صفحه 98 از 181 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1805

موضوع: سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

با سلام.
    پدر بنده 2 سال سربازیش رو زمان جنگ هوانیروز کرمانشاه گذرونده.من برای کسری زنگ زدم هوانیروز کرمانشاه گفتن جزو مناطق جنگی محسوب نشده.
    آخه چطور ممکنه جزو مناطق جنگی نباشه .شاید سرکارمون گذاشتن...
    اگه دوستان اطلاعاتی دارند ممنون میشم کمک کنند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedgho2000 نمایش پست ها
    معمولا شما هر موقع اعزام بشین نسبت به قوانین پایه خدمتی اتون باهاتون اعمال قاون می شه (در مورد لحاظ کردن مدت زمان کسری که گرفتین و نه صدور اون )
    اما اگر همین الان هم با برگه سبزتون اقدام کنین میتونین از ناحیه بسیحی که در اونجا فعال بودین کسری رو بگیرین و نیازی به اعزام برای گرفتن کسری نیست
    اگر تو ناحیه مقاومت گفتن چون مخاطب نامه معلوم نیست و نمیشه صادر کرد الکی بگین چون آشنا دارم قراره خدمت مثلا بیافتم ناجای استان البرز ( یا هرجای دیگه که خواستین )‌که اینا نامه رو صادر و کسری اتون رو در سیستم ثبت کنن
    حالا زمان خدمت اگه مشکلی پیش آومد می تونید ببرید ناحیه بسیج متن نامه رو عوض کنن
    بهتره هر چه سریعتر برا کسری اقدام کنین چون اگر قوانین عوض شه حتی یک رو بعدش هم کسری صادر نمیشه
    داداش خیلی لطف کردی
    امروز رفتم واسه ثبت کسری خدمتم، اما میگن بدون نامه یگان نمیشه
    چکار باید بکنم؟

Junior Member

اقا دستت درد نکنه خدا خیریت بده
    خلاصه الان من موندمو پرونده کارگزینی خدمتم
    پس بنظرت ایرادی نداری هر وقت کسریم ثبت شد بعدش برم واسه صدور کارت
    فقط ی چیزی؟ بهم نمیگن مثلا تو 4 هفته قبل از یگان ترخیص شدی چرا الان امدی واسه صدور کارت؟
    این مدتی که بین ترخیصم و ثبت کسری طول کشیده رو کاری ندارن باهام؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marsello نمایش پست ها
    کسی خبر نداره....
    همینکه فقط در زمان جنگ سرباز بوده باشه باید بهت کسری بدن
    به کسایی ک پدراشون در زمان جنگ تو جنوب خدمت کردن کسری دادن چه برسه به کرمانشاه
    باید بهت کسری بدن شک نکن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raika2014 نمایش پست ها
    همینکه فقط در زمان جنگ سرباز بوده باشه باید بهت کسری بدن
    به کسایی ک پدراشون در زمان جنگ تو جنوب خدمت کردن کسری دادن چه برسه به کرمانشاه
    باید بهت کسری بدن شک نکن
    مرسی از جوابتون ولی زنگ زدیم خودشون می گن چون هوانیروز کرمانشاه جزو مناطق جنگی محسوب نمیشه به پدرم کارت ایثار نمی دن...!!!!!!
    کسی هست که پدرش فقط برای سربازی تو دوران جنگ کسری گرفته باشه(یعنی مناطق جنگی نبوده باشه)؟
    آخه راهمون هم دوره نمی تونیم بریم کرمانشاه.

Junior Member

والا یکی از دوستان باباش زمان جنگ تو سیستان بلوچستان سرباز بود
    بهش کسری دادن
    حالا نمیدونم منطقه جنگی بوده یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marsello نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون ولی زنگ زدیم خودشون می گن چون هوانیروز کرمانشاه جزو مناطق جنگی محسوب نمیشه به پدرم کارت ایثار نمی دن...!!!!!!
    کسی هست که پدرش فقط برای سربازی تو دوران جنگ کسری گرفته باشه(یعنی مناطق جنگی نبوده باشه)؟
    آخه راهمون هم دوره نمی تونیم بریم کرمانشاه.
    من خودم گیرم خدمتم تموم شده اما کسریم ثبت نشده سبستم ناجا که برم واسه صدور کارت
    قانونا باید چون پدرت زمان جنگ سرباز بوده بهت کسری بدن
    شما دنبال کارت ایثارگری نباش فقط اگه سرباز نیستی زود برو خدمت بعد با نامه یگانت برو کرمانشاه بهت حتما کسری میدن
    ویرایش توسط raika2014 : January 26th, 2014 در ساعت 07:28 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedgho2000 نمایش پست ها
    با سلام
    من 7-8 ماهه خدمت سربازی ام تموم شده و در حین خدمت مسئول ثبت و تائید و صدور کسری خدمت بودم
    معمولا اگه کسری خدمت رو از ناجا یا سپاه گرفته باشین به صورت آنلاین و همون روز براتون ثبت می کنن اما ارتش یه مدت طول می کشه
    نگران نباشین اتفاقی پیش نمی آد فقط با اونجایی که کسری گرفتین تماس بگیرین (تلفنی ترجیحا ) و جویای زمان ثبت کسری اتون تو سایت بشین
    از طریق دفاتر 110 هم می تونین مشاهده کنین که وارد سیستم کردن یا نه
    ممنونم حمید جان
    فقط میترسم وقتی برای صدور کارت برم بهم بگن تا الان کجا بودی
    راستی تو سیستم ناجا تاریخ ثبت کسری هم میزنن یا فقط ثبت میشه
    چون مثلا من سه هفته پیش کسریمو تحویل یگانم دادم
    یوقت گیر ندن ک چرا تا تاریخ ثبت کسریت مثلا امروزه اما تو سه هفته پیش تصفیه حساب کردی
    بدجور نگرانم
    توکه مسول ثبت کسری بودی حتما باید بدونی ک مثلا منکه 3هفته قبل تصویه کردم با یگان الان بهم گیر میدن که چرا دیر پروندتو اوردی یا نه همینکه ببینن تو کسرین ثبته کارمو رامیندازن
    ممنون اگه منو از دلشوره نجات بدی
    الان 3 هفتس ک پروندم دستمه و منتظرم کسریم ثبت شه که برم واسه صدور کارت
    ویرایش توسط raika2014 : January 26th, 2014 در ساعت 07:45 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanfluid نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    یه مشکل عجیبی دارم دوستان.لطفا کمکم کنید...

پدر من 4سال در دوران جنگ(بصورت سرباز) استخدام سپاه بوده و بعد استعفا داده ,که در این حین 9 ماه هم از سپاه جبهه رفته .امسال به جستجوی پرونده پرسنلی رفتم ولی پرونده پیدا نشد..یعنی پرونده گم شده.هیجا اثری از آثارش نیست.یکی از دوستان بابام گفت میتونی یه استشهاد بنویسی و کمیته تشکیل بندن و نظر اعلام کنن...حال بنده چندتا سوال فنی دارم!
    -حالا که پرونده نیست از کجا میتونم اثبات کنم که اصلا من بابام جبهه رفته؟
    -(البته تاریخ اعزام و بازگشت از لشکر اعزامی موجود هست)..ولی برفرض حالا که پرونده پرسنلی نیست میشه استشهاد پر کرد که در یک تاریخ دیگری هم جبهه بوده؟(یعنی میزان 9ماه رو مثلا 30 ماه به بالا اعلام کرد)
    -و در آخر اینکه میزان استخدامی پدرم در سپاه و 4سال سربازی ایشان در این زمان تاثیری در کسر خدمت داره؟
    سلام ببین فقط اگه کارت پایان خدمت بابات رو داشته باشی طبق اون باید بهت کسری بدن
    منکه طبق کارت پایان خدمت پدرم کسری گرفتم
    قانونش اینه اما اگه بخان گیر بدن میگن حتما باید پروندشم باشه

Junior Member

دوستان سلام. یک سوال فوری داشتم.
    بنده سه اذر امسال کارت بسیجم را گرفتم. و می خوام اردیبهشت اعزام بشم. می خواستم بدونم خود کارت فعال بسیج هم کسری داره. جایی شنیدم کارت بسیج فعال دو ماه کسری داره. یا باید چند سال فعال بوده باشی تا کسری بدن.