صفحه 16 از 181 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    برای پدر: سابقه خدمت در جبهه(ایثارگر)، جانبازی، آزاده بودن. شما اگه پدرتون حداقل یکی از این مواردو داره میتونید کسری بگیرید.
    آقا مرسی از توضیحت. من از یکی از دوستام شنیدم که اگه پدر کارمند دولت(نه کارمند ارتش و سپاه) تو مناطق عملیاتی بوده باشه هم می شه کسری خدمت گرفت. من پدرم کارمند جهاد کشاورزی تو یه منطقه جنگی بوده و برگه های مأموریت به جبهه رو داره اما کارت سبز اینا نگرفته. من می تونم دنبال کسری خدمت برم؟ اصلاً از کدوم ارگان میشه دقیقاً بررسی کرد که کسری خدمت شامل چه کسایی میشه و آیا باهاش موافقت میشه یا نه؟ ممنون میشم اگه اطلاعی دارید بگید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط Skygazer نمایش پست ها
    آقا مرسی از توضیحت. من از یکی از دوستام شنیدم که اگه پدر کارمند دولت(نه کارمند ارتش و سپاه) تو مناطق عملیاتی بوده باشه هم می شه کسری خدمت گرفت. من پدرم کارمند جهاد کشاورزی تو یه منطقه جنگی بوده و برگه های مأموریت به جبهه رو داره اما کارت سبز اینا نگرفته. من می تونم دنبال کسری خدمت برم؟ اصلاً از کدوم ارگان میشه دقیقاً بررسی کرد که کسری خدمت شامل چه کسایی میشه و آیا باهاش موافقت میشه یا نه؟ ممنون میشم اگه اطلاعی دارید بگید.
    بله. کارمندان دولت در مناطق عملیاتی هم می تونن برای کسر خدمت اقدام کنند. فرقش البته اینه که نصف کسانی که فعالیت نظامی داشتن سابقه محاسبه می شه. شما باید از همون ارگانی که پدرتون شاغل بوده اقدام کنید. کمیسیونش هم توی سازمان بسیج مستضعفین تو افسریه ست فکر کنم.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member EMAD RSH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsenal نمایش پست ها
    سلام.از بچه ها کسی می دونه قانون کسری خدمت برای جبهه پدر بعد از اجرای قوانین از 10 دی به بعد بازم اجرا میشه؟
    با سلام از بچه ها کسی نمیدونه این قانون جدید که تو تلویزیون میگن راجع به چیه ؟ نکنه پول کم آوردن میخوان سربازی را بفروشن ؟

Junior Member

سلام خدمت شما
    یه سوالی خدمتتون داشتم که ذهنمو خیلی مشغول کرده
    پدر من 40% جانباز هستش و خوب من معاف هستم و جاتون خالی امروز هم رفتم پلیس +10 و کارای معافیمو انجام دادمو یه رسید به من داد و گفت که تا 1 یا 2 ماه دیگه کارتت رو پست میاره جلوی خونتون.
    تا اینجا مشکلی نبود.
    حالا توی این مدارکی که باید میدادم به برگه بود که از درفترچه کندمشو پرش کردم و بردم محضر گواهی امضا کردمو دادم رفت .
    حالا برگه مربوط به آموزش رزم مقدمانی بود و توش نوشته بود که حداکثر تا 3 سال آینده آموزشی باید برم و اگه نروم طبق قانون باهام برخورد میشه و کارتم ابطال میشه ولی من از متصدی پلیس +10 پرسیدم گفت که این برگه مربوط به اینه که وقتی خواستنت شما باید بری و و اگه تو این 3 سال نخواستن شما بعد این 3 سال معافیت دایم میگیری.
    حالا بدجور ذهنم مشغول شده که باید آموزشی برم یا نه . دیگه اینقدر فکر کردم دارم دیوونه میشم.
    حالا کسایی که میدونن کمک کنن و راهنماییم کنن دستتون درد نکنه.منتظر جوابم
    ویرایش توسط pootel2 : January 16th, 2012 در ساعت 12:36 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsenal نمایش پست ها
    سلام.از بچه ها کسی می دونه قانون کسری خدمت برای جبهه پدر بعد از اجرای قوانین از 10 دی به بعد بازم اجرا میشه؟
    اختیار قانون کسری خدمت ازسوی مجلس به نظام وظیفه سپرده شده٬ به نظر قانون کسری خدمت هم تا پایان سال ۹۰ ابلاغ شده٬ حالا اینکه ازابتدای سال بعد چه اتفاقی می افته خدا میدونه. اگه شما خبری گرفتی به ما هم بگو!

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IAU

سلام
    متاسفانه عجله کردم و یادم رفت برگه کسری خدمتم رو بدم به پلیس + 10 !!!
    حالا چی میشه ؟ نمیتونم برم پلیس + 10 تغییر بده ؟؟ 4 ماه کسری دارم .. 4 ماه میشه نیم نمره آیتلس اضافه کرد
    نمیشه کاری کرد ؟

Junior Member EMAD RSH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط raminkamali نمایش پست ها
    سلام.
    من نه ماه پیش خدمتم تمام شد.در نیروی دریایی پادگان احمد بن موسی شیراز به مدت 17 ماه خدمت کردم و الان کارت پایان خدمت دارم.تحصیلاتم لیسانس هست و در بخش تقسیمات نیروی دریایی سپاه(واحد نیروی انسانی) قسمت رایانه با توجه به رشتم خدمت کردم.همه بخش نامه ها و کلیه امورات تقسیم کسر خدمت پذیرش و ادامه تحصیل زیر دست من بود.اگر کسی سوال داره خوشحال میشم کمک کنم.
    در ضمن من الان دارم فوق لیسانس میخونم در مالزی.
    موفق باشید...
    سلام دوست عزیز . ممنون میشم اگه خودتون یه اطلاعاتی جامع و کلی در باره تقسیم کسر خدمت پذیرش و ادامه تحصیل در اینجا برای بجه ها بنویسین . گفتم این طوری شاید بهتر باشه . مرسی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IAU

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه عجله کردم و یادم رفت برگه کسری خدمتم رو بدم به پلیس + 10 !!!
    حالا چی میشه ؟ نمیتونم برم پلیس + 10 تغییر بده ؟؟ 4 ماه کسری دارم .. 4 ماه میشه نیم نمره آیتلس اضافه کرد
    نمیشه کاری کرد ؟
    اگه دوباره برم یه پلیس+10 دیگه با نامه کسری خدمت میتونم یک برگ اعزام جدید با کسری خدمت بگیرم ؟
    دوستان اطلاعی ندارن این موضوع؟

Member raminkamali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Software Engineering at Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط EMAD RSH نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . ممنون میشم اگه خودتون یه اطلاعاتی جامع و کلی در باره تقسیم کسر خدمت پذیرش و ادامه تحصیل در اینجا برای بجه ها بنویسین . گفتم این طوری شاید بهتر باشه . مرسی.
    این چیزایی که شما گفتید اگر بخوام توضیح کلی بدم یک کتاب میشه برای خودش.سوال بپرسید من جواب میدم
    موفق باشید
    زندگي مانند دوچرخه سواري است براي اينكه تعادلت را حفظ كني بايد به رفتن ادامه دهي(آلبرت انیشتین)
    دوچیز بی‌پایان هستند :اول «منظومه شمسی»، دوم «نادانی بشر»، در مورد اول زیاد مطمئن نیستم.(آلبرت انیشتین)

Member raminkamali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Software Engineering at Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    اگه دوباره برم یه پلیس+10 دیگه با نامه کسری خدمت میتونم یک برگ اعزام جدید با کسری خدمت بگیرم ؟
    دوستان اطلاعی ندارن این موضوع؟
    دوست عزیز اصلا نگرانی نداره شما بعد از تقسم یگانی یعنی یگان خدمتی که مشخص شد نامه کسر خدمت رو میدی به بخش ارزشیابی زیر مجموعه نیروی انسانی. یگان مربوطه.تمام اینها بعد از دوره آموزشی میتونی انجام بدی.کاره من همین بوده زمان خدمت.نگران نباش
    زندگي مانند دوچرخه سواري است براي اينكه تعادلت را حفظ كني بايد به رفتن ادامه دهي(آلبرت انیشتین)
    دوچیز بی‌پایان هستند :اول «منظومه شمسی»، دوم «نادانی بشر»، در مورد اول زیاد مطمئن نیستم.(آلبرت انیشتین)