صفحه 7 از 181 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی

من كسر بسيج گرفتم سه ماه و دوازده روز ولي توي برگ سبزم زده 112 روز بنظرتون نياز داره كه برم اصلاحش كنم؟ چون تاييد نهايي شده بنظرم توسط ناجا؛ آخه ميترسم اين 10 روز براي گرفتن كارت پايان خدمت مشكل ساز شه يعني نميرن نامه اصلي بسيجو بخونن؟

آقا کسی با استفاده از پایان نامه اش و ارسال اون برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح کسری گرفته؟؟

خيلي خيلي كم چون اكثر جاهايي كه معرفي ميشيد در كنار پايان نامه اجراي يه پروژه رو بطور همزمان مطالبه ميكنن ...

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    من 15ماه 10روز به خاطر جبهه پدرم معافی گرفتم.البته این قضیه مال 1سال پیش.قبل از تصویب این قانونی که چندماه پیش تصویب شد که گفتن نهایت 8یا 9ماه معافی میدن.
    حالا سوالم اینه که معافی من همون 15ماه دیگه؟ بعد اینکه اگر همون 15ماه باشه میخوام ترم پاییز 90 رو مرخصی بگیرم و برم 3ماه باقیمانده رو بگذرونم تا تموم شه.امکانش هست؟ دانشگاه که میگه اگه نظام وظیفه مشکل نداشته باشه ما مشکلی نداریم
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام چطور میتونم سربازیمو به تعویق بندازم

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghol نمایش پست ها
    سلام چطور میتونم سربازیمو به تعویق بندازم
    شما برگه سبز خودتون رو گرفتین؟ اعزام چه برجی هستین؟
    چقدر از فرجه شما باقی مونده؟

Junior Member

همه کارارو انجام دادم هفته پیش فقط چون هنوز نمیدونم و پشیمونم بنظرم بهتره سال دیگه برم

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghol نمایش پست ها
    همه کارارو انجام دادم هفته پیش فقط چون هنوز نمیدونم و پشیمونم بنظرم بهتره سال دیگه برم
    دوست عزیز یک سال که خیلی زیاد میشه.
    شما لحتمالا" اعزام برج 8 هستید میتونید برج 6 برای جابجایی با برج 12 و یا تمدید به برج 10 اقدام کنید(برای تمدید همین الان هم میتونید اقدام کنید)
    و یا در هر مقطع تحصیلی هستید دانشگاه مقطع بالاتر قبول شید و معافیت تحصیلی بگیرید.
    اگه هم خدایی نکرده بیماری یا مشکل خاصی دارید میتونید 1 هفته مونده به خدمت اعزام رو کنسل و برای معافیت پزشکی اقدام کنید.حتی اگه معاف از رزم هم بشید غیبت نمیخورید و راحت 3-4 ماه اعزامتون جابجا میشه.

Junior Member

با سلام!
    اونطور که من اطلاع دارم از لحاظ قانونی امکان گرفتن همزمان کسری خدمت (به خاطر پروژه تحقیقاتی مرتبط) و امریه وجود نداره. ولی از یکی شنیدم که می گفت میشه اول کارای امریه رو ok کرد و بعد به دنبال کارای کسر خدمت رفت و در نهایت هم امریه رو بری و هم مدت خدمت رو کم کنی. میخواستم ببینم از بین دوستان کسی بوده که همچین کاری کرده باشه؟ اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا روند انجام کارم بگه. با تشکر از راهنماییتون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام
    من 15ماه 10روز به خاطر جبهه پدرم معافی گرفتم.البته این قضیه مال 1سال پیش.قبل از تصویب این قانونی که چندماه پیش تصویب شد که گفتن نهایت 8یا 9ماه معافی میدن.
    حالا سوالم اینه که معافی من همون 15ماه دیگه؟ بعد اینکه اگر همون 15ماه باشه میخوام ترم پاییز 90 رو مرخصی بگیرم و برم 3ماه باقیمانده رو بگذرونم تا تموم شه.امکانش هست؟ دانشگاه که میگه اگه نظام وظیفه مشکل نداشته باشه ما مشکلی نداریم
    اگر برگه مربوط به کسر خدمت را تا آخر سال 89 گرفته باشید با شما طبق همان قانون حساب می کنند. اگر نه مشمول قانون جدید می شوید. حتما پیگیری بکنید که در سیستم نظام وظیفه ثبت شده باشد تا دچار مشکل نشوید.