صفحه 11 از 38 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 373

موضوع: برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

دوستان عذر میخوام در پر کردن فرم ثبت نام قسمت ادرس و شهر باید به زبان انگلیسی وارد بشه یا فارسی یا فرقی نمیکنه؟
    چون من به زبان انگلیسی وارد کردم اما به تلفظ فارسی به عنوان مثال شهرک تاکسیرانی رو به صورت taxirani town نوشتم خواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

نقل قول نوشته اصلی توسط payam358 نمایش پست ها
    دوستان عذر میخوام در پر کردن فرم ثبت نام قسمت ادرس و شهر باید به زبان انگلیسی وارد بشه یا فارسی یا فرقی نمیکنه؟
    چون من به زبان انگلیسی وارد کردم اما به تلفظ فارسی به عنوان مثال شهرک تاکسیرانی رو به صورت taxirani town نوشتم خواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟
    با سلام

بله باید همه اطلاعات به زبان انگلیسی نوشته شود.
    موفق باشید

سلام

پشت عکس کامل سفید باشه هیچ ایرادی نیست و درست است. چهره کامل مستقیم رو به دوربین و سرشانه ها باید طبق اندازه های خود سایت در عکس باشد.
    موفق باشید

سلام

اگر در هنگام ثبت نام سال تولد جابه جا زده شده باشه. یعنی مثلا به جای 87 زدم 78. آیا در صورت قبول شدن امکان اصلاح آن در فرم اصلی می باشد؟ و کلا اگر در نوشتن تاریخ و حروف اسم و فامیل چیزی جا بیفته و یا جا به جا بشه که بسیار هم محتمل هست آیا با ایمیل بهشون اطلاع داده بشود مشکلی نیست؟

سپاس

Starting November 1, 2016, eye glasses will
    no longer be allowed in visa photos..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

سلام دوستان
    ببخشید من رفتم عکاسی و عکس گرفتم. الان که از طریق سایت وارد قسمت Photo Tool شدم و عکس رو وارد کرد، عکس کراپ شد و سایزش کوچکتر از سایز عکسی که عکاسی داده شد. آیا باید همین عکسی که سایت کراپ کرده وارد کنم ؟؟؟؟؟

سلام
    میخوام برای یک زن و شوهر و بچه 4 -5 سالشون ثبت نام کنم اما نمیدونم چجوری ؟
    یک بار پدر و بچه و یک بار مادر تنها ؟
    یا مادر و بچه و پدر تنها ؟
    چیزی پیدا نکردم تو سایت

سلام.
    خیلی از دوستان فرمودن که برای لاتاری رفتن عکس انداختن.
    به نظر شما نمیشه همین عکس های 3*4 معمولی رو یه دستی به سر و روشون کشید و هم اندازه مشخصات درخواستی لاتاری کرد؟
    یعنی باید سرشونه ها کامل معلوم باشه؟
    ممنونم

Junior Member

سلام به همگي دوستان
    من يه سوال داشتم، من امسال لاتاري ثبت نام كردم، يه اشتباهي كردم و بار اول با فيلترشكن وارد شدم و فرم را پر كردم ، ولي وقتي سابميت كردم بهم كانفريميشن نامبر نداد، منم دوباره بدون فيلترشكن ثبت نام كردم و موفق شدم كانفريميشن نامبر بگيرم، سوالم اينه كه ممكنه ثبت نام اولي هم براي من ثبت شده باشه و با ثبت نام دومي شانس خودم را از دست داده باشم؟
    ممنون ميشم پاسخ بديد.

Junior Member

سلام دوستان.

من یک سوال اساسی داشتم راجع به ثبت نام در لاتاری امسال:

اگه پدرم ثبت نام کنه به عنوان سرپرست خانوار اسم من رو وارد کنه من هم میتونم به صورت فردی(جداگانه) ثبت نام کنم؟ یا غیر قانونی میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)