صفحه 174 از 181 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

سلام دوستان عزیز
    سوالی برام پیش امده اگه ممکنه جواب بدین
    من متاهل هستم و هنوز دفترچه اعزام پست نکردم. 13 ماه کسری نخبگان دارم و طبق قانون جدید میتونم 3 ماه از ایثار پدرم رو کسری بگیرم. در ضمن تکمیلی رفتم و سابقه بسیج فعال دارم. میخواستم عرض کنم اینطور که حساب کردم با تموم کسری ها 13+3+6=22 یعنی 22ماه کسری میشه. با این اوصاف آیا باید آموزشی هم برم؟ و اینکه چه زمانی میتونم این کسری ها رو ثبت کنم؟ خواهشا جواب بدین. با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط danial_seifi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    سوالی برام پیش امده اگه ممکنه جواب بدین
    من متاهل هستم و هنوز دفترچه اعزام پست نکردم. 13 ماه کسری نخبگان دارم و طبق قانون جدید میتونم 3 ماه از ایثار پدرم رو کسری بگیرم. در ضمن تکمیلی رفتم و سابقه بسیج فعال دارم. میخواستم عرض کنم اینطور که حساب کردم با تموم کسری ها 13+3+6=22 یعنی 22ماه کسری میشه. با این اوصاف آیا باید آموزشی هم برم؟ و اینکه چه زمانی میتونم این کسری ها رو ثبت کنم؟ خواهشا جواب بدین. با تشکر
    بله اموزشی باید برید

Junior Member

سلام دوستان ، ترا خدا راهنمایی کنید . من 1 سال فعالی دارم الان . اگه بتونم 2 ماه کسر بسیج بگیرم تقریبا معاف میشم .اگه بخوام اسفند اعزام بشم ، چه زمانی باید برای کسر بسیج اقدام کنم .میشه الان کسری رو بگیرم ؟ فرایند گرفتن کسری بسبج رو اگه کسی میدونه بهم میگه؟

Junior Member

سلام دوستان من یکی از دوستام سوابق کسری بسیجشو از طریق سپاه ثبت سیستم کرده و امروز داخل برگ اعزام (آخرین وضعیت) که از پلیس +10 گرفته بود ثبت شده حالا با توجه به اینکه آموزشیش ارتش بوده نیاز هست بازم بره ارتش تهران یا نه؟چون مث اینکه قبلا اینطور بوده
    یا اینکه دیگه ثبت شده؟؟؟؟؟؟؟

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkannnnn نمایش پست ها
    سلام دوستان من یکی از دوستام سوابق کسری بسیجشو از طریق سپاه ثبت سیستم کرده و امروز داخل برگ اعزام (آخرین وضعیت) که از پلیس +10 گرفته بود ثبت شده حالا با توجه به اینکه آموزشیش ارتش بوده نیاز هست بازم بره ارتش تهران یا نه؟چون مث اینکه قبلا اینطور بوده
    یا اینکه دیگه ثبت شده؟؟؟؟؟؟؟
    نه ديگه اصل كار همون ثبت شدنش تو نظام وظيفس ، برگ سفيدشو با برگه كسريو ميبره پادگان كم ميكنن، فقط يه سوال؟! فرمتي كه تو برگه نوشته كسري چه مدليه ، برگه سفيد منظورمه و اينكه من خودم منتظر ثبت شدن كسري بسيجمم ، چقدر طول ميكشه ؟ من ٧ سال فعال دارم چقدر ميدن؟

Junior Member

سلام
    دوستان من از سپاه پروژه کسری برداشتم و تا پایان ابان تموم میشه پروژم. 1 اسفند اعزام هستم و اگه به ارتش بیفتم، کسری حساب میشه یا نه؟ لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriya2014 نمایش پست ها
    نه ديگه اصل كار همون ثبت شدنش تو نظام وظيفس ، برگ سفيدشو با برگه كسريو ميبره پادگان كم ميكنن، فقط يه سوال؟! فرمتي كه تو برگه نوشته كسري چه مدليه ، برگه سفيد منظورمه و اينكه من خودم منتظر ثبت شدن كسري بسيجمم ، چقدر طول ميكشه ؟ من ٧ سال فعال دارم چقدر ميدن؟
    یعنی دوست من نیازه که بازم بره ارتش ؟چون تو برگه سفیدش ثبت شده؟واگه باید بره دقیقا کی باید بره؟؟؟؟
    در جواب شما هم باید بگم که یک قسمت توی برگه سفید هست بعنوان کسر خدمت که جلوش میزنن مثلا 120 روز بعلت سابقه بسیجی فعال

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkannnnn نمایش پست ها
    یعنی دوست من نیازه که بازم بره ارتش ؟چون تو برگه سفیدش ثبت شده؟واگه باید بره دقیقا کی باید بره؟؟؟؟
    در جواب شما هم باید بگم که یک قسمت توی برگه سفید هست بعنوان کسر خدمت که جلوش میزنن مثلا 120 روز بعلت سابقه بسیجی فعال
    نه ديگه عرض كردم نياز نيست اين ٢ برگرو ميبره پادگان فعلي (يگان خدمتيش) تحويل ميده كم ميكنن

سلام . لطفا بگید برای گرفتن کسری خدمت جبهه پدر (خدمت منطقه جنگی پدر) چه مدارکی میخاد ؟
    الان من تاییدیه خدمتی از پادگان گرفتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mmuud نمایش پست ها
    سلام دوستان ، ترا خدا راهنمایی کنید . من 1 سال فعالی دارم الان . اگه بتونم 2 ماه کسر بسیج بگیرم تقریبا معاف میشم .اگه بخوام اسفند اعزام بشم ، چه زمانی باید برای کسر بسیج اقدام کنم .میشه الان کسری رو بگیرم ؟ فرایند گرفتن کسری بسبج رو اگه کسی میدونه بهم میگه؟
    سلام دوست
    برای گرفتن کسری بسیج باید در حین خدمت باشید یا خدمت قبلی داشته باشید. قبل از اعزام نمیتونید کار زیادی بکنید. فقط میتونید تشریف ببرید پایگاه و حوزه و چک کنید که پرونده تون کامل باشه که بعدا میخواهید برید دنبال کاراش کمتر اذیت بشید
    به نظر من دو ماه کسری ارزشش رو نداره برید دنبالش چون پروسه ش قشنگ یکی دو ماه طول میکشه!