صفحه 12 از 181 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_naieni نمایش پست ها
    من برگه کسريم برای سال 89 نميدونستم تا عيد فطر اينجوری ميشه حالا چجوری محاسبه ميکنن
    هيچ راهی نداره آخه خبر نداشتم
    نقل قول نوشته اصلی توسط patris نمایش پست ها
    حتما برو نظام وظیفه
    شما حتما برو نظام وظیفه. یک نکته ای رو هم من در این رابطه بگم. اون موقع که من سرباز بودم آیین نامه هایی که در مورد کسری خدمت می آمد توی همشون نوشته بود هر کس تا پایان سال 89 برگه کسری را گرفته همونطوری باهاش حساب کنید. حتی توی آئین نامه نهایی کسر خدمت هم این مساله را من ندیدم. فکر هم نمی کنم مشکلی پیش بیاد به امید خدا.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Banned

سلام دوستان میشه یکی کامل بگه این کسری سربازی قضیش چیه؟
    به چه چیز هایی طعلق میگیره و یک پست کلی بده
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    شما حتما برو نظام وظیفه. یک نکته ای رو هم من در این رابطه بگم. اون موقع که من سرباز بودم آیین نامه هایی که در مورد کسری خدمت می آمد توی همشون نوشته بود هر کس تا پایان سال 89 برگه کسری را گرفته همونطوری باهاش حساب کنید. حتی توی آئین نامه نهایی کسر خدمت هم این مساله را من ندیدم. فکر هم نمی کنم مشکلی پیش بیاد به امید خدا.
    خدا کنه همينجوری که گفتی باشه آخه خيلی بد ميشه من بايد بجای 2 ماه 9 ماه بايد برم

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    والا من رفتم نظام وظيفه گفتن ثبت شده برات ولی پليس +10 ميگه بايد ثبت ميکردی الان معلوم نيست قبول کنن هرکی يه چيز ميگه

Banned

بچه ها میشه بگید به چه مورد هایی کسری میخوره؟
    مثلا چند وقت بسیج؟ یا چی؟ میشه بگین؟

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    بچه ها میشه بگید به چه مورد هایی کسری میخوره؟
    مثلا چند وقت بسیج؟ یا چی؟ میشه بگین؟
    منم سوالم مثل Brotherhood هستش. می خوام بدونم که کسری خدمت شامل چه چیزایی می شه. پدر من ارتشی بودن (الان بازنشسته هستن). هیچ تسهیلاتی واسه امثال من هست که من بتونم ازش استفاده کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    منم سوالم مثل Brotherhood هستش. می خوام بدونم که کسری خدمت شامل چه چیزایی می شه. پدر من ارتشی بودن (الان بازنشسته هستن). هیچ تسهیلاتی واسه امثال من هست که من بتونم ازش استفاده کنم؟
    برای پدر: سابقه خدمت در جبهه(ایثارگر)، جانبازی، آزاده بودن. شما اگه پدرتون حداقل یکی از این مواردو داره میتونید کسری بگیرید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

سوال منهم شبیه دوستانه در سال 89 برگه کسرخدمت وکارت ایثارراپدرم ازیگان خدمتش دریافت کرد آنزمان کسرخدمتی باندازه 11 ماه و 24 روز شامل من میشد که بدلیل بی اطلاعی آن را ثبت نکردم تا 7 آبان امسال (1390) ازطرف دیگر در سایت نظام وظیفه مصوبه ای نوشته شده با این عنوان :مشمولاني كه داراي گواهي كسر خدمت مربوط به جبهه و جانبازي والدين و يا سابقه بسيج مشمول ، صادره تا پايان سال 89 بوده و درخواست مشمول يا تاييديه آن نيز حداكثر تا تاريخ بيست و چهارم آبانماه 1390در سيستم جامع وظيفه عمومي ثبت گردد مشمول مقررات ايثارگران و امدادجويان در سال 1389 خواهند بود.لذا به اين دسته از مشمولان تاكيد مي شود هر چه سريعتر براي ثبت درخواست خود به دفاتر پليس +10 مراجعه نمايند. سوالم را در سایت مطرح کردم که تاکنون جوابی نگرفته ام خواهشدارم اگر دوستان میتوانند راهنمایی کنند.در دفترچه امسال نوشته شده فرزندان رزمندگان با خدمت در منطقه عملیاتی بین 18تا 20ماه بیش از 6 ماه کسر خدمت ندارند حالا کدامیک اجرا می شود 6 ماه یا 11 ماه ؟

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط anjoman_hava نمایش پست ها
    سوال منهم شبیه دوستانه در سال 89 برگه کسرخدمت وکارت ایثارراپدرم ازیگان خدمتش دریافت کرد آنزمان کسرخدمتی باندازه 11 ماه و 24 روز شامل من میشد که بدلیل بی اطلاعی آن را ثبت نکردم تا 7 آبان امسال (1390) ازطرف دیگر در سایت نظام وظیفه مصوبه ای نوشته شده با این عنوان :مشمولاني كه داراي گواهي كسر خدمت مربوط به جبهه و جانبازي والدين و يا سابقه بسيج مشمول ، صادره تا پايان سال 89 بوده و درخواست مشمول يا تاييديه آن نيز حداكثر تا تاريخ بيست و چهارم آبانماه 1390در سيستم جامع وظيفه عمومي ثبت گردد مشمول مقررات ايثارگران و امدادجويان در سال 1389 خواهند بود.لذا به اين دسته از مشمولان تاكيد مي شود هر چه سريعتر براي ثبت درخواست خود به دفاتر پليس +10 مراجعه نمايند. سوالم را در سایت مطرح کردم که تاکنون جوابی نگرفته ام خواهشدارم اگر دوستان میتوانند راهنمایی کنند.در دفترچه امسال نوشته شده فرزندان رزمندگان با خدمت در منطقه عملیاتی بین 18تا 20ماه بیش از 6 ماه کسر خدمت ندارند حالا کدامیک اجرا می شود 6 ماه یا 11 ماه ؟
    سلام
    شما اگه 89 گرفتی و تایید کرده باشی همون 11 ماه براتون حساب میشه

Junior Member EMAD RSH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام دوست عزيز ميشه درباره نحوه گرفتن كارت ايثار بيشتر توضيح بدين
    من يك هفته است كه تازه فهميدم ميشه كسر خدمت گرفت
    توي كارت پايان خدمت پدرم زده يك سال و نيم ( مدت خدمت)
    حالا چقدر ميتونم كسري بگيرم با توجه به قوانين جديد ؟ در ضمن من دانشجوي كارشناسي ناپيوسته ترم 3 هستم .
    ممنون از راهنماييتون