صفحه 96 از 181 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من گشتم یه فورم مناسب برای سوالم پیدا کنم که بهتر از این فورم پیدا نکردم. همانطور که می دونید مناطق مرزی و عملیاتی یک تا سه ماه کسری داره. من اگه بخوام می تونم در شهر محل سکونتم خدمت کنم که جزو هیچ کدوم این ها نیست و کسری بهش تعلق نمیگره. سوالم از شما اینه که به نظر شما خدمت راحت تر با 3 ماه اظافه تر می ارزه یا خدمت سخت تر با یک تا سه ماه کمتر؟
    بستگی به شرایطت داره اگه شهر خودت میتونی کار پاره وقت پیدا کنی یا اینکه می خوای زبان بخونی 3 ماه اضافه تر هم بشه بهتره شهره خودت باشی اما اگه هیچ برنامه ای نداره می تونی تو مناطق محروم باشی برو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

سلام خدمت اساتید محترم دو تا سوال داشتم ببخشید:سوال اولم من ۹ ماه خدمت نیرو انتظامی هستم و حدود ۱۰ ماه دیگه باید خدمت کنم در صورتی که جابجایی به استان عملیاتی مثل زاهدان بگیرم مه ۳ ماه کسر داره چقدر بهم کسری تعلق میگیره؟و اما سول دومم من عضو فعال بسیجم با یکسال سابقه فعالی ایا راهی هست اشنایی کسی سابقم رو بیشتر کنه؟ مشکلات زیادی دارم باید به هر راهی بزنم، با تشکر

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط samadblaj نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم دو تا سوال داشتم ببخشید:سوال اولم من ۹ ماه خدمت نیرو انتظامی هستم و حدود ۱۰ ماه دیگه باید خدمت کنم در صورتی که جابجایی به استان عملیاتی مثل زاهدان بگیرم مه ۳ ماه کسر داره چقدر بهم کسری تعلق میگیره؟و اما سول دومم من عضو فعال بسیجم با یکسال سابقه فعالی ایا راهی هست اشنایی کسی سابقم رو بیشتر کنه؟ مشکلات زیادی دارم باید به هر راهی بزنم، با تشکر
    سلام
    اینکه چقدر بهتون کسری تعلق می گیره بستگی به این داره که دقیقا کجا بیافتین. به صرف خدمت در زاهدان کسری بهتون تعلق نمیگیره. من یکی از دوستام داره در منطقه صفر مرزی خدمت میکنه. ولی 2 ماه کسری گرفت.
    اگه منظورتون از افزایش سابقه اینه که تاریخ عضویتتون رو مثلا از 90 بکنه 89 خیلی بعید می دونم چنین چیزی ممکن باشه! اینو بهتره از همون آشناتون بپرسین.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    نیاز ب راهنمایی دارم شدید
    آقا من 3 هفته پیش از محل خدمت پدرم کسر خدمت گرفتم و بردم یگان خدمتی خودم و تسویه حساب کردم اما وقتی پروندمو بردم برای صدور کارت بهم گفتن کسریت تو سیستم ناجا ثبت نشده برگرد سر خدمتت تا کسریت ثبت شه
    وقتی برگشتم سر خدمت بهم گفتن تو تسویه حساب کردی و نمیتونی دوباره برگردی خدمت کنی
    زنگ زدم تهران نظام وظیفه بهم گفتن پروندت دستت باشه هر زمان کسریت ثبت شد پروندتو ببر واسه صدور کارت
    حالا بنظر شما تهران درست گفته؟ بدجور استرس دارم

Junior Member

نمیدونم چکار کنم
    محل صادر کننده کسری هم ارتش هس وقتی زنگ زدم بهشون گفتن ما کسریارو رو سی دی میفرستیم تهران بعد خودشون ثبت میکنن
    خلاصه الان من موندمو پرونده خدمتم
    نمیدونم چی میشه
    دوستان گلم کسی میتونه ی راهنمایی بکنه ک از نگرانی درام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    سلام
    اینکه چقدر بهتون کسری تعلق می گیره بستگی به این داره که دقیقا کجا بیافتین. به صرف خدمت در زاهدان کسری بهتون تعلق نمیگیره. من یکی از دوستام داره در منطقه صفر مرزی خدمت میکنه. ولی 2 ماه کسری گرفت.
    اگه منظورتون از افزایش سابقه اینه که تاریخ عضویتتون رو مثلا از 90 بکنه 89 خیلی بعید می دونم چنین چیزی ممکن باشه! اینو بهتره از همون آشناتون بپرسین.
    موفق باشید
    من خودم سرباز حوزه بودم کارای پرونده بسیج و کسری و اینارو میکردم
    امکان نداره سابقه بسیج فعال رو دسکاری کرد
    مگر اینکه یک رده خاص اجازه بده ک اونم محاله

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط raika2014 نمایش پست ها
    من خودم سرباز حوزه بودم کارای پرونده بسیج و کسری و اینارو میکردم
    امکان نداره سابقه بسیج فعال رو دسکاری کرد
    مگر اینکه یک رده خاص اجازه بده ک اونم محاله
    بله، منطقی نیست.

Junior Member

دوستان کسی نبود منو راهنمایی کنه
    بدجور گیرم
    قبلا ک اینجا خیلی شولوغ بود و زود میشد جواب سوالتو پیدا کنی
    چرا اینروزا اینقد خلوته

Junior Member

ممنونم از راهنماییتون ببخشین من بدترین شرایط رو دارم هیچ راهی نیست رشته من برنامه نویسی است و پشتیبان چند شرکت که در صورت بی توجهی بیشتر عذرمو می خوان.......

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66dansk نمایش پست ها
    تو رو خدا یکی راهنماییم کنه ؟
    سلام دوست عزیز
    مورد شما خیلی خاصه. دوستان اگه اطلاع داشتند حتما راهنمایی می کردند. چرا از نظام وظیفه پیگیری نمی کنید؟