صفحه 37 از 38 نخستنخست ... 272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 373

موضوع: برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

برندگان لاتاری به این تاپیک مراجعه کنید لطفا

: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

نقل قول نوشته اصلی توسط aliseidi نمایش پست ها
    موافقم باهات . ما 4 نفر بودیم و دیروز NOT VALID میزد الان زدم HAS NOT زده. همش کار خودشونه آمریکا همه چیو ازمون گرفتی ))
    دوستان من هنوز همون پيغام رو ميگيرم واسه چهار نفر ثبت نام كرده بودم همه رو جواب داد امروز كه قبول نشدن ولي واسه خودم هنوز همون پيغام رو ميده

سلام دوستان
    در مورد ثبت نام لاتاری سال بعد خبری نشده؟
    منتفیه یا احتمالش هست که باشه؟
    ممنون

لطفا یک صفحه برای لاتاری 2019 ایجاد کنید. ثبت نامش شروع شده و ایران هم جزء کشورهای مجازه ولی در کنارش فرمان مهاجرتی ترامپ یخورده کار رو پیچیده کرده. یعنی ایرانیها ثبت نام میکنند بعد هیچکدوم برنده نمیشن؟ یا برنده میشن ویزا نمیگیرن؟ یا اینکه ویزا هم میگیرن ولی مثلا با کلیرنس طولانی تر؟

دوستان ایا امسال هم ثبت نام لاتاری هست ؟؟؟؟
    مگه ترامپ کلا کنسل نکرد؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine, ULaval

نقل قول نوشته اصلی توسط physicistan نمایش پست ها
    لطفا یک صفحه برای لاتاری 2019 ایجاد کنید. ثبت نامش شروع شده و ایران هم جزء کشورهای مجازه ولی در کنارش فرمان مهاجرتی ترامپ یخورده کار رو پیچیده کرده. یعنی ایرانیها ثبت نام میکنند بعد هیچکدوم برنده نمیشن؟ یا برنده میشن ویزا نمیگیرن؟ یا اینکه ویزا هم میگیرن ولی مثلا با کلیرنس طولانی تر؟
    متاسفانه دیگه هیچ ایرانی ای دیگه نمیتونه ویزای مهاجرتی بگیره با اینکه اسم ایران توی لیست کشورهای مجاز برای شرکت در لاتری هست و این ینی ثبت نام بی فایده است و اتلاف انرژی و زمان
    ویرایش توسط ghasempour : October 4th, 2017 در ساعت 12:46 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasempour نمایش پست ها
    متاسفانه دیگه هیچ ایرانی ای دیگه نمیتونه ویزای مهاجرتی بگیره با اینکه اسم ایران توی لیست کشورهای مجاز هست و این ینی ثبت نام بی فایده است و اتلاف انرژی و زمان
    خوب اینکه ایران مجازه برای ثبت نام به چه معنیه؟ یعنی ایرانیهارو برنده اعلام میکنن ولی بعدش ویزا نمیدن؟ یا اصلا وارد قرعه کشی نمیشن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine, ULaval

نقل قول نوشته اصلی توسط physicistan نمایش پست ها
    خوب اینکه ایران مجازه برای ثبت نام به چه معنیه؟ یعنی ایرانیهارو برنده اعلام میکنن ولی بعدش ویزا نمیدن؟ یا اصلا وارد قرعه کشی نمیشن؟
    این حالت فقط برای ایرانی هایی هست که پاسپورت کشور دیگری رو هم دارن یعنی دوملیتی ها که میتونن با ملیت ایرانی اشون شرکت کنن اما ویزا رو با پاسپورت کشور دوم دریافت کنن که این حالت شاید در هر صدهزار نفر یک نفر رو شامل بشه، البته که به نظر من هم اونها دیگه نیازی به شرکت در لاتری ندارند

Junior Member

البته غیر از دو ملیتی ها شامل افرادی هم که تحت ویزای دانشجویی F و J و یا H داخل خاک امریکا هستند میشه چون در صورت برنده شدن نیازی به اخذ ویزا از سفارت نخواهند داشت و فقط فرم تغییر وضعیت را باید پر کنند.

سلام.من مدرک کارشناسیم رو از دانشگاه شهید رجایی گرفتم و ارشدمو از خواجه نصیر.چون تعهد داده بودم هیچ کدوم از مدارک ارشد و کارشناسی رو بهم نمیدن.تو قسمت مدارک تحصیلی لاتاری چیو باید انتخاب کنم؟آیا دیپلم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)