صفحه 131 از 181 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirda نمایش پست ها
    دوستان درسته که میگن از اول سال94 فقط به دکتراها پرژوه کسر خدمت می دهند و کسر خدمت ارشد ها هم فقط 12 ماه خواهد شد؟
    خير دوست عزيز
    كسي همچين قانوني هنوز اعلام نكرده

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirda نمایش پست ها
    دوستان درسته که میگن از اول سال94 فقط به دکتراها پرژوه کسر خدمت می دهند و کسر خدمت ارشد ها هم فقط 12 ماه خواهد شد؟
    اخبار معتبر را فقط از سایت نظام وظیفه و خود سازمان نظام وظیفه پیگیری کنید
    بر اساس تجربه من تا موقعی که چیزی رسماًّ اعلام نشه شایعه ای بیش نیست

Junior Member

سلام دوستان
    پدرم کارت احتیاط داره که مث اینکه میگن از رو همین کسری میدن.
    تو کارتش نوشته گردان 314 پدافند کازرون
    من برای اقدام باید به چه ارگان یا نهادی برم، در واقع محل خدمتشو میخوام پیدا کنم
    و توجه به فوت پدرم ممکنه در قید حیات نبودن پدر باعث بشه که کسری ندن؟

سلام دوستان. چند سوال:
    1- من 77 ماه تا قبل از تاریخ اعزامم بسیج فعال دارم، چقدر کسری بهش تعلق میگیره؟
    2- آیا حکم مسئولیت هم کسری داره؟ اگه آره، آیا کسریش جدا از کسریه فعاله یا نه همش یه سقفی داره؟
    3- تاریخ حکم مهمه که کی باشه؟ (مثلا یکسال قبل از اعزام یا دو ماه قبل یا 5 سال قبل!!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط faridnavabi نمایش پست ها
    سلام دوستان. چند سوال:
    1- من 77 ماه تا قبل از تاریخ اعزامم بسیج فعال دارم، چقدر کسری بهش تعلق میگیره؟
    2- آیا حکم مسئولیت هم کسری داره؟ اگه آره، آیا کسریش جدا از کسریه فعاله یا نه همش یه سقفی داره؟
    3- تاریخ حکم مهمه که کی باشه؟ (مثلا یکسال قبل از اعزام یا دو ماه قبل یا 5 سال قبل!!!)
    حداکثر میزان کسری بسیج 6 ماه هست که به ازای هر سال یک ماه کسری می دن
    در صورتی که حکم داشته باشی به ازای هرسالی که حکم داشتی یک ماه هم بابت اون می دن
    در مجموع کسری شما بیشتر از 6 ماه می شه ولی سقف کسری 6 ماه می باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط valentino110 نمایش پست ها
    حداکثر میزان کسری بسیج 6 ماه هست که به ازای هر سال یک ماه کسری می دن
    در صورتی که حکم داشته باشی به ازای هرسالی که حکم داشتی یک ماه هم بابت اون می دن
    در مجموع کسری شما بیشتر از 6 ماه می شه ولی سقف کسری 6 ماه می باشد
    مرسی دادا
    راستی نگفتی تاریخ حکم که مهم نیست؟ (حکم من واسه سال 88 تا 89، اعزامم هم 93 است)

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    نه تعلق نمیگیره، کسایی که سال 94 سرباز میشن دیگه این قانون به اونها تعلق نمیگیره.
    قوانینی که شما شنیدید هم واسه سال 94 که قرار خدمت سربازی 24 ماه بشه
    قبول کسری در حالت امریه بستگی به اون جایی دتره ک واسه امریه میگیرتت.مثلا شرکت نفت . شهرداری. وزارت تعاون همون اول میگن آقا ما کسری قبول نمیکنیم البته مواردیم هس ک با بند پ یا بعد گذشت یک سال بازم قبول کردن و اما بعضی جاخا مثلا نیرو انتظامی و مخصوصا سپاه(خاتم) کسریو قبول میکنن.در کل قانون واضح و شفافی نیس.

Junior Member

سلام

دوستان کسی می دونه جریان حذف کسری آزادگی و جانبازی و سابقه جبهه تا آخر 93 چی هست؟؟؟
    مگه این موارد جز آخرین قانون مصوب مجلس نیست؟
    http://hvm.ir/lawdetailnews.asp?id=47261
    ماده 45 قانون به صراحت اینا رو گفته.

خییلی ممنون می شم راهنمایی کنید نیاز فوری و ضروری دارم.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

می خواستم بدونم که اگه چندین سال سابقه مستمر بسیج فعال داشته باشی ولی بعد از اون وقفه ای چند ساله بینش بیفته آیا تو کسری دادن مشکل ایجاد می کنه؟؟

Junior Member shadmehr_1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Sharif

سلام دوستان
    برای من یک پروژه به صورت طراحی, شبیه سازی و ساخت یک پلنتی تعریف شده و تاریخ شروع به کار هم زده شده و گفتن اگر انجام بدی 9 ماه بهت کسری میدیم. حالا سوال من اینه که اگر بنا به دلایلی توی ساختش به مشکل بخورم کل کسری میپره یا امکان داره کسری 6 ماه که نرم پروژه های تحقیقاتی و شبیه سازی هست رو به من بدن؟؟
    در کل پروژه ای که قسمت ساخت داره اما به مشکل میخوره اگر خود سازمان مشکلی نداشته باشه بنیاد ایراد نمیگیره که چرا ساختش انجام نشده و اصلا هیچ مقدار کسری ای تصویب نکنه؟؟