صفحه 19 از 38 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 373

موضوع: برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

دونالد ترمپ گفته است که دولت او برنامه ویزای لاتاری را امسال لغو می کند.
    به گزارش انتخاب؛ رئیس جمهور منتخب آمریکا دونالد ترامپ گفته است که دولت او به برنامه ویزای طولانی مدت توسط لاتاری پایان می دهد.
    دونلد ترامپ دراین‌باره گفته است: دیگر برنامه ویزای لاتاری اجرا نمی شود و امسال آخرین سال انجام این برنامه است.
    به گفته ترامپ این یکی از ده‌ها اقدام او برای عملی کردن قول های انتخاباتی اش درباره مهاجرت است.
    ویزای لاتاری برنامه ای است که در آن مهاجران می توانند اگر در شرایطی سختگیرانه مورد تایید واقع شوند در یک قرعه کشی کامپیوتری برای دریافت ویزا آمریکا شرکت کنند.
    تاکنون میلیون ها نفر از طریق لاتاری به آمریکا مهاجرت کرده اند و این در حالی است که ترامپ می گوید: آمریکا نمی‌تواند خانه‌ای برای جهان باشد.
    منبع: خبرآنلاین
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دونالد ترمپ گفته است که دولت او برنامه ویزای لاتاری را امسال لغو می کند.
    به گزارش انتخاب؛ رئیس جمهور منتخب آمریکا دونالد ترامپ گفته است که دولت او به برنامه ویزای طولانی مدت توسط لاتاری پایان می دهد.
    دونلد ترامپ دراین‌باره گفته است: دیگر برنامه ویزای لاتاری اجرا نمی شود و امسال آخرین سال انجام این برنامه است.
    به گفته ترامپ این یکی از ده‌ها اقدام او برای عملی کردن قول های انتخاباتی اش درباره مهاجرت است.
    ویزای لاتاری برنامه ای است که در آن مهاجران می توانند اگر در شرایطی سختگیرانه مورد تایید واقع شوند در یک قرعه کشی کامپیوتری برای دریافت ویزا آمریکا شرکت کنند.
    تاکنون میلیون ها نفر از طریق لاتاری به آمریکا مهاجرت کرده اند و این در حالی است که ترامپ می گوید: آمریکا نمی‌تواند خانه‌ای برای جهان باشد.
    منبع: خبرآنلاین
    منبعِ خبر آنلاین چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    منبعِ خبر آنلاین چیه؟

فکر کنم یه وبسایت به نام usa news

البته ترامپ همچین کاری نمیکنه

هدف ترامپ مبارزه با پناهجویان و مهاجرین غیر قانونی هستش

نمیتونه با گرین کارد لاتری مقابله کنه
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

دوستان جواب ها اردیبهشت میاد؟
    ممکنه کسی اسمش اردیبهشت در نیاد ولی چند ماه بعد اعلام شه؟!

Junior Member

سلام من اردیبهشت به خدمت سربازی میرم و نتایج لاتاری هم اردیبهشت میاد و من در اون تاریخ در سربازی هستم، با وجودی که در آن زمان سربازی هستم اگر لاتاری گرین کارت برنده شدم باید چه کار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید چون این سومین سالی هست که شرکت میکنم و اگر برنده شدم دوست ندارم این فرصت رو چون تو سربازی هستم از دست بدم. با تشکر

دوستان نتیجه دقیقا چه روزی اعلام میشه؟؟؟
    ادرس سایت چیه؟؟

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط nimahandsomboy نمایش پست ها
    دوستان نتیجه دقیقا چه روزی اعلام میشه؟؟؟
    ادرس سایت چیه؟؟

من دیروز رفتم نگا کردم جوابش مثل اینکه ماه می میاد حدودا بیست روز دیگه

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/...eckStatus.aspx

این هم لینکشه که باید اون شمارتو بزنی که بهت بگن نتیجه چی شده

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

اگر قوانین جدید مهاجرتی دولت امریکا به تصویب برسه و دیوان عالی رای به اجرای این قانون بده آیا در صورت برنده شدن گرین کارت ایرانی ها دیگر نمی توانند وارد امریکا شوند؟
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام به عزیزان

در دستورالعمل و راهنمایی که برای مصاحبه آنکارا تو وبسایت اصلی مهاجرت به امریکا بود، با تاکید گفته که هیچگونه سوابق واکسیناسیون که از ایران ارائه بشه براشون قابل قبول نیست.
    با این اوصاف آیا واکسن زدن در ایران و بردن کارت واکسیناسیون زرد بین المللی فایده ای داره؟ کسی تجربه ای داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    نمیتونه با گرین کارد لاتری مقابله کنه

امید وارم که نکنه و تانونه والی همیشه جای سوال برای من بوده این لاتاری حقه ما نیست این یک قره کشی هاست برای گوناگونی کردنه امریکا و آمریکایی ها هروقت خاستند میتونن تمومش کنند ؟ درست نمیگم، یعنی اگه فردا ترامپ این تو تمومش کنه ما چه حقی داریم که اعتراض کنیم ؟
    امید وارم که نکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)