صفحه 14 از 181 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی

ممنون همونطور بود که فرمودید حالا اگه برگ آبی اومده باشه ودوهفته به اعزام برا شورا پزشکی اقدام کنم وتازمان رسیدن به جواب از موعد اعزام اونطرف تر بیافته مشمول غیبت میشم ؟
    اما یه سئوال دیگه :یکی از دوستان داره دوره تکمیلی رو میره و مرکز آموزشیش هم مشخص شده (نیرو هوایی سمنان)برا اینکه از کارت دوره تکمیلی بتونه استفاده کنه (دوره تا دو ماه بعد از شروع آموزشی تموم نمیشه)چیکار باید کنه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng. MSc. IUST

پیش فرض پاسخ : کسری خدمت یا معافیت پزشکی؟؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط arash642004 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یه مشکل یا در واقع سوالی برام پیش اومده که میپرسم و لطفا راهنمایی کنید.
    به خاطر جانبازی و حضور در جبهه پدرم فقط 2 ماه آموزشی و یا نهایتا 3 ماه سربازی دارم. اما تازگی یک بیماری پیدا کردم! که تو دفترچه نوشته معاف دائم. حالا میخواستم بپرسم که به نظرتون با توجه به مضایا و معایب زیر که میگم کدوم رو انتخاب کنم؟
    کسر خدمت: مضیتش اینه که وقتی آموزشی رو رفتم خیالم راحته که کار تمومه و عیبش هم اینه که باید کلی علاف پست دفترچه منتظر رسیدن اعزام و رفتن دو ماه آموزشی و ... باشم
    معافیت پزشکی: مضیتش اینه که اگه معاف بشم هیچی نمیرم! اما عیبش اینه که تو سایت نظام وظیفه نوشته معاف ها هم ممکنه تشخیص داده بشه که میتونن آموزشی برن و تازه اگه نرن هم کارت موقت 3 ساله میاد که بعدش باید آموزشی رو برن!! حالا نمیدونم این کارت موقت برا پاسپورت مشکل ایجاد میکنه یا نه یعنی باید وثیقه بزاریم که بعد سه سال برمیگردیمو میریم آموزشی یا نه؟!!

من احتمالا شهریور فارغ التحصیل میشم و شهریور سال بعدش باید اونور باشم. حالا با توجه به وقت نظرتون اینه که کدوم رو انجام بدم و در ضمن وثیقه هم نمیخوام بزارم.
    ممنون از جواباتون

با سلام
    دوست عزیز 3 ماه سربازی یه عمره! اونم اگه 2 ماهش آموزشی باشه... پزشکی خیلی بهتره. من یکی از دوستام یکی از گوشاش ناشنوا بود، بدون هیچ مشکلی کارت پایان خدمت گرفت، آموزشی هم نرفت

Junior Member

سلام
    دوستان من گواهی کسر خدمتم رو سال 89 گرفتم که 7 ماه و 24 روز شد ولی درخواست خدمتم رو تازه میخوام بهمن ماه 90 بفرستم حالا این وسط نظام وظیفه یه اطلاعیه داده که:
    اطلاعيه جديد سازمان به مشمولان داراي گواهي كسر خدمت اخذ شده در سال 1389
    سازمان وظيفه عمومي ناجا در اطلاعيه اي اعلام كرد: مشمولاني كه داراي گواهي كسر خدمت مربوط به جبهه و جانبازي والدين و يا سابقه بسيج مشمول ، صادره تا پايان سال 89 بوده و درخواست مشمول يا تاييديه آن نيز حداكثر تا تاريخ بيست و چهارم آبانماه 1390در سيستم جامع وظيفه عمومي ثبت گردد مشمول مقررات ايثارگران و امدادجويان در سال 1389 خواهند بود.
    حالا با این اوصاف کسر خدمت من چند ماه میشه؟

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط savag نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من گواهی کسر خدمتم رو سال 89 گرفتم که 7 ماه و 24 روز شد ولی درخواست خدمتم رو تازه میخوام بهمن ماه 90 بفرستم حالا این وسط نظام وظیفه یه اطلاعیه داده که:
    اطلاعيه جديد سازمان به مشمولان داراي گواهي كسر خدمت اخذ شده در سال 1389
    سازمان وظيفه عمومي ناجا در اطلاعيه اي اعلام كرد: مشمولاني كه داراي گواهي كسر خدمت مربوط به جبهه و جانبازي والدين و يا سابقه بسيج مشمول ، صادره تا پايان سال 89 بوده و درخواست مشمول يا تاييديه آن نيز حداكثر تا تاريخ بيست و چهارم آبانماه 1390در سيستم جامع وظيفه عمومي ثبت گردد مشمول مقررات ايثارگران و امدادجويان در سال 1389 خواهند بود.
    حالا با این اوصاف کسر خدمت من چند ماه میشه؟
    سلام
    یه سر برو نظام وظیفه ببین برات ثبت میکنن یا نه!!!!!!!!
    اگر کردن که که خوشا به حالت اگر هم نه که به ازای هر ماه 9 روز کم میشه از سربازیت

موفق باشی

سلام
    الان کسر خدمت بسیجی فعال چقدر هست؟
    به ازای هر سال چند روزه؟
    و ماکزیموم چقدره؟
    ممنون

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadii نمایش پست ها
    سلام
    الان کسر خدمت بسیجی فعال چقدر هست؟
    به ازای هر سال چند روزه؟
    و ماکزیموم چقدره؟
    ممنون
    سلام
    هر سال 30 روز و ماکزیمم 6 ماه هست
    برای بهترین ایده منتظر نمان ، ایده بهتر را انجام بده ، بهترین نیز به دنبال آن خواهد آمد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph. D.

پیش فرض کمک کنید

من 10 ماه خدمت کردم و بعد دکترا قبول شدم

اگه با پروژه کسر خدمت 6 ماه کسری بگیرم در حالی که در حال تحصیل هستم میتونم کارت پایان خدمتم را بگیرم یا حتماً باید مرخصی تحصیلی بگیرم و مجدداً دفترچه بفرستم

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط patris نمایش پست ها
    سلام
    هر سال 30 روز و ماکزیمم 6 ماه هست

ایول پس میتونم 6 ماه رو بگیرم
    شرایط خاصی که نداره؟
    دانشجویی و محلی ش که فرقی نداره؟

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

پیش فرض پاسخ : کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط robin2 نمایش پست ها
    من 10 ماه خدمت کردم و بعد دکترا قبول شدم

اگه با پروژه کسر خدمت 6 ماه کسری بگیرم در حالی که در حال تحصیل هستم میتونم کارت پایان خدمتم را بگیرم یا حتماً باید مرخصی تحصیلی بگیرم و مجدداً دفترچه بفرستم

با تشکر
    سلام

شما کسریت رو بگیر بعد برو نظام وظیفه ثبت کن..فکر نکنم بخواد مرخصی بگیری درستش میکنن برات
    برای بهترین ایده منتظر نمان ، ایده بهتر را انجام بده ، بهترین نیز به دنبال آن خواهد آمد.

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadii نمایش پست ها
    ایول پس میتونم 6 ماه رو بگیرم
    شرایط خاصی که نداره؟
    دانشجویی و محلی ش که فرقی نداره؟
    اگر دانشگاهتون توی شهر خودتون هست بسیج محلی هم قبول میکنن ولی اگه یه شهر دیگه دانشگاه بری مثلا 4 سال بسیج دانشجویی برات ثبت میشه و محلی هم قبل از اون 4 سال اگه داشته بودی فعالی حساب میشه