صفحه 175 از 181 نخستنخست ... 75125165166167168169170171172173174175176177178179180181 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط danial_seifi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    سوالی برام پیش امده اگه ممکنه جواب بدین
    من متاهل هستم و هنوز دفترچه اعزام پست نکردم. 13 ماه کسری نخبگان دارم و طبق قانون جدید میتونم 3 ماه از ایثار پدرم رو کسری بگیرم. در ضمن تکمیلی رفتم و سابقه بسیج فعال دارم. میخواستم عرض کنم اینطور که حساب کردم با تموم کسری ها 13+3+6=22 یعنی 22ماه کسری میشه. با این اوصاف آیا باید آموزشی هم برم؟ و اینکه چه زمانی میتونم این کسری ها رو ثبت کنم؟ خواهشا جواب بدین. با تشکر
    سلام دوست عزیز
    اگه دوره تکمیلی بسیج رو نرفته اید باید آموزشی دو ماه برید
    کسری نخبگانتون رو تو بنیاد نخبگان دفاع کرده اید؟ اگه دفاع کرده باشید خودشون تو سیستم ثبت میکنن
    کسری بسیج رو هم باید در حین خدمت برید دنبال کاراش. قبل اعزام نمیشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

سلا آقایون خواهشا یکی روند کسری خدمت توی ارتشو کامل توضیح بده چون ما توی شهرمون ارتش نیست میشه از طریق سپاه که پروتدمون فرستاده میشه اونجا اقدام کنیم؟یا باید بریم تهران خود ستاد مشترک ارتش ؟شایدم دیگه سیستمی شده

سلام.براکسر خدمت بسیج من از ۱۶ سالگی فعال بسیج شدم.ایا از همین سال برام حساب میکنن یا باید از۱۸سالگی حساب کنن؟و الان کسری فعالی سالی چقدر کسر میشه؟حکم شورا هم تاثیر داره؟؟؟تووخدا جواب بدید ممنون

سلام دوستان
    من امروز برای کسر خدمت اقدام کردم

پدرم سابقه 43 ماه حضور جبهه داره...
    از 9 ماهش برادرم استفاده کرد و بقیشو نگه داشت برای کسر خدمت من

اما امروز تو پادگان گفتن چون برادرت استفاده کرده دیگه کسری به شما تعلق نمیگیره ...
    میخواستم بدونم برای بقیه دوستان که شرایطشون مثل منه همین اتفاق افتاده؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamadm860 نمایش پست ها
    سلام.براکسر خدمت بسیج من از ۱۶ سالگی فعال بسیج شدم.ایا از همین سال برام حساب میکنن یا باید از۱۸سالگی حساب کنن؟و الان کسری فعالی سالی چقدر کسر میشه؟حکم شورا هم تاثیر داره؟؟؟تووخدا جواب بدید ممنون
    سلام
    تا اونجایی که من شنیده م به ازای هر سال فعال بودن یک ماه میدن تا سقف چهار ماه. با حکم شورا تا شش ماه هم میتونه برسه. احتمال خیلی زیاد میدم از همون سالی که فعال شده ید حساب میشه.

Junior Member

سلام دوستان عزیز. من دی ماه اعزام هستم. من حدود 2.5 سال بسیج فعال دارم. دوستان خواهشا میشه بگید دقیقا روال کسری گرفتن چطوری و حدودا چقدر طول میکشه؟ چون من تو پایگاه دانشگاهمون تو شهر دیگه بسیج بودم خیلی بایدبه شهر مربوطه پایگاه برم؟ روال اداریش زیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen8544 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من دی ماه اعزام هستم. من حدود 2.5 سال بسیج فعال دارم. دوستان خواهشا میشه بگید دقیقا روال کسری گرفتن چطوری و حدودا چقدر طول میکشه؟ چون من تو پایگاه دانشگاهمون تو شهر دیگه بسیج بودم خیلی بایدبه شهر مربوطه پایگاه برم؟ روال اداریش زیاد؟
    دقیق نمیدونم، ولی اولین قدمش اینه از همونجایی که خدمت میکنی اقدام کنی، بقیشو خودشون بهت میگن

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال
    من پدرم تو مهاباد و خوی و.... سابقه داره، جنگ داخلی بوده، حالا برای کسری خدمت میتونم استفاده کنم
    از کی و کجا باید بپرسم؟ مربوط به ارتش

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من دوسال سابقه بسیج فعال دارم و در همان دوسال حکم شورا دارم،میزان کسری تو سپاه چقدر هست؟
    سوال دیگه شنیدم مقدار کمی از عادی شامل حال کسری میشه چنین چیزی هست؟
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member Suhrawardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط re0022 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من دوسال سابقه بسیج فعال دارم و در همان دوسال حکم شورا دارم،میزان کسری تو سپاه چقدر هست؟
    سوال دیگه شنیدم مقدار کمی از عادی شامل حال کسری میشه چنین چیزی هست؟
    ممنون میشم جواب بدید
    فقط به ازای هر سال فعالی، یک ماه کسری می‌دن، اگر دوره تکمیلی رفته باشید، 2 ماه بیش‌تر.
    زهر خورید تا خوش زیید. مرگ را دوست دارید تا زنده مانید.
    ― شهاب‌الدین سهروردی