صفحه 5 از 38 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 373

موضوع: برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    عکس با ته ریش که مشکل ساز نمیشه ؟
    نه هیچ مشکلی نداره. این آدرس رو ببینید: https://travel.state.gov/content/vis...hoto-page.html
    در قسمت Pose and Expression اولین عکس که اکسپت هم شده با ته ریشه پس خیالتون راحت.

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

نقل قول نوشته اصلی توسط ALINDDF نمایش پست ها
    نه هیچ مشکلی نداره. این آدرس رو ببینید: https://travel.state.gov/content/vis...hoto-page.html
    در قسمت Pose and Expression اولین عکس که اکسپت هم شده با ته ریشه پس خیالتون راحت.
    ممنون و یه نکته بگم به همه دوستان که عکس باید مربع باشه یعنی مثلا 600 * 600 یا 800 * 800 تا 1200 * 1200

و حتی اگر 800*799 باشه هم قبول نیستش
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

دوستان جمله زیر یعنی زوج ها به صورت جداگانه می تونند ثبت نام کنند و شانسشون دو برابر میشه و اگر هر کدام برنده شدند اوکی هست !؟ برداشت من درسته !؟

12. May my spouse and I each submit a separate entry?
    Yes, each spouse may each submit one entry if each meets the eligibility requirements. If either spouse is selected, the other is entitled to apply as a derivative dependent.

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhesam نمایش پست ها
    دوستان جمله زیر یعنی زوج ها به صورت جداگانه می تونند ثبت نام کنند و شانسشون دو برابر میشه و اگر هر کدام برنده شدند اوکی هست !؟ برداشت من درسته !؟

12. May my spouse and I each submit a separate entry?
    Yes, each spouse may each submit one entry if each meets the eligibility requirements. If either spouse is selected, the other is entitled to apply as a derivative dependent.
    بله. یه بار شما میتونید نفر اصلی باشین یه بار همسرتون

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azam000 نمایش پست ها
    دوستان من confirmation number گرفتم یعنی اوکی شده؟ آخه فقط فرم 1 رو پر کردم، بعد سابمیت کردم تموم شد نوشت success ، فرم 2 مخصوص متاهل هاست؟ فکر میکنم قبل ثبت نام نوشته بود دوتا فرم هست
    و یه سوال دیگه اینکه از هر کشور چند نفر ثبت نام کردن و اینجور آمارها رو از کجا میشه فهمید؟

پاورقی: منم اول با فایرفاکس رفتم دیدم سایت جدید بالا نمیاد بعدش با کروم ثبت نام کردم.
    پاورقی 2: نصف آدرسم رو تو خط 1 نوشتم بعد دیدم بقیه ش جا نمیشه تو خط 2 نوشتم. اون اول هم in care of نوشته بود اختیاری ، خالی گذاشتم.
    پاورقی 3: عکس رو رفتم یک عکاسی معتبر تو شهر محل زندگیم، تا مشخصات رو گفتم خودشون پرسیدن برای لاتاری میخوای گفتم آره. یه عکس خوب با تمام مشخصات لازم تحویل گرفتم و چک کردم دیدم همه چی اوکیه. از photo tool سایت هم استفاده نکردم چون بازش کردم دیدم یکم کار کردن باهاش دقت میخواد (اینکه گردی صورت و سر رو خوب داخل اون دایره ها زوم کنی و ...)
    خوب یه جا اشتباه کردید.اگه قسمتی که پرسیده مجرد هستین یا متاهل رو متاهل بزنید فرم 2 میاد اگه مجرد بزنید 1 فرم میاد. میتونید یه بار دیگه ثبت نام کنید و این بار همسرتونو نفر اصلی و خودتونو نفر دوم بزنید.

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadw700 نمایش پست ها
    لطفا یه راهنمایی راجع به آدرس پر کردن بکنید. چون روتا قسمت داره من یکم گیج شدم
    ادرستون اگه طولانی هست توی لاین 2 بنویسین ولی اگه کوتاه هست که توی همون خط اول جا میشه

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jido نمایش پست ها
    دوستان میگم این ادرس پر کردن باید توی همه فیلد ها پر بشن ادرس خیابون و کگوچه خو توی یه فیلد هم میشه نوشت اینا چنتا جای خالی برای ادرس شهر دادن
    اگه تویکی جا میشه که خوب مساله ای نیست مال کسی هست که ادرسش طولانی تره

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط daria21_1992 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من قسمت اول پرسش نامه رو پر کردم ولی تو قسمت ادرس نویسی یه کم مشکل داشتم.
    اگه از ادامه دادن تکمیل فرم انصراف بدم که مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
    تا زمانی که اون کانفیرمیشن ادرسو نگرفتید مساله ای نیست. میتونید کنسل کنید یا حتی صفحه رو ببندید ولی موقعی که اون کدو گرفتین دیگه نکنید که حذفتون میکنن

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mm00 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون بهترین راه عکس گرفتن و اپلود چیه؟ با این اوصافی که توی توضیحات اومده بهتره خودمون با گوشی موبایل بگیریم؟بعد با photo tool در سایت ادیت کنیم؟
    اگه خودتون میتونید که خوب طبق مشخصات گفته شده عکسو بگیرین ولی اگه نه که خوب برین یه عکاسی که خیالتون راحت باشه چون اگه فرمت عکسو رعایت نکنید، دیسکوالیفاید میشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Interior Architecture

با اجازتون به مطلبتون اضافه کنم که الان آدرس دقیق زیاد مهم نیست حساس نباشید چون الان دیگه از طریق پست اطلاع رسانی نمیشه ولی بدم نیست آدرس رو هر چقدر مختصر وارد کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)