صفحه 105 از 181 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط asil نمایش پست ها
    سلام.من سابقه بسیجم رو برای کسری فرستادمٰ هنوز نیومده. می خواستم بپرسم به نظرت با 9 سال سابقه فعال و یکسال شورا بدون دوره تکمیلی چقدر کسری میدن؟

سلام
    گمونم به شما خداکثر کسری بسیج تعلق میگیره 6 ماه
    در حال حاضر به ازای هرسال سابقه عضویت فعال در بسیج یکماه کسر خدمت درنظر گرفته میشه البته تا اخر سال معلوم میشه که چه تغییراتی قراره اعمال بشه
    منظورتو از اینکه فرستادی و جوابش نیومده رو نمیدونم چون به خودت که میگن چقد کسری بهت تعلق میگیره و تازشم سپاه کسری رو زود وارد سیستم میکنه و با یک استعلام کوچیک از پلیس+10 میتونی ببینی چقد کسری برات ثبت شده
    کسایی که پیش من میومدن واسه کسری همون لحظه با یک نگاه تو سیستم و سابقشون بهش میگفتم چندماه کسری میشه بگیرن
    ویرایش توسط raika2014 : February 7th, 2014 در ساعت 04:58 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

دوستان عزیز میخاستم یک نکته مهم رو بگم راجب بسیج و کارت فعال لطفا اگه تا حالا نشنیده بودید با دقت بخونید .من خدمتم رو توی حوزه مقاومت بسیج انجام دادم و کاربر سامانه بسیج و ثبت وصدور کسری و... بودم
    نکته اینجاس که کسایی که میخاستن امتحان ارشد بدن میامدن پیش من و یک نامه ای تحت عنوان سهمیه بسیج بهشون میدادم که طبق اون نامه میتونستن از سهمیه بسیج در دانشگاه استفاده کنن
    شرایطشم این بود که به ازای هرماه سابقه عادی یک امتیاز خاص و به ازای هر ماه سابقه فعال یک امتیاز دیگه و به ازای هرماه سابقه جانشین یا فرمانده پایگاه (طبق حکم) اینارو حساب میکردم و اگر جمعش بالای یک عدد خاص میشد که بهش یک کد میدادم که ببره واسه اعمال سهمیه و اگرم جمع اون ارقام کمتر اون عدد خاص بود بهش گواهی نمیدادیم
    ببخشید اگه زیاد واضح نگفتم چون بلاخره مسایل امنیتی رو باید رعایت کرد
    خلاصه دوستان هرکی سابقه بسیج فعال طولانی یا فرمانده پایگاه و.. رو داره حتما واسه دریافت این سهمیه به حوزه مقاومت مربوطه جهت دریافت کد رهگیری سهمیه بسیج اقدام کنه
    در ضمن اولین شرط برای دریافت این کد اینه که پرونده شما ثبت سیستم جامع بسیج باشه
    امیدوارم مطلبم براتون مفید بوده باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط exelero نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم الان وضعیت کسری ایثارگری چجوریه؟ تو سایتها حرفهای ضد و نقیض نوشتن
    پدر من دوران سربازیشو تو جبهه بوده ولی چون من در حین تحصیل بودم دنبال کارت ایثارگری و این جور مسایل نرفتیم. خودمم متولد 68 ام.
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلان برو سایت نظام وظیفه و آخرین مصاحبه سردار کمالی رو بخون خودت همه چیو میفهمی
    توی صفحه های قبلی حسام لینکشو گذاشته یکم بگردی پیداش میکنی

سلام
    دوستان 2 تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین
    1. من 2 سال سابقه بسیج فعال داشتم ولی راکد شده، دوباره دارم میرم. اگه از راکدی در بیاد می تونم از کسری اون 2 سال استفاده کنم؟
    2. بابای من 3ماه جبهه داره، می تونم از 9*3 روز کسری جبهه استفاده کنم؟ یا چون کمتر از 6 ماهه کسری نداره؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام
    فعلا که برقراره ؛ البته به شرطی که متولد 72 به قبل باشید و غیبت نداشته باشید.
    الان به ازای هر ماه جبهه پدری ، حدود 9 روز کسری میدن.
    منتها باید دفترچه را بفرستید ، برگ سبزتان که آمد میتونید اقدام بکنید. (البته بعضا میگن باید اعزام هم بشید تا بتونید اقدام بکنید.)
    موفق باشید
    ممنون از پاسختون
    یعنی تازه بعد از اومدن برگ سبز باید بریم دنبال کارت ایثارگری؟ آخه دو سال پیش رفته بودم پادگان محل اعزام ایشون (تهران) بهم گفتن باید برید محل خدمت در دوران جنگ (خوزستان)!
    در حال حاضر برای جلو افتادن کارهای اداری چیکار میشه کرد؟ میشه کارت ایثارگری رو گرفت و بعداً مابقی کارها رو انجام داد؟ اصلاً روند کار چیه؟
    من ایشالله تا یکی دو ماه فارغ التحصیل میشم
    با تشکر از راهنماییتون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط exelero نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    یعنی تازه بعد از اومدن برگ سبز باید بریم دنبال کارت ایثارگری؟ آخه دو سال پیش رفته بودم پادگان محل اعزام ایشون (تهران) بهم گفتن باید برید محل خدمت در دوران جنگ (خوزستان)!
    در حال حاضر برای جلو افتادن کارهای اداری چیکار میشه کرد؟ میشه کارت ایثارگری رو گرفت و بعداً مابقی کارها رو انجام داد؟ اصلاً روند کار چیه؟
    من ایشالله تا یکی دو ماه فارغ التحصیل میشم
    با تشکر از راهنماییتون
    خواهش میکنم.
    کارت ایثارگری را فکر کنم آره الان هم پدرتون میتونن برن و بگیرن.
    ولی شما بعد از ارسال دفترچه سربازی و اومدن برگ سبز میتونید برای کسری اقدام بکنید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام پدر من جانباز 15 درصد و 24 ماه در جبهه بودن من 8 تیر 93 مشمول خدمت میشم ایا معاف میشم؟ اگر نه چند ماه کم میشه؟ ممنون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1375 نمایش پست ها
    سلام پدر من جانباز 15 درصد و 24 ماه در جبهه بودن من 8 تیر 93 مشمول خدمت میشم ایا معاف میشم؟ اگر نه چند ماه کم میشه؟ ممنون
    سلام دوست عزیز
    برای 24 ماه سابقه جبهه ، حدود 8 ماه کسری میدن.
    برای 15 درصد جانبازی هم حدود 4 ماه کسری میدن.
    یعنی در مجموع شما حدود 12 ماه میتونید کسری بگیرید.
    ولی به شرطی که تا سال بعد این قانون پابرجا باشه. البته با مصاحبه اخیر سردار کمالی (لینک خبر) ، به نظر میرسه که کسری های ایثارگری همچنان در سال آینده هم ادامه داشته باشه ؛ البته برای متولدین ماقبل 72 و به شرط نداشتن غیبت.
    (یک پیشنهاد دوستانه: یک پروژه 6 ماهه از سازمانهای مورد تایید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بگیرید و تا تیر 93 تحویلش بدین و تا اون موقع 4-5 ماه هم اونجوری کسری بگیرید. برای اطلاعات بیشتر به تاپیک تسهیلات سربازی نخبگان و ویکی سربازی مراجعه بفرمایید.)
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

ممنون که جواب دادی.منظورم از نیومدن اینه که ناحیه فرستاده سپاه,اونا هنوز برگه کسری رو نفرستادن,ناحیه به من گفت ما 6 ماه فرستادیم,اما سپاه باید تایید نهایی کنه.به نظرت ازش کم میکنن؟یه سوال دیگه اینکه نزدیک یک ماه از تاریخ ارسال گذشته,به نظرت سقف زمان ارسال برگه کسری چقدره؟

Junior Member

سلام دوستان
    دو تا سوال
    1- اینکه من چه ج.ری میتونم ببینم که توو سیستم سپاه چند سال سابقه دارم؟
    2- من برگ سبزم اومده محل اعزامم هم مشخص شده ولی توو سپاه میگن بایدبری یگان بعد از یگان نامه بیاری که کسری رو بهت بدیم
    الان باید چیکار کنم که کسریم رو بتونم قبل خدمت رقتن بگیرم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید