صفحه 54 از 181 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

من امروز واسه کسر خدمت رفتم نیروی انسانی ناجا گفت هفته دیگه سر بزن، هنوز دستور جامع نیومده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_manutd نمایش پست ها
    من امروز واسه کسر خدمت رفتم نیروی انسانی ناجا گفت هفته دیگه سر بزن، هنوز دستور جامع نیومده
    بله ما هم مراجعه کردیم میدان سپاه گفتن هنوز دستوری بهشون ندادن !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FM.Shinobi نمایش پست ها
    من دوباره ثبت نکردم ولی 3 - 4 بار مراجعه کردم میدان سپاه و پلیس + 10 فیش استعلامش رو دارم که ثبت شده و تایید شده بود در سال 91 - موقع اعزام از سیستم پاک کردند !!!
    با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز، شاید شما قبل از تاریخی که نظام وظیفه اعلام کرده رفته بودید و استعلام گرفته بودید، چون تاریخ اطلاعیه مربوط به آبان 90 وبود که در اون گفته شده بود باید تا تاریخ 1390/9/30 دوباره ثبتش کنید. شاید شما قبل از آن تاریخ استعلام کرده باشید. اگر اینطور نیست که حتما پیگیری کنید

Junior Member

جدا ببینید چطوری هممون رو خون به دل کردند...
    منم سال 89 ثبت کردم و با این مصاحبه ای که سردار صدرالسادات و سردار کمالی انجام دادند،یه جورائی خیالم راحت شد اما خوب هنوزم شب و روز با استرس سپری میکنیم...131 رو کسریه...داخل برگ سبزم هست و ارتش هم ثبت کرده اما بعدا چه اتفاقی میافته،فقط خدا میدونه

یه نفر کسری نداره،خیالش راحته و سربازی رو میگذرونه اما جالبه اونائی هم که دارند،باید دائم به استرس باشند

حرف دوسنان تایید می شه درباره کسر خدمت کسانی که قبل 90 اقدام کردن و گرفتن و ثبت کردن و در اون سال معافیت تحصیلی داشتن، اما هنوز بخشنامش نیومده و معلوم نیس کی بیاد اینم عکس با سند [IMG]www.majid1988.persiangig.com/kasr4.png[/IMG]

نقل قول نوشته اصلی توسط solaris1988 نمایش پست ها
    حرف دوسنان تایید می شه درباره کسر خدمت کسانی که قبل 90 اقدام کردن و گرفتن و ثبت کردن و در اون سال معافیت تحصیلی داشتن، اما هنوز بخشنامش نیومده و معلوم نیس کی بیاد اینم عکس با سند [IMG]www.majid1988.persiangig.com/kasr4.png[/IMG]
    پس چرا پاسخ دادن کسری اگه ثبت شده اقدام کن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_manutd نمایش پست ها
    پس چرا پاسخ دادن کسری اگه ثبت شده اقدام کن؟
    خوب قانون هم همین رو می گه اگه ثبت شده و در برگه سبز هست می تونید اقدام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط solaris1988 نمایش پست ها
    خوب قانون هم همین رو می گه اگه ثبت شده و در برگه سبز هست می تونید اقدام کنید
    آخه شما می گی هنوز بخشنامش نیومده.
    تا بخشنامه نیاد چطوری اقدام کنیم؟

Junior Member

خبری خوش برای سربازان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از تمدید مهلت بهره‌مندی از کسر خدمت‌های مربوط به ایثارگری برای مشمولان متولد سال 72 و قبل از آن خبر داد.

به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، سردار موسی کمالی در تشریح جزئیات این خبر گفت: بر اساس تصمیم ستاد کل نیروهای مسلح و با توجه به اینکه امکان بهره‌مندی از کسر خدمت‌ها تا پایان سال 90 وجود داشت، در بررسی‌هایی که انجام دادیم متوجه شدیم که عده‌ای از افرادی که کسر خدمت خود را دریافت کرده بودند، به علت اشتغال به تحصیل، امکان استفاده از آن را نداشتند.

وی اضافه کرد: در همین راستا تصمیم بر این شد تا کسر خدمت‌های مربوط به فرزندان جانبازان، رزمندگان و آزادگان که متولد سال 72 و قبل از آن هستند، تمدید شود.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه این طرح برای آن دسته از سربازان متولد 72 و قبل از آن که در حال حاضر مشغول خدمت در یگان‌های نظامی هستند نیز قابل اجراست، اضافه کرد: این دسته از سربازان می‌توانند مدارک خود را به یگان محل خدمت خود برده و از کسر خدمت‌های مربوطه استفاده کنند.

کمالی درباره آن دسته از مشمولان متولد سال 72 و قبل از آن که کسر خدمت‌های ایثارگری شامل حال آنان می‌شده اما در حال حاضر به علت اشتغال به تحصیل، آن را دریافت نکرده‌اند نیز به ایسنا گفت: والدین این افراد می‌توانند با مراجعه به رده‌های خدمتی خود و دستگاه‌های مربوطه، نسبت به دریافت مدارک کسر خدمت فرزندانشان اقدام کنند.

وی با بیان اینکه زمانی برای مراجعه این افراد برای دریافت کسر خدمت در نظر گرفته نشده است، خاطر نشان کرد: واجدان شرایط که به سربازی اعزام نشده‌اند، می‌توانند هر زمانی که قصد اعزام به سربازی را داشتند، درخواست و مدارک خود را در دفاتر پلیس +10 ثبت کنند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه حداکثر این کسر خدمت‌ها تا 9 ماه است، به ایسنا گفت: مشمولان متولد پس از سال 72 امکان استفاده از این کسر خدمت را ندارند.

کمالی همچنین درباره گفت‌وگوی چندی پیش خود با ایسنا پیرامون شروط بخشش اضافه خدمت سربازان و مشمولان نیز گفت: این افراد در صورتی که خود را برای انجام خدمت سربازی به یگان‌های نظامی معرفی کنند، به فرمانده‌های آنان این اختیار داده شده که با توجه به فاکتورهایی نظیر تعهد، مسوولیت‌پذیری، حسن اخلاق، حسن رفتار و ... اضافه خدمت ناشی از غیبت آنان بخشیده شود.

دوستان دوباره قانون کسری برقرار شده !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghbn نمایش پست ها
    دوستان دوباره قانون کسری برقرار شده !
    بشنو باور نکن تا وقتی توی این سایت چیزی زده نشه من باور نمی کنم
    http://police.ir/portal/home/default...2-578db36d1e55