صفحه 53 از 181 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ببخشید میشه یک منبعی هم بدین !؟
    آیا خبر رسمی است یا در حد حدس و گمان است !؟
    خیلی ممنون
    سلام
    تو سایت police.ir زده میتونی بری ببینی خبرش امروز اومد .

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

قابل توجه دارندگان كسرخدمت هاي مربوط به سال 90گروه ناجا- كليه دارندگان كسرخدمت هاي مربوط به سال 90 كه به دلايل قانوني مانند:اخذ معافيت تحصيلي و.. تا پايان سال مذكور به خدمت اعزام نشده اند همچنان مي توانند از اين امتياز بهره مند شوند.به گزارش اداره اجتماعي سازمان وظيفه عمومي ناجا، "سردار سيد حميد صدرالسادات "رئيس اين سازمان بيان داشت : مهلت اجراي مقررات كسرخدمت ايثارگري براي فرزندان خانواده هاي داراي سابقه جبهه ، جانبازي و آزادگي تا پايان سال 90 بوده و از سال 1391 به بعد اجرايي نمي باشد.
    وي افزود : با مساعدت ستاد كل نيروهاي مسلح آندسته از مشمولان كه تا پايان سال 90 گواهي مربوطه را اخذ و در دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10) به ثبت رسانده اند ولي به دلايل قانوني مانند: اخذ معافيت تحصيلي و ....تا پايان سال مذكور به خدمت اعزام نشده اند ، همچنان مي توانند از اين امتياز بهره مند شوند.
    اين مقام مسئول بيان داشت : افراديكه گواهي كسر خدمت مربوطه را در سال 90 و قبل آن اخذ نموده و به خدمت اعزام شده اند ليكن بعلت قبولي در دانشگاه از خدمت ترخيص شده اند در صورت اعزام مجدد ، كسر خدمت آنان لحاظ خواهد شد.
    وي خاطر نشان كرد: آن دسته از افراد كه تا پايان سال 90 به سن مشموليت نرسيد و يا گواهي كسرخدمت جبهه ، جانبازي و آزادگي را دريافت نكرده اند قادر به بهر ه مندي از اين امتياز در سال جاري نخواهند بود.

منظورشون از اینکه گفتن در دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10) به ثبت رسانده اند چیه؟
    آخه من که گواهی کسر خدمت رو سال 90 گرفتم گفتن به صورت خودکار تو سیستم ثبت می شه. تو برگه سبز و برگه سفیدم هم کسر خدمت رو نوشته. تو سامانه های الکترونیک میدون سپاه هم کسر خدمتم بود چند بار که رفتم.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_manutd نمایش پست ها
    قابل توجه دارندگان كسرخدمت هاي مربوط به سال 90گروه ناجا- كليه دارندگان كسرخدمت هاي مربوط به سال 90 كه به دلايل قانوني مانند:اخذ معافيت تحصيلي و.. تا پايان سال مذكور به خدمت اعزام نشده اند همچنان مي توانند از اين امتياز بهره مند شوند.به گزارش اداره اجتماعي سازمان وظيفه عمومي ناجا، "سردار سيد حميد صدرالسادات "رئيس اين سازمان بيان داشت : مهلت اجراي مقررات كسرخدمت ايثارگري براي فرزندان خانواده هاي داراي سابقه جبهه ، جانبازي و آزادگي تا پايان سال 90 بوده و از سال 1391 به بعد اجرايي نمي باشد.
    وي افزود : با مساعدت ستاد كل نيروهاي مسلح آندسته از مشمولان كه تا پايان سال 90 گواهي مربوطه را اخذ و در دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10) به ثبت رسانده اند ولي به دلايل قانوني مانند: اخذ معافيت تحصيلي و ....تا پايان سال مذكور به خدمت اعزام نشده اند ، همچنان مي توانند از اين امتياز بهره مند شوند.
    اين مقام مسئول بيان داشت : افراديكه گواهي كسر خدمت مربوطه را در سال 90 و قبل آن اخذ نموده و به خدمت اعزام شده اند ليكن بعلت قبولي در دانشگاه از خدمت ترخيص شده اند در صورت اعزام مجدد ، كسر خدمت آنان لحاظ خواهد شد.
    وي خاطر نشان كرد: آن دسته از افراد كه تا پايان سال 90 به سن مشموليت نرسيد و يا گواهي كسرخدمت جبهه ، جانبازي و آزادگي را دريافت نكرده اند قادر به بهر ه مندي از اين امتياز در سال جاري نخواهند بود.

منظورشون از اینکه گفتن در دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10) به ثبت رسانده اند چیه؟
    آخه من که گواهی کسر خدمت رو سال 90 گرفتم گفتن به صورت خودکار تو سیستم ثبت می شه. تو برگه سبز و برگه سفیدم هم کسر خدمت رو نوشته. تو سامانه های الکترونیک میدون سپاه هم کسر خدمتم بود چند بار که رفتم.
    سلام دوست عزیز
    اگه کسری شما ثبت شده در سیستم و تایید هم شده ، میتونید استفاده کنید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_manutd نمایش پست ها

این خبر برای بچه هایی که اعزام مجدد نیز هستن، بسیار عالیه..... برای کسانی مثل من که سال 90 به قبل اندی خدمت کردن و به علت قبولی در دانشگاه اومدن بیرون، کسری تحصیلی ورداشته شد و خدمت 21 ماه شد رکب خوردن.... دوباره همون نوید 16 ماه برای فوق لیسانس و 17 برای لیسانس اعمال میشه...البت به شرطی که اعزامشون 90 و به قبل باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    این خبر برای بچه هایی که اعزام مجدد نیز هستن، بسیار عالیه..... برای کسانی مثل من که سال 90 به قبل اندی خدمت کردن و به علت قبولی در دانشگاه اومدن بیرون، کسری تحصیلی ورداشته شد و خدمت 21 ماه شد رکب خوردن.... دوباره همون نوید 16 ماه برای فوق لیسانس و 17 برای لیسانس اعمال میشه...البت به شرطی که اعزامشون 90 و به قبل باشه!
    من مهرماه سال 90 فارغ التحصیل شدم (کترشناسی ارشد)...دفترچه رو که فرستادم، اسفند سال 90 اعزام شدم ولی به دلیلی اعزامم رو انداختم اردیبهشت 91...الان با گفته سردار و شما من همچنان خدمتم 21 ماهه؟

Junior Member

من کسر خدمتم رو سال 89 گرفتم (چون مشغول تحصیل بودم سال 91 اعزام شدم) ، در سال 89 کسری من ثبت شد ولی بعدا پاک کردن از سیستم و رو برگ سبزم هم نیست ! حالا چه کنم ؟؟؟!!!!! خسته شدم انقدر اینور اونور رفتم ...

Junior Member

با سلام دوست عزیز شما که سال 89 ثبت کردید، دوباره در سال 1390 هم ثبتش کردین؟ چون اون موقع نظام وظیفه 1 اطلاعیه داد که کلیه کسانی که کسر خدمتشون را در سال 1389 ثبت کردن 2 باره باید ثبتش کنن

Junior Member

دوستان راهنمایی کنند که من چی کار کنم ... داستانم یکم طولانیه ببخشید دیگه
    من سال 90 کسری جبهه گرفتم البته 32 ماه بود ولی طرف با نامردی کردش 28 ماه و 9 ماه کسری داد ... دفترچم را اسفند 90 پست کردم ... بعدش رفتم برا کمسیون پزشکی و معاف از رزم شدم ... و در نهایت 1.4.91 اعزام شدم ... خدمت شد 21 ماه ... موقعی که برگ سبز برام اومد کسری داخلش ثبت شده بود ... دیگه داشتیم روزگار میگذروندیم که آذر 91 چون خودم توی نیروی انسانی بودم مسئولم بهم گفت که کسری جبهه را کلا برداشتن حتی کسانی که ثبت سیستم شده باشند ... ما افتادیم رو ویبره رفتیم پلیس +10 پرینت وضعیت گرفتیم ... دیدم دیگه کسری من داخلش نیست ! ... پاشدم رفتم نظام وظیفه اصفهان گفت تو سیستم برات زده کسری بعد از سال 91 و بهت تعلق نمیگیره ! ... ما هم دیگه ناامید شدیم ... تو همون حال بودیم که ارشد آزاد قبول شدم ... دیدم حالا که کسری بهمون نمیخوره بریم ارشد بخونیم حداقل از دست این سربازی راحت شیم . خلاصه با 7 ماه سابقه معافیت تحصیلی گرفتم .
    قبل از عید گذرم افتاد به تهران و وسوسه شدم برم میدان سپاه یه سئوالی بپرسم ببینم اوضاعم چطوری شده ... رفتم اونجا به طرف گفتم .. گفت کی گفته کسری بهت تعلق نمیگیره !!!!!! کسری تو تو سیستم خورده و موردی نداره ... گفتم اصفهان گفت جلوش یه تیک فعال هست که از تو نخورده ... گفت اینو خودمون بعدا برات فعالش می کردیم !!! ... گفتم حالا چی کار کنم .. گفت دیگه هیچی حالا که اومدی بیرون دیگه بهت تعلق نمیگیره !!!!!!! ( ... منو میگی میخواستم اونجا خودمو خفه کنم .
    حالا ما موندیم تو درسها ... بعد از 2 سال اومدیم سروقته درس و واقعا تحت فشارم و هیچی هم نمیفهمم .. هی دارم وسوسه میشم که برگردم سربازی !
    حالا من میخوام بدونم برای اینکه مطمئن بشم دقیقا وضعیت من به چه صورتی هست کجا برم ؟ که بعدا حرفشون 2تا نشه ؟
    و اینکه آیا از متدهای زیر میتونم استفاده ای بکنم ؟
    1- دوباره برا سابقه جبهه اقدام کنم و فشار بیارم به طرف بلکه 30 ماه رو بده ؟ یا اینکه چون یکبار صادر شده دیگه نمیتونه سابقه رو بده ؟
    2- میتونم برگردم به سربازی و از کسری استفاده کنم ؟
    3-میتونم از دانشگاه یک ترم مرخصی بگیرم و برم خدمت را تموم کنم ؟ چون با احتساب کسری 5 ماه بیشتر خدمت ندارم
    4- طبق قانون موقعی که من سرباز بودم کسری بهم تعلق میگرفته ... حالا اگه اونها اون کسری اون موقع را بدن ... قانونی الان وجود داره که کسری که موقعی که سرباز بودم و بهم تعلق میگرفته بدلیل خارج شدن از سریازی دیگه بهم تعلق نمیگیره ؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط e_am86 نمایش پست ها
    من مهرماه سال 90 فارغ التحصیل شدم (کترشناسی ارشد)...دفترچه رو که فرستادم، اسفند سال 90 اعزام شدم ولی به دلیلی اعزامم رو انداختم اردیبهشت 91...الان با گفته سردار و شما من همچنان خدمتم 21 ماهه؟
    ملاک تاریخ اعزامه که برای شما 91ه و شما 21 ماه حساب می شید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam13641 نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز شما که سال 89 ثبت کردید، دوباره در سال 1390 هم ثبتش کردین؟ چون اون موقع نظام وظیفه 1 اطلاعیه داد که کلیه کسانی که کسر خدمتشون را در سال 1389 ثبت کردن 2 باره باید ثبتش کنن
    من دوباره ثبت نکردم ولی 3 - 4 بار مراجعه کردم میدان سپاه و پلیس + 10 فیش استعلامش رو دارم که ثبت شده و تایید شده بود در سال 91 - موقع اعزام از سیستم پاک کردند !!!