صفحه 127 از 181 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط miladpav نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم.
    من اعزام 1/10 هستم هنوز جام مشخص نشده که کجا افتادم ، متولد 71 ام ، پدرم کارت ایثارگری داره که مدت 11 ماه و 7 روز توش درج شده. حالا میخوام برا کسری اقدام کنم ، اول اینکه خودم میتونم پیگیری کنم یا نه ؟ بعد اینکه پدرم توی نیرو هوایی توی بوشهر خدمت کرده زمان جنگ ولی خب یگان خدمتیش همون نیرو هواییه ک توی تهران هم هست، من باید برم بوشهر کسری بگیرم ؟ یا همین تهران میتونم ؟ بعد اینکه دقیقا مدارک چی میخواد برای کسری ؟ سوال دیگه اینکه کارام توی چد روز تموم میشه و کسری ثبت بشه ؟
    ممنون میشم جواب بدین، مرسی
    سلام دوست عزیز

1. خوشبختانه چون متولد 72 به قبل هستید ، میتونید از کسری جبهه پدرتون استفاده بکنید.
    2. به شما حدود 3-4 ماه کسری تعلق میگیره.
    3. برای اقدام کردن ، احتمالا باید پدرتون هم باشند. به حضور شما نیازی نیست.
    4. شما اول از تهران پیگیری بکنید ، احتمالا از همونجا بشه. اگه نشد ، برید بوشهر.
    5. مدارک: شناسنامه ، کارت ملی ، آخرین مدرک تحصیلی ، برگ سبز شما ، عکس ، کارت ایثارگری پدرتون ، گواهی خدمت پدرتون ، ... + چند سری کپی از همه اینها
    6. اینجاش معلوم نیست. ولی حدودا 1 ماه شما در نظر داشته باش.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط miladpav نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم.
    اول اینکه خودم میتونم پیگیری کنم یا نه ؟
    ....
    سوال دیگه اینکه کارام توی چد روز تموم میشه و کسری ثبت بشه ؟
    ممنون میشم جواب بدین، مرسی
    1- من خودم تنهایی رفتم دنبالش و پدرم همراهم نبود.
    2- اگه جایی که پرونده ی جبهه ی پدرت هست رو بدونی کجاست دقیقا و همون جا بری حدودا 30 دقیقه طول میکشه که مدارک رو تحویلشون بدی و فرم درخواست کسری رو پر کنی! مال من حتی 15 دقیقه هم طول نکشید! (همه میگفتن چند روز باید بری دنبالش و... البته پرونده ی پدرم تو سپاه بود نه نیروهوایی)
    بعد هم حدودا 10 روز بعدش باهاشون تماس میگیری که ببینی نامه ت آماده شده یا نه ، البته این رونوشت نامه هست. خودشون اتوماتیک اصل نامه رو میفرستن برای نظام وظیفه و شما حدودا 3هفته بعد باید بری پلیس +10 پیگیری کنی ببینی ثبت سیستم شده یا نه

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    یه چیزی رو من خوب متوجه نشدم اینکه واسه ثبت کسری خدمت باید در حین خدمت سربازی باشی یا نه، قبل اعزام هم می تونی اقدام کنی؟
    الان من 12/1 اعزام هستم اگه بخوام از کسر خدمت ایثار گری پدرم و بسیجیم استفاده کنم باید همین الان اقدام کنم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط bido نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یه چیزی رو من خوب متوجه نشدم اینکه واسه ثبت کسری خدمت باید در حین خدمت سربازی باشی یا نه، قبل اعزام هم می تونی اقدام کنی؟
    الان من 12/1 اعزام هستم اگه بخوام از کسر خدمت ایثار گری پدرم و بسیجیم استفاده کنم باید همین الان اقدام کنم؟
    سلام
    در خصوص کسری خدمت ایثارگری اطلاعی ندارم ولی کسری بسیج را در حین خدمت باید اقدام کنی
    از طرفی هم به نفعته چون تا روز اعزامت سابقه بسیجت حساب می شه
    شما چه تاریخی دفترچه پست کردین که 1/12 اعزام خوردین؟ خودتون خواستین یا خودشون زدو برا اون تاریخ؟

Junior Member

سلام من پرستاری خوندم و دو سال باید طرح بگذرونم حالا هر چقدر کسری بگیری بجاش باید برم طرح یا نه؟؟

سلام دوستان
    یه سوال فوری
    من خدمتم آخر بهمن ماه تموم میشه .
    ولی حدود 2 ماه کسری بسیج بهم تعلق میگیره که برای گرفتن کسری کمی دیر اقدام کردم .
    اما در کل پرونده بسیج من 1 آذر ماه رفت به سپاه محمد رسول الله .
    میخواستم ببینم بر اساس تجربه کسی میدونه سپاه محمد چند وقته جواب کسری رو میده ؟؟
    الان 18 اذره و اگه جواب کسری بیاد اخر همین ماه خدمتم تمومه . خود سپاه محمد هم رفتم گفتن که نمی تونید پیگیری کنید و باید صبر کنید تا جواب کسری بیاد ناحیه

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bido نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من یه سرباز رو دیدم که درحال آموزشی بود اومده بود برای کسری جانبازی پدرش، بهش گفتن برو هر وقت تقسیم شدی بیا ! چون باید یکی از نامه های کسری رو به یگان بزنن ظاهرا نمی شه مشخص نباشه ...
    ولی اینم در نظر بگیر کار نشد نداره!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط HOOSEIN105 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال فوری
    ولی حدود 2 ماه کسری بسیج بهم تعلق میگیره که برای گرفتن کسری کمی دیر اقدام کردم .
    الان 18 اذره و اگه جواب کسری بیاد اخر همین ماه خدمتم تمومه . خود سپاه محمد هم رفتم گفتن که نمی تونید پیگیری کنید و باید صبر کنید تا جواب کسری بیاد ناحیه
    سپاه محمد رسول الله رو نمی دونم ولی سپاه یه جای دیگه که رفته بودم برای کسری جبهه (البته کسایی هم بودن که برای بسیج اومده بودن) میگفت 1هفته ای آماده میشه نامه کسری تون و تقریبا 10 روزه آماده شده بود مال من...
    چرا انقد دیر اقدام کردی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HOOSEIN105 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال فوری
    سلام
    وقتی درخواست کسری بسیج دادی، با مسئول حوزتون هماهنگ کنید تا پروندتون که توی حوزه هست را زودتر به نیروی انسانی سپاه برسونه
    اونجا یه بررسی اولیه می کنن و سریع میزان کسری حساب می شه، و دو سه تا امضا می خواد و تو سیستم ثبت بشه
    این قسمت که توی پادگان اتفاق می افته اگر بخوان زود انجام بدن 2-3 روز بیشتر طول نمی کشه
    در مجموع دو سه هفته نهایتاً

Member
    رشته و دانشگاه

آقایون، من الان تماس گرفتم با نظام وظیفه ، چون سوال بعضی از دوستان بود گفتم اینجا بنویسم بهتره:

این جور که گف، طبق این قانون جدیدی که ایجاد شد فقط اشخاصی که اعزام 94 هستند مشمول 3ماه کسری تاهل میشن!! یعنی اعزام 92و93 برای تاهل هیچ کسری ای نمیگره
    و اعزامی های 92 و 93 تنها در صورت داشتن فرزند!! هر یک فرزند 2ماه!
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world