صفحه 104 از 181 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

سلام به همه ی دوستان گل خودم
    بلاخره کسری من ثبت شد و شنبه میرم واسه صدور کارت
    داستان خدمت ماهم به سر امد و کم کم دارم معنای آزادی رو حس میکنم
    خیلی خوشحالم و مطمینم همه ی شما دوستانی هم که دارید تازه میرید خدمت منتظر این روز هستید. زیاد دور نیست این روز
    اگه بخام براتون خدمت خودمو خلاصه کنم این جمله رومیتونم بگم:
    واسه من سربازی ففط یک دستاورد داشت و اونم این بود که معنی جبر و اجبار رو بهم فهموند وقتی که مافوقت ازت کاری رو میخاد که تا حالا انجام ندادی و مجبوری قبول کنی
    وقتی بهت زور میگن، توبیخت میکنن ،و میترسوننت و.... گاهی هم بهت توهین میشه و تو فقط درس صبر کردن رو باید فرا بگیری وطاقتت رو زیاد کنی
    اما تمام این تلخیا با شیرینی اخر خدمت یادتون میره
    کل خدمت 3 قسمته: 1_ 7 ماه اول که هنوز پایت پایینه و احساس غریبی میکنی 2_7 ماه دوم که پایه خدمتت بالاتر رفته و همه میشناسنت اما خسته کننده شده برات همه چی 3_7 ماه سوم که دیگه داری به اخر خدمت نزدیک میشی و حسابی همه چی دستت آمده و روزارو فقط میشمری
    اما بچه ها فقط این حرف رو از من بعنوان ی داداش کوچیک همیشه تو ذهنتون داشته باشید: بین کسی که خدمت رفته و کسی که خدمت نرفته خیلی فرق هست
    این 2 سال چنان ادمو درگیر خودش میکنه که بعدش هرچقدر هم بخای نمیتونی مثل قبل بیخیالی طی کنی و یک احساسی بهت میگه که پسر تو دیگه مردشدی و خیلی فرق داری با کسی که تا حالا یک سلاح دستش نگرفته و از نزدیک ندیدش . و این سوالا گاهی میاد تو ذهنت که:از این به بعد چند چندی با خودت؟ واسه آیندت میخای چکار کنی؟ و...........
    به امید موفقیت همه داداشای مشتی و باحال خودم
    میخامتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

من خدمتم تو سپاه بود و مدرکم مهندسی کامپیوتر و کارای بسیج و کسری و صدور کارت بسیج و اینارو انجام میدادم
    در رابطه با سپاه و جذب و بسیج و کارت فعال و هرچی که مربوط به خدمت در سپاه میشه اگه سوالی بود من در خدمتم
    خدمت تو سپاه از هر یگان دیگه ای راحت تره مخصوصا واسه تحصیاکرده ها اینو یادتون باشه

Junior Member

سلام دوستان
    طبق شرایط جدید میشه بگید الان برای کسری باید چیکار کرد؟
    1- اولین قدم چی هست؟ کجا برم؟
    2- لیست پروژه های مربوطه کدوم هست؟ برای لیسانس الکترونیک.
    3- برای اطلاع از مدت زمان پروژه ها و اطلاعات مربوطه باید چیکار کنم؟
    هدفم از این سوالات, دریافت اطلاعات جدید هست.
    4- گرفتن کسری رو امریه چه تاثیری داره؟ مانع کسب امریه نمیشه؟
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mashinlove نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون.
    سلام
    فکر کنم باید بری توی فروم تسهیلات سربازی نخبگان
    اونجا نظراتو بخون تا جواباتو پیدا کنی
    اینجا بیشتر راجب کسری ایثارگری و جانبازی مطلب هس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mashinlove نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون.
    با سلام داداش چون شما لیسانسی پروژه به شما تعلق نمیگیره مگر اینکه نخبه باشی شرایط نخبگی هم معدل بالی 16 لیسانس با 1 مقاله ISI یا معدل بالای 15 با ثبت اختراع اگر امریه داشته باشی کسری بهت تعلق نمیگیره

با درود.
    من پدرم 14 ماه و 17 روز جبهه داشت که آبان 89 برای گرفتن کسری خدمت اقدام کردم که 8 ما و 22 روز بهم کسری دادند. اما چون من اون موقع دانشجو بودم خدمت نرفتم تا حالا که اول اسفند ماه باید برم - که افتادم پدافند قرارگاه خاتم الانبیا آجا شیراز - مشکلی که برا من پیش اومد این بود که در برگ اعزام مقابل سوابق کسر خدمت چیزی ننوشته کسی میدونه باید چکار کنم؟ راستی این جایی که افتادم مربوط به نیرو هوایی است یا زمینی؟
    با سپاس فراوان

Junior Member

با سلام
    میخواستم بدونم الان وضعیت کسری ایثارگری چجوریه؟ تو سایتها حرفهای ضد و نقیض نوشتن
    پدر من دوران سربازیشو تو جبهه بوده ولی چون من در حین تحصیل بودم دنبال کارت ایثارگری و این جور مسایل نرفتیم. خودمم متولد 68 ام.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud69xdsr نمایش پست ها
    با درود.
    من پدرم 14 ماه و 17 روز جبهه داشت که آبان 89 برای گرفتن کسری خدمت اقدام کردم که 8 ما و 22 روز بهم کسری دادند. اما چون من اون موقع دانشجو بودم خدمت نرفتم تا حالا که اول اسفند ماه باید برم - که افتادم پدافند قرارگاه خاتم الانبیا آجا شیراز - مشکلی که برا من پیش اومد این بود که در برگ اعزام مقابل سوابق کسر خدمت چیزی ننوشته کسی میدونه باید چکار کنم؟ راستی این جایی که افتادم مربوط به نیرو هوایی است یا زمینی؟
    با سپاس فراوان
    سلام دوست عزیز
    شما باید مجددا تشریف ببرید یگان پدرتون و برگ کسری را دوباره بگیرید. کسری تان هم کمتر میشه و حدود 4-5 ماه بهتون کسری میدن.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط exelero نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم الان وضعیت کسری ایثارگری چجوریه؟ تو سایتها حرفهای ضد و نقیض نوشتن
    پدر من دوران سربازیشو تو جبهه بوده ولی چون من در حین تحصیل بودم دنبال کارت ایثارگری و این جور مسایل نرفتیم. خودمم متولد 68 ام.
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام
    فعلا که برقراره ؛ البته به شرطی که متولد 72 به قبل باشید و غیبت نداشته باشید.
    الان به ازای هر ماه جبهه پدری ، حدود 9 روز کسری میدن.
    منتها باید دفترچه را بفرستید ، برگ سبزتان که آمد میتونید اقدام بکنید. (البته بعضا میگن باید اعزام هم بشید تا بتونید اقدام بکنید.)
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام.من سابقه بسیجم رو برای کسری فرستادمٰ هنوز نیومده. می خواستم بپرسم به نظرت با 9 سال سابقه فعال و یکسال شورا بدون دوره تکمیلی چقدر کسری میدن؟