صفحه 3 از 38 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 373

موضوع: برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin16 نمایش پست ها
    بله ثبت نام کردم.
    با یک browser دیگه امتحان کنید.
    ممنون میشم لینکشو بفرستید

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

نقل قول نوشته اصلی توسط jaana نمایش پست ها
    ممنون میشم لینکشو بفرستید
    لینک چی ؟

براوزر یعنی مرورگر مثل کروم یا فایرفاکس یا سافاری
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    لینک چی ؟

براوزر یعنی مرورگر مثل کروم یا فایرفاکس یا سافاری
    اینو میدونم دوست غزیز )))) منظورم لینک ثبت نام بود !!! الان مشکلی که دارم از صفحه ی اول تغییر نمیکنه و فقط گزینه ی check submission داره
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Fluid Mechanical Engineering

آقا برا منم رو همین صفحه chek submission گیر کرده چیکار کنیم؟

یکبار کنترل رو گرفته و f5 رو بزنید تا کش مرورگرتون پاک بشه

و یا دستور flush dns رو اجرا کنید

https://documentation.cpanel.net/plu...t/view/2457911
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

عکس خانم ها باید کاملا بدون آرایش باشه؟

اگر کسی چند واحد از مدرک پیش دانشگاهیش مونده باشه ولی تا زمان اعلام نتایج مدرکش بگیره میشه شرکت کنه؟

سلام. چرا وقتی من وارد وبسایت میشم هیچ لینکی برای ثبت نام نمی بینم؟! مگه ثبت نام شروع نشده؟
    من هر سال وارد همین وبسایت می شدم که شما هم تو پست اول لینک دادید و اسم می نوشتم ولی الان فقط لینک status check واسه سال گذشته رو می بینم. ربطی داره به اینکه از چه کشوری وارد سایت بشیم داره آیا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    یکبار کنترل رو گرفته و f5 رو بزنید تا کش مرورگرتون پاک بشه

و یا دستور flush dns رو اجرا کنید

https://documentation.cpanel.net/plu...t/view/2457911
    من cash رو پاک کردم و تغییری نکرد ولی آدرس وبسایت رو تو یه browser دیگه کپی کردم اوکی شد. کلا شکل سایت عوض شده. مرسی از راهنمایی چون من هی فکر می کردم هنوز شروع نشده.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadmehrr نمایش پست ها
    آقا برا منم رو همین صفحه chek submission گیر کرده چیکار کنیم؟
    دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم از Chrome استفاده کنید درست میشه. نشد از یه کامپیوتر دیگه وصل شید.

سلام دوستان ارزوی موفقثیت دارم برای همه شما عزیزان
    نحوه صحیح ثبت نام و پاسخ به سوالات در کدوم قسمت سایت اومده میشه لطفا راهنمایی کنید تا مشکلی در روند ثبت نام پیش نیاد من برای اولین بار میخام ثبت نام کنم و اصلا آشنایی ندارم
    بینهایت ممنون

Junior Member

دوستان به نظرتون بهترین راه عکس گرفتن و اپلود چیه؟ با این اوصافی که توی توضیحات اومده بهتره خودمون با گوشی موبایل بگیریم؟بعد با photo tool در سایت ادیت کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)