آنلاین هست ) اما هذکی تعجیل زد موافقت شد در ضمن اگر قرار باشه سربازی بشه 24 ماه با تعجیل 100 درصد موافقت میکنن اینم با سند بهت میگم که فکر نکنی در رو باد هوا حرف میزنم ( سال 90 که سربازی رو میخواستن بکنن 21 ماه آذر 90 سرهنگ علی رحماندوست رییس مشمولان نظام وظیفه گفت که هر کسی درخواست تعجیل برای اینور سال بده موافقت میشه) شما هم نگران نباش اگر میخوای خیلت راحت بشه 12 برو ولی دیگه جات با خداست پذیرش و امریه دیگه وجود نداره خودت مسئول آیندت هستی اگر من بودم 12 میرفتم اما تو رو نمیدونم ( تو این مملکت هیچ چیز قطعیت نداره) من الله توفیق

Junior Member

با توجه به اینهمه صراحت در گفتن افزایش مدت خدمت و انجام اینهمه مصاحبه از شخصیتهای نظامی درباره حذف کسری ها و ....
    نمیدونم چرا شما قانع نمیشی که قراره یک اتفاقایی بیوفته
    یکم روشن بین باش
    ببین دوست عزیز من آخر واقع بینی هستم ولی میگم چرا با قطعیت حرف میزنی بابا امشب میخوابی فردا مشخص نیست چی میشه تو این مملکت پس چرا با قطعیت حرف میزنی. خودت بهتر از من میدونی چی میگم بابا اگر فردا این دوستون برج 12 رفت سربازی بعداً سربازی نشد 24 ماه و فرصت پذیرششو از دست داد ( کما اینکه سپاه میتون بره به خاطر بسیجی و تکمیلیش ) چی میخوای بگی. من اینو میگم که هیچ چیز رو با قطعیت لطفاً اعلان نکنید خواهشاً