صفحه 27 از 38 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 373

موضوع: برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

نقل قول نوشته اصلی توسط fsafarkhani نمایش پست ها
    من هم قبوول نشدم
    عکستون جدید بود؟
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

عکس سال قبل و قبل تر یکی بود برای ثبت نام و فقط تاریخ عکس رو عوض کرده بودم.
    has not been selected

توی قسمت details هر عکس زده کی گرفته شده خودتون توی کامپیوتر میتونید ببینید فکرکنم ازین روش نرمافزارو طراحی کردند که بفهمه عکس قدیمی چیه!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Danie1 نمایش پست ها
    ما برای سومین سال متوالی قبول نشدیم، امیدوارم اونایی که واقعاً دنبالش هستن قبول بشن و مثل ما ضد حال نخورن!
    با سلام
    ببخشید عکس شما جدی بوده؟

بله عکس من جدید بود و سال 5 امی بود که شرکت کردم

جالب اینجاست توی forget confirmation اطلاعات سال 2017 من recovery میشه اما 2018 میگه
    Information entered is not valid.

Please review your Diversity Visa Lottery Program Year, Last/Family Name, First Name, Middle Name, Date of Birth, and E-mail Address to ensure that you have entered them exactly as they were entered on your initial application.

Junior Member IceCool آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

دوستان من امروز برای پدرم رو چک کردم و قبول نشده بود ولی نمی دونم چرا اطلاعات خودم و همچنین دوستم را کاملا به درستی وارد می کنم خطای information is not valid رو میده! از یه وبسایت دیگه پیگیری کردم و میگه که اگر اطلاعاتتون را به درستی وارد می کنید و هنوز این خطا را می گیرید احتمالا در پروسه اعتبار سنجی پرونده شما حذف شده! من البته سالیان سال هست که ثبت نام می کنم ولی این اولین بار هست که چنین پیامی رو می گیرم! حالا یا سر عکسها بوده، چون من عکس سال پیشم را استفاده کردم (البته انگار افرادی بودند که از عکسهای قدیمی استفاده کردند ولی دچار این مشکل نشدند) ، یا اینکه سر این اتفاقهای سیاسی اخیر مربوط به عدم اجازه ورود ایرانی ها به آمریکا شاید تعدادی از پرونده ها را حذف کردن؟ به هر حال تناقضات زیادی هست...

Junior Member IceCool آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
    جالب اینجاست توی forget confirmation اطلاعات سال 2017 من recovery میشه اما 2018 میگه
    Information entered is not valid.

Please review your Diversity Visa Lottery Program Year, Last/Family Name, First Name, Middle Name, Date of Birth, and E-mail Address to ensure that you have entered them exactly as they were entered on your initial application.
    اتفاقا من هم همین کار رو انجام دادم و پیام شما رو گرفتم. انگار اصلا ثبت نام نکردیم!

این مشکل خیلیا بوده امسال
    http://britsimonsays.com/dv2018-info...ered-not-valid

نقل قول نوشته اصلی توسط IceCool نمایش پست ها
    دوستان من امروز برای پدرم رو چک کردم و قبول نشده بود ولی نمی دونم چرا اطلاعات خودم و همچنین دوستم را کاملا به درستی وارد می کنم خطای information is not valid رو میده! از یه وبسایت دیگه پیگیری کردم و میگه که اگر اطلاعاتتون را به درستی وارد می کنید و هنوز این خطا را می گیرید احتمالا در پروسه اعتبار سنجی پرونده شما حذف شده! من البته سالیان سال هست که ثبت نام می کنم ولی این اولین بار هست که چنین پیامی رو می گیرم! حالا یا سر عکسها بوده، چون من عکس سال پیشم را استفاده کردم (البته انگار افرادی بودند که از عکسهای قدیمی استفاده کردند ولی دچار این مشکل نشدند) ، یا اینکه سر این اتفاقهای سیاسی اخیر مربوط به عدم اجازه ورود ایرانی ها به آمریکا شاید تعدادی از پرونده ها را حذف کردن؟ به هر حال تناقضات زیادی هست...
    فقط نام خانوادگی رو مطابق همونی که ثبت نام کردید وارد کنید. اسم کوچیک رو وارد نکنید. من اول اسم و فامیلم رو کامل نوشته بودم همین ارور رو داد ولی وقتی فقط فامیلم رو وارد کردم زد که قبول نشدم. اصلا فکر نمی کنم به عکس ربطی داشته باشه این ارور. منم یه عکس چرتی آپلود کرده بودم، برادرم هم از روی عکس پاسپورتش اسکن کرد مثل سال قبل، ولی حداقل بهمون میگه Has not been selected.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)