صفحه 77 از 181 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nano chemistry/tabriz azad university

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

سلام دوستان..توروخدا منو راهنمایی کنین..پدرم توو نیروی هوایی بوشهر بوده...اما اصلا نمیدونم بوشهر جز مناطق جنگی یا عملیاتی هست یا نه. واقعا گیج شدم.اگه اطلاعاتی دارین منو راهنمایی کنین.مرسی.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط siaamak نمایش پست ها
    سلام دوستان..توروخدا منو راهنمایی کنین..پدرم توو نیروی هوایی بوشهر بوده...اما اصلا نمیدونم بوشهر جز مناطق جنگی یا عملیاتی هست یا نه. واقعا گیج شدم.اگه اطلاعاتی دارین منو راهنمایی کنین.مرسی.
    سلام دوست عزیز
    اگه پدرتون کارت ایثار دارن یا میتونن بگیرن ، این یعنی اینکه سرباز بودن و شما میتونید کسری خدمت بگیرید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط cw686srg نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    یه چی میخوام بگم در حد پیشنهاد . اگه پایه هستین اعلام آمادگی کنین هماهنگ کار کنیم .
    . به نظرتون نمیشه از طریق صدا و سیما اقدام کرد و گفت که آقا این چه وضعشه چه فرقی بین اونایی که 88و89 کسری گرفتن با اونایی که الان دارن کسری میگیرن هست ؟ خوب اینا که همشون متولد قبل 72 هستن دیگه . این به نظرتون یه جوری تبعیض نیست ؟
    از طرفی ستاد کل نیروهای مسلح میگه به ازای هر ماه باید همه 9 روز کسری بگیرن . از یه طرف سازمان نظام وظیفه میگه اونایی که 88 و 89 بودن فقط میتونن از 18 روز استفاده کنن .
    خوب الان مثلا نظام وظیف میگه اونایی که دانشجو هستن نگران نباشن وقتی که میخوان برن سربازی ، به شرطی که متولد قبل 72 باشن میتونن بعدا کسریشونو ثبت کنن . با این اوصاف چه تضمینی هست که دوباره قانونشون تغییر نکنه و تو پاچه ی اون بانده خدا مثلا 24 ماه نره ! ؟
    من نمیخوام با این حرفا کار کسایی رو که دارن 18 روز کسری میگیرن رو خراب کنم ولی قبول کنین که همون 18 روز کسری دوستانی که میتونن بگیرن هم یه جورایی رو هوا هست . چون نمیشه به حرف کسی اطمینان کرد و از طرفی حرف نهایی رو بندهایی از قانون تصویب شده میزنن که الان حداقل برای هیچ کدوم از ماها دقیقا مشخص نیست .
    به نظرتون بهتر نیست یه کمی از طریق صدا و سیما پیگیری کنیم و ازشون بخواهیم که تکلیف ما رو با ستاد کل نیروهای مسلح روشن کنن ؟
    چی میدونم این حسینی بای و چندتا از این مجریای دیگه که دم به دم میرن گزارش میگرن ، برن پیگیر این مورد هم بشن .
    فقط اگه قراره اقدامی کنین . همینجا اعلام کنین برای کدوم برنامه ی خبری قراره فرستاده بشه که همه همونجا بفرستن .
    ایشالله که همه ی بچه ها کسری 18 روزه بگیرن . :دی
    سلام دوست عزیز
    پیشنهاد خیلی خوبیه. منتها فکر نمیکنم نظام وظیفه یا نیروهای مسلح به این گزارشهای تلویزیونی اهمیت بدن.
    ولی به هرحال بهتر از دست روی دست گذاشتن است.
    اگه بخاید یک تاپیکی چیزی ایجاد کنیم تا همه بچه ها هماهنگ بشیم اونجا.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nano chemistry/tabriz azad university

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگه پدرتون کارت ایثار دارن یا میتونن بگیرن ، این یعنی اینکه سرباز بودن و شما میتونید کسری خدمت بگیرید.
    موفق باشید
    بله داره..6 سال بوشهر بود..من امروز نظام وظیفه بودم میگن اگه بیش از 30 ماه باشه معافی.نمیدونم تا چقدر حرفاشون درسته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siaamak نمایش پست ها
    بله داره..6 سال بوشهر بود..من امروز نظام وظیفه بودم میگن اگه بیش از 30 ماه باشه معافی.نمیدونم تا چقدر حرفاشون درسته.
    سلام دوست من ، حرفشون درسته ، 30 ماه معاف هستید ، اسم این معافیت هم معافی "عفو رهبری " هست ، اگه دیکتشو درست نوشته باشم :">
    یکی از دوستان صمیمی من در پادگان شامل این عفو شد و در جا ترخیصش کردند ، ما هم شاد شدیم ..

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

این قضیه اعلام تغییر قانون خدمت تو عید فطر صحت داره؟

کسی چیزی شنیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    این قضیه اعلام تغییر قانون خدمت تو عید فطر صحت داره؟

کسی چیزی شنیده؟
    سلام. والا تو یگان محل خدمت منم همین شایعه پیچیده ولی مطمئن باشید هیچ خبری نمیشه .

سلام دوستان
    لطفا اگر کسی میتونه این سوال رو جواب بده
    اعزام شده های 92 مدت خدمتشون همون 21 ماهه یا 24 ماه شده؟ در آینده چطور قراره 24 ماه بشه یا خبری نیست؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehnam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اعزام شده های 92 مدت خدمتشون همون 21 ماهه یا 24 ماه شده؟ در آینده چطور قراره 24 ماه بشه یا خبری نیست؟
    فعلا 21 ماهه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehnam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اعزامی های 91 21 ماه هستند اما داره آوای 24 ماه برای ورودی های جدید طبق اخبار واصله به گوش میرسه

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    فعلا 21 ماهه
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها