صفحه 28 از 38 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 373

موضوع: برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

دوستان برای من هی ارور میده

این قسمت NAME LAST FAMIL
    دقیقا به چه صورت وارد کنم ؟؟
    منظورم ویرگول و فاصله هست
    خواهشا جواب بدید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

من واسه چند نفر زدم قبول نشدن ولی خودم و همسرم و می زنم وارد نمی شه و پیغام معتبر نبودن اطلاعات و می ده
    مطمئنم درست می زنم
    ا

Junior Member

هر چی میزنم میگه اشتباهه .دارم از روی کانفرمیشن کپی می کنم و فایده ای نداره .باید چی کار کنیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zoom65 نمایش پست ها
    من واسه چند نفر زدم قبول نشدن ولی خودم و همسرم و می زنم وارد نمی شه و پیغام معتبر نبودن اطلاعات و می ده
    مطمئنم درست می زنم
    ا
    سلام
    میشه بفرمائید عکسهای اون چند نفر قدیمی بوده یا جدید؟ عکسهای خودتون و همسرتون چی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    اگر برنده شدی که مبارکت باشه اگر نشدی که هیچ
    بله بعد گرفتن گرین کارت میتونید اقدام کنید قبلش ازدواج نکنی بهتره
    گرین کارت بگیر بعد برای همسرت اقدام کن یکی دوساله پیش همید!
    من برنده نشدم. دوست پسرم برنده شده. کیس نامبرشم پایینه. میخوایم با هم باشیم. نمیدونیم چیکار کنیم بهتره. اما اینجوری که شما میگین باید صبر کنیم.

Junior Member

خیلی هارو دیدم ارور میده. یادتونه یه سال یه مشکلی پیدا کرده بودن که یسری ها توی قرعه کشی شرکت داده نشده بودن؟؟؟ بعد اومدن نتایج رو باطل کردن دوباره قرعه کشی کردن یعنی احتمال داره دوباره اون مشکل بوجود اومده باشه؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaitalia نمایش پست ها
    سودش اینه که اگه بفهیم اشکال از سایت اوناس، چون ننوشته has not been selected شاید اسممون دراومده باشه
    اشکال از سایت نیست خودتون رو درگیر نکنین الکی
    این همه ادم چک کردن

Junior Member

فکر کنم دوباره مشکل سال ۲۰۱۲ پیش اومده . پس اونایی که برنده شدن احتمال کنسلی رو هم بدن . اون موقع هم برای خیلی ها میزده not valid
    http://www.usadiversitylottery.com/n...t-canceled.php

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidgb نمایش پست ها
    خیلی هارو دیدم ارور میده. یادتونه یه سال یه مشکلی پیدا کرده بودن که یسری ها توی قرعه کشی شرکت داده نشده بودن؟؟؟ بعد اومدن نتایج رو باطل کردن دوباره قرعه کشی کردن یعنی احتمال داره دوباره اون مشکل بوجود اومده باشه؟؟
    با این وضعیتی که ترامپ به وجود اورده و سیاست های ضد ایرانی که بعد از ثبت نام اولیه لاتاری وضع شده

ممکنه خیلی ها بخوان انصراف بدن و حتی سفارت هم نرن و اگر تعداد اعلام شده کم باشه

یه عده جدیدتر رو هم اعلام کنن
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Member

سلام
    یادم میاد که دفعات زیادی در صفحه فیسبوک "سفارت مجازی امریکا به زبان فارسی" اعلام کردند که عکسها نباید قدیمیتر از 6 ماه باشد. اگر کسی رعایت نکرده ممکنه مشکل از ارسال عکس بوده باشد.

یک سوال: اگر شماره کیس را کامل جایی بنویسیم کسی میتونه ازش سوء استفاده بکنه یا به اطلاعات شخصیمون دسترسی پیدا کند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)