صفحه 85 از 181 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

سلام دوستان.
    یه مشکل بزرگ دارم.خواهشا هرکی هر چی میدونه بهم کمک کنه.
    من متاهلم ولی تنها استانی که نمیزاره حتی متاهلم شهر خودش باشه لرستانه.
    من باید چه طور شهر خودم بیوفتم؟
    مگه متاهل نباید شهر خودش باشه؟
    باید پیش کی برم؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyanosh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه مشکل بزرگ دارم.خواهشا هرکی هر چی میدونه بهم کمک کنه.
    من متاهلم ولی تنها استانی که نمیزاره حتی متاهلم شهر خودش باشه لرستانه.
    من باید چه طور شهر خودم بیوفتم؟
    مگه متاهل نباید شهر خودش باشه؟
    باید پیش کی برم؟
    برو ستاد مرکزی تهران. یعنی اگر نیرو انتظامی افتادی برو ستاد کل اگر ارتش افتادی برو مرکز ارتش که لویزان هست.حتما راه میندازن کارتو
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام من اگه بعد امتحان ارشد تا آخر تابستون خدمت کنم ، ارشد قبول شم برم و توی دوران ارشد پیگیر بسیج فعال و کارت سبز باشم . بعد ارشد بخوام ادامه خدمت بدم ، میتونم از این کسری ها استفاده کنم؟؟؟
    طبعا آموزشی میرم قبلش دیگه ، اون موقع کارت سبز کسری داره ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi216 نمایش پست ها
    سلام من اگه بعد امتحان ارشد تا آخر تابستون خدمت کنم ، ارشد قبول شم برم و توی دوران ارشد پیگیر بسیج فعال و کارت سبز باشم . بعد ارشد بخوام ادامه خدمت بدم ، میتونم از این کسری ها استفاده کنم؟؟؟
    طبعا آموزشی میرم قبلش دیگه ، اون موقع کارت سبز کسری داره ؟
    میتونید استفاده کنید. اگر ارتش یا نیرو انتظامی بیفتید با برگ سبز دو ماه از خدمتتون کم میشه و هر چقد هم که کسری بیارید براتون محاسبه میشه.برای سپاه رو نمیدونم تکلیف برگ سبز برای کسی که آموزشی رفته
    چی میشه

Junior Member

سلام دوستان. من برای کسر خدمت از سازمان صنایع هوایی اقدام نمودم و با توجه به اینکه در قرم حفاظت اعلام کردم که پاسپورت دارم از من خواستند تا پاسپورتم را تحویل دهم. آیا اگر پاسپورتم را تحویل دهم بعد از اتمام پروژه آن را بازمیگردانند؟ با اینکه برای دریافت آن مشکل ایجاد خواهد شد؟ لطفا اگر دوستان تجربه مشابهی داند کمک بفرمایید. ممنون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ramradfar نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای کسر خدمت از سازمان صنایع هوایی اقدام نمودم و با توجه به اینکه در قرم حفاظت اعلام کردم که پاسپورت دارم از من خواستند تا پاسپورتم را تحویل دهم. آیا اگر پاسپورتم را تحویل دهم بعد از اتمام پروژه آن را بازمیگردانند؟ با اینکه برای دریافت آن مشکل ایجاد خواهد شد؟ لطفا اگر دوستان تجربه مشابهی داند کمک بفرمایید. ممنون
    زمان برگردوندن پاسپورت به حساسیت کاری که در سازمان تقبل کردید مربوط میشه. باید از خود سازمان سوال کنید (زمانش میتونه از 1 روز تا چند سال متغیر باشه).
    * ولی اصلا نگران نباشید، حتما از ابتدا باهاشون صحبت کنید اون ها هم تا جایی که امکان پذیر باشه باهاتون همکاری میکنن (تجربه شخصی).

سلام به همگی
    یه سوال:
    پدرم حدود 27 ماه در جبهه حضور داشته و من هم دانشجو کاردانی هستم
    ایا هنوز کسری خدمت برای جبهه میدن واگه میدن میتونم حین تحصیل کسری بگیرم؟
    لطفا کمکم کنید

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezabaw نمایش پست ها
    سلام به همگی
    یه سوال:
    پدرم حدود 27 ماه در جبهه حضور داشته و من هم دانشجو کاردانی هستم
    ایا هنوز کسری خدمت برای جبهه میدن واگه میدن میتونم حین تحصیل کسری بگیرم؟
    لطفا کمکم کنید
    سلام دوست عزیز
    بله این قانون مجددا برقرار شده و به شما حدود 9 ماه کسری تعلق میگیره.
    منتها الان نمیتونید بگیریدش. هر موقع که به خدمت اعزام شدین و یگان اعزامی تان مشخص شد ، میتونید تشریف ببرید یگان محل خدمتی پدرتان و کسری خدمت را بگیرید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام دوستان. من یکی از دوستان داره تهران خدمت میکنه(لویزان) خودش بجنوردیه. میخواستم بدونم به کسی که تهران خدمت میکنه کسری بابت غیربومی بودن تعلق میگیره؟ اگه میگره چقد و اگه نمیگیره چرا؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_68 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یکی از دوستان داره تهران خدمت میکنه(لویزان) خودش بجنوردیه. میخواستم بدونم به کسی که تهران خدمت میکنه کسری بابت غیربومی بودن تعلق میگیره؟ اگه میگره چقد و اگه نمیگیره چرا؟
    سلام دوست عزیز
    به ایشون کسری تعلق نمیگیره و دلیلی هم نداره که کسری بدن بهش.
    تنها کسانی که در مناطق مرزی و عملیاتی مشغول به خدمت هستند از 1-2 ماه کسری برخوردار هستند.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both