صفحه 57 از 181 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط FM.Shinobi نمایش پست ها
    92/3/14 سه شنبهآخرين شرايط كسرخدمت فرزندان ايثارگرانگروه ناجــــــا- كليه مشمولان غير غايب متولد سال 72 و ماقبل كه تا پايان سال 90 به سن مشموليت رسيده باشند مي تواننداز كسرخدمت ايثارگري استفاده نمايند.به گزارش اداره اجتماعي سازمان وظيفه عمومي ناجا،سرهنگ "حجت اله واعظي نژاد" معاون مشمولان و امور معافيت هاي اين سازمان اظهارداشت: برابر آخرين مصوبه اي كه روز جاري از طريق ستاد كل نيروهاي مسلح رسيده است، كليه مشمولان متولد 72 و ماقبل كه تا پايان سال 90 به سن مشموليت رسيده و فاقد غيبت باشند چنانچه درسال 91 به خدمت اعزام شده و يا به دلايل قانوني تا كنون به خدمت اعزام نشده اند در شمول كسرخدمت ايثارگري قرار دارند.
    وي مواردي از دلايل قانوني اعزام نشدن به خدمت در سال 90 را اينگونه برشمرد : افراديكه هنوز مهلت معرفي آنان براي تعيين تكليف وضعيت خدمتي سپري نشده يا اعزامشان با مجوز وظيفه عمومي به تعويق افتاده و يا اينكه با اخذ معافيت تحصيلي و يا با داشتن شرايط قانوني مشغول به تحصيل شده باشند و يا درخواست ديگر آنان مانند معافيت كفالت و پزشكي در دست رسيدگي باشد.واعظي نژاد افزود: مشمولان غايبي كه در مهلت اعتبار مقررات بخشش غيبت يعني تا تاريخ 3/3/91 خود را معرفي و به خدمت اعزام شده اند در حكم مشمول غير غايب بوده و از تسهيلات كسرخدمت ايثارگري بهره مند خواهند شد.وي تصريح كرد: با اجراي اين مصوبه،ديگر ، شرط ثبت كسرخدمت تا پايان سال 90 ملاك نبوده و شرط اصلي اين است كه افراد تا پايان سال 90 در سن مشموليت قرار داشته و وارد غيبت نشده و درشمول بهره مندي از كسرخدمت قرار گرفته باشند.معاون مشمولان وامور معافيت هاي اين سازمان تاكيد نمود: با توجه به اينكه ،تنها افرادي در شمول تسهيلات كسرخدمت قرار مي گيرند كه تا پايان سال 90 به سن مشموليت رسيده باشند بنابراين فقط مشمولان متولد 72 و ماقبل مي توانند از اين امتياز استفاده نمايند و شامل مشمولان متولد 73 و به بعد نخواهد شد.وي در خصوص مشمولان داراي گواهي كسرخدمت به تاريخ 88و89 گفت :اين دسته از افراد، چنانچه كسرخدمت خود را تا تاريخ 24/8/90 از طريق دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10) ثبت نموده و يا اينكه تاييديه كسرخدمت آنان در سامانه وظيفه عمومي به ثبت رسيده باشد و به دلايل قانوني مانند معافيت تحصيلي اعزام آنان به تاخير افتاده باشد ، چنانچه در پايان تحصيل ، بدون غيبت به خدمت اعزام شوند ، از مقررات سال 89 براي كسرخدمت برخوردار خواهند شد.وي در ادامه افزود: اين دسته از افراد چنانچه كسرخدمت خود را تا تاريخ مذكور به ثبت نرسانده باشند، همانند ساير مشمولان از مقررات كسرخدمت سال 90 برخوردار شده كه در اين صورت بايد نسبت به اصلاح گواهي كسرخدمت ، برابر آخرين مقررات اقدام نمايند.واعظي نژاد اظهار داشت : سربازان حين خدمت چنانچه تاكنون گواهي كسرخدمت خود را برابر مقررات سال 90دريافت نكرده اند مي توانند گواهي مربوطه را به يگان خدمتي ارائه نمايند و از كسرخدمت بهره مند شوند ، همچنين مشمولان داراي برگ آماده به خدمت نيز مي بايست پس از اعزام به خدمت گواهي كسرخدمت را به يگان خدمتي ارائه نمايند .اين مقام مسئول در ادامه بيان داشت : افرادي كه با داشتن معافيت تحصيلي در حال تحصيل بوده و درحال حاضر در شرايط اعزام به خدمت قرار ندارند نيازي به دريافت گواهي كسرخدمت و ثبت آن ندارند ليكن هر زماني كه موعد اعزام آنان فرا رسيد مي توانند به هنگام ثبت در خواست اعزام، مدارك كسرخدمت را نيز به دفاتر پليس +10 ارائه نمايند.
    حالا سوال من اینه که من که تو سامانه ناجا (میدان سپاه) استعلام گرفته بودم آخر سال 90 هم کسری من ثبت بود اما انگار الان پاک شده !! حالا چه کنم ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

حالا سوال من اینه که من که تو سامانه ناجا (میدان سپاه) استعلام گرفته بودم آخر سال 90 هم کسری من ثبت بود اما انگار الان پاک شده !! حالا چه کنم ؟
    با سلام دوست بابا دیگه ثبت لازم نیست، خودشونم گفتن که برگه کسر خدمت از یگان رو موقع اعزام باید پلیس +10 ببری خلاص. برگه میزان کسری خدمتت از ارگانه پدرتو که داری الحمدلله، اونو موقع اعزام ببر پلیس +10 تمام !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam13641 نمایش پست ها
    با سلام دوست بابا دیگه ثبت لازم نیست، خودشونم گفتن که برگه کسر خدمت از یگان رو موقع اعزام باید پلیس +10 ببری خلاص. برگه میزان کسری خدمتت از ارگانه پدرتو که داری الحمدلله، اونو موقع اعزام ببر پلیس +10 تمام !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
    در این صورت مقدار کسری مطابق سال 90 محاسبه می شه نه سال 89. درسته؟ اما رفیق ما می خواد بر مبنای سال 89 محاسبه شه ، چون تو اون سال ثبت کرده. حالا اگه تو سیستم نبود باید چه کار کرد؟ موضوع اینه!!

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط emrouzi نمایش پست ها
    من سال 89 ثبت سیستم کردم ، هم سال 90 چک کردم هم سال 91 که تو سیستم بود. حتی نیمه دوم 91 هم تو سیستم بود. بعد از این که در خواست اعزام دادم ، دیگه تو سیستم نبود!!!!
    حالا راه حل چی می تونه باشه؟؟؟؟
    سلام دوستان
    ببینید ، این قانون کسری تازه برگشته ؛ حتی خیلی از مسئولین هم وقتی ازشون سوالی میشه میگن که هنوز این قانون بطور کامل و بصورت مصوب شده به ما ابلاغ نشده !!!!!
    بنابراین انتظار نداشته باشید بچه ها اینجا به سوالات شما در این زمینه بتونند جواب بدن.
    توصیه من به همه اینه که حضوری برید و با آرامش مشکل خودتان را براشون مطرح بکنید و ببینید چه جوابی میدن.
    حتی اگه جواب منفی هم دادن ، شما مایوس نشین ؛ چون به احتمال زیاد از قوانین جدید آگاه نیستند !!!
    اگه خواستید میتونید با تلفن گویای نظام وظیفه به شماره 09680 هم تماس بگیرید و سوالتان را بپرسید.
    ( ولی من حضوری را پیشنهاد می کنم. )
    هر موقع هم که اطلاعات جدید و موثقی بدست آوردید ، بیاید اینجا هم بگین تا بقیه دوستان هم استفاده بکنند.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emrouzi نمایش پست ها
    در این صورت مقدار کسری مطابق سال 90 محاسبه می شه نه سال 89. درسته؟ اما رفیق ما می خواد بر مبنای سال 89 محاسبه شه ، چون تو اون سال ثبت کرده. حالا اگه تو سیستم نبود باید چه کار کرد؟ موضوع اینه!!
    با سلام مجدد خدمت شما، ببینید خیلی موضوع رو پیچیده نکنید، اگر دوست ما در سال 90 تا قبل از 08/24 دوباره ثبت کرده باشد و برگه رو داشته باشه ( برگه کسر خدمت از یگان پدرش ) بر اساس 89 براش اجرا می‌کنند. چون باید برای ثبت مجدد از یگان پدرش دوباره برگه کسریشو می گرفته و ثبت مجدد می‌کرده. پس با داشتن همون برگه کسری از یگان پدرش که قطعا تاریخش ماله قبل 08/24 می‌شه شامل حال کسر‌هی 89 می‌شه. مهم داشتن برگه گرفتن کسر از یگان پدر هست حالا ثبت یا نشده باشه فرقی نداره

Junior Member

با سلام من یک سوال دارم . ایا استفاده از کسری خدمت فقط برای یک فرزند هست یا فرزندان متعدد میتوانند از کسری خدمت استفاده کنند/ من پدرم 18 ماه خدمت در جبهه و 5 درصد جانبازی داره
    که برادرم از این امتیازات استفاده کرد . ایا من هم میتونم از این جبهه و جانبازی استفاده کنم/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط visa21 نمایش پست ها
    با سلام من یک سوال دارم . ایا استفاده از کسری خدمت فقط برای یک فرزند هست یا فرزندان متعدد میتوانند از کسری خدمت استفاده کنند/ من پدرم 18 ماه خدمت در جبهه و 5 درصد جانبازی داره
    که برادرم از این امتیازات استفاده کرد . ایا من هم میتونم از این جبهه و جانبازی استفاده کنم/
    سلام !
    دوست عزیز قبل از اعلام این خبر کسری ها خبر دیگه ای در سایت پلیس + 10 اومد مبنی بر تلفیق سابقه جبهه و جانبازی برای فرزند دوم ، اما اگر برادر شما کامل این سوابق رو استفاده کردند چیزی فکر نکنم برای استفاده شما باشه متاسفانه .

باز هم شما پیگیر باشید.

Junior Member

سلام.
    من سال 87 در حین خدمت دانشگاه قبول شدم.
    من این سوال را از همه میپرسم.ولی بیشتر سوالم مربوط به جواب قبل اقای hesam13641 هست.
    دوست عزیز من این برگه ی کسر خدمت از یگان خدمتی پدرم را دارم.
    ولی باز هم قبولش نمی کنن.حتی نمیدونم من مثل سرباز 87 هستم یا 92 !!!!

Junior Member

سلام
    دوستان تورو خدا اگه کسی میتونه کمکم کنه آخه امشب دارم میرم پادگان دیگه نمیتونم بیام.
    من بابام در زمان جنگ 1ماه اصفهان بوده 6ماه کردستان 18 ماه هم زابل و ایرانشهر_حالا نمیدونم چند ماهش جبهه محسوب میشه؟آیا زابل و ایرانشهرم جزو مناطق جنگیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyanosh نمایش پست ها
    سلام.
    من سال 87 در حین خدمت دانشگاه قبول شدم.
    من این سوال را از همه میپرسم.ولی بیشتر سوالم مربوط به جواب قبل اقای hesam13641 هست.
    دوست عزیز من این برگه ی کسر خدمت از یگان خدمتی پدرم را دارم.
    ولی باز هم قبولش نمی کنن.حتی نمیدونم من مثل سرباز 87 هستم یا 92 !!!!
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    منظور سوالتون رو اگه فهمیده باشم این است که شما نمیدونید مطابق با قانون 89 به قبل با شما رفتار می‌شود یا 90 به بعد؟
    اگه سوالتون این است باید بگم که اگر شما قبل از 08/24 سال 90 برگه کسر خدمت گرفته شده از یگان پدرتون را دوباره ثبتش کرده باشین مطابق قانون قبل 89 به قبل وگرنه متاسفانه 90 به بعد با شما رفتار میشه