صفحه 6 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 373

موضوع: برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

Do you want to take the photo yourself?

While we recommend you use a professional visa photo service to ensure your photo meets all the requirements, you may take the photo yourself. Photos must not be digitally enhanced or altered to change your appearance in any way. Please review the following technical requirements and references for guidance on taking your own photo.

1-با توجه به بند بالا آیا اگر back ground عکس را به دقت crop کنم یا رنگ بگ گراند را سفیدتر کنم مشمول digitally enhanced or altered ​میشه؟
    2-من رفتم عکاسی واسه لاتاری عکس گرفتم و نذاشتم
    بک گراندش رو کراپ کنن. رنگ بک گراندش اینه: {r:172,g:192,b:198} به نظر شما این رنگ جزو off-whiteهست و مورد قبوله؟
    ویرایش توسط ALINDDF : October 6th, 2016 در ساعت 11:37 PM

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

سلام.لطفا کمک کنید. بعد از ثبت نام متوجه شدم سنم رو 4 ماه کمتر وارد کردم.ولی سال تولدم درسته.این دردسر ساز میشه ؟ اصلا میشه اصلاخس کرد ؟ لطفا بگین چیکار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinkhan2 نمایش پست ها
    سلام.لطفا کمک کنید. بعد از ثبت نام متوجه شدم سنم رو 4 ماه کمتر وارد کردم.ولی سال تولدم درسته.این دردسر ساز میشه ؟ اصلا میشه اصلاخس کرد ؟ لطفا بگین چیکار کنم
    خب دوستان . من کلی گشتم تا تونستم این صفحه ی سوالات رایج رو پیدا کنم.بین سوالا نوشته بود که اگه بعد از ثبت نام متوجه اشتباهی شدم چیکار کنم ؟ و در جواب گفتن با خودکار مشخصش کنید تا توجه مارو جلب کنه
    اینم لینک پرسش های متداول سایت خودشون
    https://travel.state.gov/content/vis...1648-faqs.html

دوستان این سایت خودشونه قسمت پرسش و پاسخ.ظاهرا اگه بعد از ثبت نام متوجه اشتباهتون شدین کافیه روزی که میرید اونجا اشتباهتونو با خودکار مشخص کنید تا متوجه بشن
    اینم ادرس ساینش
    https://travel.state.gov/content/vis...1648-faqs.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Interior Architecture

طبق نظرهایی که در مورد اشتباه وارد کردن تاریخ تولد از طرف دوستان گفته شده اینو میتونم بگم که شما بهتره دوباره ثبت نام نکنید چون احتمال داره ثبت نام دوباره با مشخصات قبلی باعث بشه به کلی ثبت نام شما مردود بشه و اینکه اگر شما در لاتاری قبول بشید میتونید در فرم DS-260 که بعد از قبولی باید پر کنید تاریخ تولد صحیح رو وارد کنید ....بهتره نظر دوستان با تجربه رو هم جویا بشید .

سلام دوستان
    یه سوالی واسم پیش اومده.
    ممکنه عکس در زمان ثبت نام مورد قبول باشه و سیستم ایراد نگیره و بعدا disqualified بشه؟؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Interior Architecture

در مورد عکس من امتحانی که با چند عکس انجام دادم نتیجه ای که گفتم برنامه بارگذاری روی ابعاد و فاصله اجزای صورت در کادر و حجم عکس حساسه اما در مورد رتوش بودن یا نبودن یا رنگ خود عکس و پس زمینه دقت نداره اما اونها رو هم طبق قوانین باید رعایت بشه و اینکه حتما از عکس جدید استفاده کنید و از عکسی که در ثبت نام لاتاری سالهای قبل استفاده کردید بپرهیزید.
    ویرایش توسط majid83 : October 7th, 2016 در ساعت 08:28 AM

Junior Member

واسه من وقتی سابمیت رو زدم برگشت صفحه اول هیچ دکمه ای هم نداشت!!! فقط قسمت عکس نوشته بود با رنگ سبز که عکس شما آپلود شده است.
    واسه من جایی واسه صبر کردن نداشت یعنی ‎Submission in progress‎ نبود ، منم بستم و سه دفعه این اتفاق افتاد دفعه چهارم کد داد بهم ، با این حساب احتمال اینکه اون سه دفعه قبلی کد داده باشه و من ندیده باشم هست ، اه ، انگار چاره ای نیست و باید قید امسال رو بزنیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Interior Architecture

احتمالا شما در یکی از فیلدها اشتباه یا مشکل داشتید ویا پر نکردید و متوجه نشدید و خودتون دوباره وارد شدید و بار چهارم بدون اشتباه فیلدهارو همه رو پر کردید .در این صورت مشکلی نداره و تقاضای شما ثبت شده.

دوستان من عكس سال قبل رو دادم. قبول كه شد. اما چجوري ميشه اصلاح كردش؟راهي نيست؟اگه كسي رد صلاحيت بشه برا عكس يا چيز ديگه بهش اطلاع داده ميشه؟اصلا كسي رو سراغ دارين رد صلاحيت شده باشه؟
    ویرایش توسط milad67a : October 9th, 2016 در ساعت 12:38 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)