صفحه 17 از 181 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IAU

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط raminkamali نمایش پست ها
    دوست عزیز اصلا نگرانی نداره شما بعد از تقسم یگانی یعنی یگان خدمتی که مشخص شد نامه کسر خدمت رو میدی به بخش ارزشیابی زیر مجموعه نیروی انسانی. یگان مربوطه.تمام اینها بعد از دوره آموزشی میتونی انجام بدی.کاره من همین بوده زمان خدمت.نگران نباش
    ممنون از پاسخت
    اما نگرانی من از اینه که سال دیگه این قانون عوض بشه .

Member raminkamali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Software Engineering at Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت
    اما نگرانی من از اینه که سال دیگه این قانون عوض بشه .
    اگر قانون عوض بشه شما حتی به پلیس + 10 هم داده بودی بازم تاثیری نداشت.شما هیچ کاری نمیتونی بکنی تا بعد از آموزشی.
    معمولا ارائه قانون کسر خدمت از رده بالای خدمت مشخص میشه مگر اینکه خیلی عمومی باشه مثلا نیروی دریایی یا هوایی یا زمینی.هر کدوم قانون خودشونو دارند
    زندگي مانند دوچرخه سواري است براي اينكه تعادلت را حفظ كني بايد به رفتن ادامه دهي(آلبرت انیشتین)
    دوچیز بی‌پایان هستند :اول «منظومه شمسی»، دوم «نادانی بشر»، در مورد اول زیاد مطمئن نیستم.(آلبرت انیشتین)

با عرض سلام خدمت همه دوستان.
    من تمام مطالب این بخش و خوندم،دست همگی درد نکنه اطلاعات مفیدی بدست آوردم.
    فقط چند تا سوال برام پیش آومده،ممنون میشم اگه جواب بدید(واقعا ممنون)
    من الان دانشجوی کارشناسی ترم 6 ام و شهریور 92 درسم تموم میشه،
    1.آیا الان میتونم برای کسری اقدام کنم؟؟(بسیج و جبهه)
    2.کسری ای که الان میگیرم،موقع اعزام معتبره؟؟آخه تو یه تاپیک خوندم تا یه تاریخی باید ثبت شه؟؟
    3.من پدرم کارت ایثارگری شو سال 89 از پادگان محل خدمتش گرفته و 24 ماه سابقه داره،ولی برگه کسری خدمت نگرفته،حالا کسری من طبق قانون 89 یا 90؟؟؟
    4.به نظر شما کی برای کسری اقدام کنم خوبه؟؟؟
    مرسی از همگی.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط adambarfii نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت همه دوستان.
    من تمام مطالب این بخش و خوندم،دست همگی درد نکنه اطلاعات مفیدی بدست آوردم.
    فقط چند تا سوال برام پیش آومده،ممنون میشم اگه جواب بدید(واقعا ممنون)
    من الان دانشجوی کارشناسی ترم 6 ام و شهریور 92 درسم تموم میشه،
    1.آیا الان میتونم برای کسری اقدام کنم؟؟(بسیج و جبهه)
    2.کسری ای که الان میگیرم،موقع اعزام معتبره؟؟آخه تو یه تاپیک خوندم تا یه تاریخی باید ثبت شه؟؟
    3.من پدرم کارت ایثارگری شو سال 89 از پادگان محل خدمتش گرفته و 24 ماه سابقه داره،ولی برگه کسری خدمت نگرفته،حالا کسری من طبق قانون 89 یا 90؟؟؟
    4.به نظر شما کی برای کسری اقدام کنم خوبه؟؟؟
    مرسی از همگی.
    1.میتونی اقدام کنی
    2.تاریخ مشخص داره و شامل همون تاریخی میشه که حین خدمت هستی
    3.طبق همون تاریخی که میخوای تحویل یگان خدمتی بدی.هر موفق تحویل بدی طبق همون تاریخ عمل میکنند.
    4.هر موقع اقدام کنی فرقی نداره فقط باید حین خدمت باشی.توی آموزشی هم تاثیری نداره و کلا باید آموزشی رو بگذرونی مگر اینکه کفایتی باشی که اونم ماله سپاه هستش
    موفق باشی
    زندگي مانند دوچرخه سواري است براي اينكه تعادلت را حفظ كني بايد به رفتن ادامه دهي(آلبرت انیشتین)
    دوچیز بی‌پایان هستند :اول «منظومه شمسی»، دوم «نادانی بشر»، در مورد اول زیاد مطمئن نیستم.(آلبرت انیشتین)

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

.سلام من یه سوال از اقا رامین عزیز داشتم(البته یه کم تکراریه)

من پدرم خدمتش زمان جنگ در منطقه جنگی بوده(ارتش) الان که من با پادگان محل خدمتش تماس گرفتم گفتن نامه کسری رو بهت نمی دیم و باید بعد از اعزام بیای و من در اسفند می خوام دفترچه پست کنم و اعزامم میوفنه سال 91. حالا از اونجا که این قانون تا اخر 91 وقت داره و اگه تمدید نشه ایا بازم کسری خودمت برای من که تو سال نود دفترچه پست کردم ولی اونو ثبت نکردم تعلق می گیره؟ حالا اگه من این نامه رو یه جوری الان بگیرم و اونو هنگام تحویل دفترچه به پلیس+10 ثبت کنم و این قانون تو سال 91 برداشته شه ایا کسری به من تعلق می گیره یا بازه فرقی نمی کنی؟ اصلا این قانونو نسبت به موقع پست دفترچه حساب می کنن یا نسبت به موقع اعزام؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsenal نمایش پست ها
    .سلام من یه سوال از اقا رامین عزیز داشتم(البته یه کم تکراریه)

من پدرم خدمتش زمان جنگ در منطقه جنگی بوده(ارتش) الان که من با پادگان محل خدمتش تماس گرفتم گفتن نامه کسری رو بهت نمی دیم و باید بعد از اعزام بیای و من در اسفند می خوام دفترچه پست کنم و اعزامم میوفنه سال 91. حالا از اونجا که این قانون تا اخر 91 وقت داره و اگه تمدید نشه ایا بازم کسری خودمت برای من که تو سال نود دفترچه پست کردم ولی اونو ثبت نکردم تعلق می گیره؟ حالا اگه من این نامه رو یه جوری الان بگیرم و اونو هنگام تحویل دفترچه به پلیس+10 ثبت کنم و این قانون تو سال 91 برداشته شه ایا کسری به من تعلق می گیره یا بازه فرقی نمی کنی؟ اصلا این قانونو نسبت به موقع پست دفترچه حساب می کنن یا نسبت به موقع اعزام؟
    این قانون زمانی حساب میشه که شما حین خدمت هستید و کسر خدمت رو به واحد نیروی انسانی یگان خدمتی خودتون تحویل میدی.کاری به قبل از اعزام و زمان اعزام نداره.حتی توی آموزشی هم نمیتونی استفاده کنی.
    اینجوری بگم که مثلا کسانی که 5 ماه کسر خدمت دارند و توی 13 ماه خدمت هستن هم اگر قانون عوض بشی همون آخر خدمتم بازم باید طبق قانون جدید عمل کنند.
    پس الکی تلاش نکنید تا زمان حین خدمت شدن.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط raminkamali نمایش پست ها
    این قانون زمانی حساب میشه که شما حین خدمت هستید و کسر خدمت رو به واحد نیروی انسانی یگان خدمتی خودتون تحویل میدی.کاری به قبل از اعزام و زمان اعزام نداره.حتی توی آموزشی هم نمیتونی استفاده کنی.
    اینجوری بگم که مثلا کسانی که 5 ماه کسر خدمت دارند و توی 13 ماه خدمت هستن هم اگر قانون عوض بشی همون آخر خدمتم بازم باید طبق قانون جدید عمل کنند.
    پس الکی تلاش نکنید تا زمان حین خدمت شدن.
    البته دوست عزیز این قانون ها معمولا همشون تبصره دارن که اگر مثالا در زمان اجرایی بودن این قانون اقدام کردید این امتیاز شامل حالتون میشه. در مورد
    معمولا اینطوری نیست. یعنی تاحالا که اینطوری نبوده. کسی که وارد خدمت میشه تا پایان همونطوری باهاش برخورد می کنند که قانون زمان اعزامش بوده مگر قانون جدید مفید باشه براش(مثل کاهش طول خدمت سربازی در سال 86)
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    البته دوست عزیز این قانون ها معمولا همشون تبصره دارن که اگر مثالا در زمان اجرایی بودن این قانون اقدام کردید این امتیاز شامل حالتون میشه. در مورد

معمولا اینطوری نیست. یعنی تاحالا که اینطوری نبوده. کسی که وارد خدمت میشه تا پایان همونطوری باهاش برخورد می کنند که قانون زمان اعزامش بوده مگر قانون جدید مفید باشه براش(مثل کاهش طول خدمت سربازی در سال 86)
    بنده به با تمام احترامی که برای شما دارم بخشی از حرفهاتون رو رد میکنم چون بنده به مدت 15 ماه کلیه کارهای کسر خدمت اعزام و تقسیم نیروهای آموزشی رو انجام دادم.بنده فرمانده قسمت رایانه ارزشیابی واحد نیروی انسانی نیروی دریایی سپاه بودم.و کلیه تقسیمات و کسر خدمت ها بنده انجام میدادم و با تمام بخش نامه های نیروهای مسلح سروکار داشتم.
    به زرس قاطع خدمت تمام دوستان عرض مینکم که هر قانونی که بیاد به جز کسر خدمت طبق گفته آقای dalvandi طوری باهاش برخورد میشه که قانون زمان اعزامش بوده ولی کسر خدمت به طور کل فرق داره و شامل قانون جدید میشه.
    موفق باشین.

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

اقا رامین اگه یادوتون باشه موقعی که کسریهارو از 18 روز کردن 9 روز گفتن کسایی که تا فلان تاریخ ثبت کنن واسشون همون 18 روز حساب میشه که زمانی هم که واسه این کار داده بودن هم خیلی زیادبود. و فقط کافی بود نامه رو به پلیس+10 میدادی که ثبت بشه.حالا سوال من اینه که نکنه بازم همین قضیه پیش بیاد ؟ یعنی سال91 بگن اونایی که تو سال 90 ثبت کردن شاملشون میشه بقیه هیچی. و یه سوال دیگه اگه این کسری کم بشه چی ؟ مثلا بشه 5 روز . بازم همون داستانی که اگه تا فلان موقع ثبت می کردی شامله حالت میشد. ممکنه یش بیاد؟

رشته و دانشگاه

دوستان اولین نکته این که سوال رو به صورت عمومی بپرسید تا همه کمک کنند نه از یک شخص خاص.
    به هر حال، کلا اگر زمانی که نیروی انسانی نیروهای مسلح یا زیر رده در مورد کسر خدمت اعلامیه میده شامل حال همه میشه مگر اینکه تبصره بیارن و بگن فلان تاریخ به بعد شامل حالشون میشه.
    به طور کلی کسر خدمت ها از طرف رده های بالا بدون تبصره اعلام میشه که شامل حال همه میشه و به ندرت پیش میاد که تبصره داشته باشه ولی به هر حال هر دو حالت ممکنه پیش بیاد.
    اخبار موثق فقط در سایت police.ir چک کنین تا هیچ شک و شبه پیش نیاد.
    موفق باشید