صفحه 7 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 373

موضوع: برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Interior Architecture

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

دوستان من عكس سال قبل رو دادم. قبول كه شد. اما چجوري ميشه اصلاح كردش؟راهي نيست؟اگه كسي رد صلاحيت بشه برا عكس يا چيز ديگه بهش اطلاع داده ميشه؟اصلا كسي رو سراغ دارين رد صلاحيت شده باشه؟

امکان اصلاح در این مرحله وجود نداره -امکانش نیست که بدونیم فردی برای قرار دادن عکس لاتاری رد صلاحیت شده باشه یا نه - برای لاتاری 2018 صراحتا اعلام شده که از عکس سالهای قبل استفاه نشه ... نگران نباش شاید در حد تذکر باشه و واقعا تاثیری نداشته باشه

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2018 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2018)

با توجه به اینکه اطلاعات شناسایی مثل کد ملی یا شماره گذرنامه از ادم نمیخون

یه نفر میتونه چندیدن بار فرم پر کنه با اسامی یکسان ولی ادرسهای مختلف ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Interior Architecture

مسئله اينجاست که چند درصد امکان داره دونفر با اسم و فاميلي و جنسيت و متولد يک روز و یک شهر و کشور مشابه و هردو در اين زمان مجرد يا متاهل باشن؟

سلام دوستان
    به غیر از سایت خود سفارت مجازی ، فایل پی دی اف یا راهنمای قدم به قدم برای پر کردن صحیح فرم وجود داره؟

من تا حالا ثبت نام نکردم ولی دوستانی که نگران عکس مربعی هستن.، مگه نمیشه با فتوشاپ به فضای بک گراند عکس اضافه کرد و عکس 3*4 رو به عکس مربع تبدیل کرد؟ ایرادی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majid83 نمایش پست ها
    مسئله اينجاست که چند درصد امکان داره دونفر با اسم و فاميلي و جنسيت و متولد يک روز و یک شهر و کشور مشابه و هردو در اين زمان مجرد يا متاهل باشن؟

خب میشه شهر و ادرس و ایمیل رو چند مورد مختلف زد

فک نکنم روند بررسی ویزاها توسط یه نفر یا یه گروه انجام بشه و که نشستن بغل هم نتایج رو به هم نشون میدن
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Interior Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    خب میشه شهر و ادرس و ایمیل رو چند مورد مختلف زد

فک نکنم روند بررسی ویزاها توسط یه نفر یا یه گروه انجام بشه و که نشستن بغل هم نتایج رو به هم نشون میدن
    منظورم شهر وکشور محل تولد بود که در شناسنامه ذکر شده ...آدرس و ایمیل که مشکلی نداره " مثلا نتیجه رو که با ایمیل اعلام نمیکنن یا پست نمیکنن.
    ویرایش توسط majid83 : October 9th, 2016 در ساعت 08:28 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Interior Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به غیر از سایت خود سفارت مجازی ، فایل پی دی اف یا راهنمای قدم به قدم برای پر کردن صحیح فرم وجود داره؟

من تا حالا ثبت نام نکردم ولی دوستانی که نگران عکس مربعی هستن.، مگه نمیشه با فتوشاپ به فضای بک گراند عکس اضافه کرد و عکس 3*4 رو به عکس مربع تبدیل کرد؟ ایرادی داره؟
    بله فایل راهنمای ثبت نام لاتاریpdf هست"من فایل راهنمای سال 2015 رو دارم که به این پست پیوست میکنم .
    عکس رو میشه کادرشو درست کرد ولی باید فاصله عکس با لبه عکس رعایت بشه و موارد دیگه "برای صحت درست بودن عکس بهتره از گزینه poto tools که در صفحه ثبت نام هستش استفاده کنید.
    ویرایش توسط majid83 : October 9th, 2016 در ساعت 09:19 PM

بله فایل راهنمای ثبت نام لاتاریpdf هست"من فایل راهنمای سال 2015 رو دارم که به این پست پیوست میکنم .
    عکس رو میشه کادرشو درست کرد ولی باید فاصله عکس با لبه عکس رعایت بشه و موارد دیگه "برای صحت درست بودن عکس بهتره از گزینه poto tools که در صفحه ثبت نام هستش استفاده کنید.
    خیلی ممنونم
    من نمونه عکس رو تو فایل پی دی اف دیدم. یعنی باید تو عکس مقداری هم از بالاتنه دیده بشه؟ چون معمولا عکس های ما تو ایران تا کمی پایین تر از گردن هستن.
    بعد اینکه همین فرم هست فقط؟ یعنی اینی که تو فایل پی دی اف وجود داره. تمام؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Interior Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    خیلی ممنونم
    من نمونه عکس رو تو فایل پی دی اف دیدم. یعنی باید تو عکس مقداری هم از بالاتنه دیده بشه؟ چون معمولا عکس های ما تو ایران تا کمی پایین تر از گردن هستن.
    بعد اینکه همین فرم هست فقط؟ یعنی اینی که تو فایل پی دی اف وجود داره. تمام؟!
    امسال فقط شکل صفحه و ترتیب اون یکم تغییر کرده ولی در کل همه گزینه ها یکی هستش .

منظورم شهر وکشور محل تولد بود که در شناسنامه ذکر شده ...آدرس و ایمیل که مشکلی نداره " مثلا نتیجه رو که با ایمیل اعلام نمیکنن یا پست نمیکنن.

در شهر تهران چند نفر با اسم و فامیل مثلا رضا احمدی یا علی احمدی داریم که در یک روز متولد شدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)